uzak mesafe ilişkisi

 • hayatımda ilk defa uzak mesafe ilişkisi yaşamak zorunda olacağım için çok üzgünüm. umarım bunu yaşayan diğer arkadaşlarım gibi paronoyak bi insana dönüşmem

 • şimdiden diyeyim kırmızım zor bir süreç hazırlıklı ol :(

 • kırmızım insanlar birbirini sevdikten sonra yürümeyecek bir şey değil üzülme

 • yürür bestim yürür benimde böyle ama insan iki kat yıpranıyor o yüzden dedim :(

 • çok zor valla, kolay gelsin. olgunsa sevgilin yürür ama merak etme

 • daha bile heyecanlı olabilir özlem devreye girince..
  yeter ki birbirinizi yeterince sevin..

 • yaşadığım , yaşamaktan kurtulamadığım, deli gibi severken deli gibi de sövdüğüm bir olay.
  bazen (misal şu an) her şey o kadar anlamsız geliyor ki...çok manasız, işe yaramaz, gereksiz...

  bazen de yanında olmadığı halde birini sanki yanındaymışcasına sevdiğini hissetmek asıl gerçekliğin o olduğunu hissettiriyor.
  ama hiç bir şey, bir araya gelmedikçe her şeyin yarım kalacağı gerçeğini değiştirmiyor.

  2
 • ilk başlarda 'yapabilirim' olgusuyla başlar.. sonra taraflardan birinin 'yapamıyorum uzaktan olmuyor' isyanıyla sona erer.. tecrübeyle sabit

 • zor ama olsun,sevmek güzeldir (:

 • benim sevgilim başka bi karıyı sikiyo ama ben izin veriyorum. yani izin vermem aslında da benden habersiz yapıcağına sırf sikişmek için sikişsin. iğrenç karının teki zaten hoşlanmadığına eminim.

  3
 • oldukça zor bir ilişki biçimidir ama bu bilinerek başlanır. sevdiceğim bana ee bizim hikayemiz başlasın mı artık demişti * ben de başlasın diyerekten kabul etmiştim ardından kurduğu ilk cümle zor olacak biliyorsun değil mi olmuştu.. ben de biliyorum ama ne kolay ki diye yanıtlamıştım. kendini ve karşındakini biliyorsan kesinlikle paranoyaya sebep vermeyen ilişki türüdür. beklemek özlemek çok sevmek kavramlarını gerçekten anlamayı sağlar. özlemeye mesafeye dair tüm şiirleri öğrenirsin. sevginin paylaşımla doğru orantılı olduğunu düşünenlerdenim lakin gün içinde yapılan konuşmalar çekilen mesajlar da işe yarar bu noktada.ve nihayet mesafelerin azalma anı gelir. sevdicek geliyordur şehrine ve sen beklediğin zamanları anar gülümsersin :)
  bir yandan da heyecandan ölmek üzeresindir ama olsun ne demiş atalarımız * beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır.
  (bkz: Her şey seni bekliyor her şey gelmeni,içeri girmeni, senin elinin değmesini,gözünün dokunmasını.Ve her şey tekrarlıyor,seni nice sevdiğimi)

  2
 • 3.5 sene uzaktan ilişki yürütmüş biri olarak söylüyorum ki, bunu birbirinize yapmayın... ya hiç girişmeyin bu işe yahut sorumluluklarınızdan soyutlayıp open relationship konumuna sokun ilişkinizi.. aksi takdirde birbirini suçlayan birbirinden uzaklaşan kişiler olarak ayrılacaksınız birbirinizden, o güzelim duygularla başladığınız ilişkiniz kuru otlar gibi sararıp solacak ve ardından üzülmekten başka bir seçeneğiniz kalmayacak..

 • bazen uzaklık mesafelerle ölçülemez sakinim

 • nedeni bilinmez fakat daha uzun süreli olan ilişkidir. belki aradaki özlemden belki her istediğinde görüşemeyecek olmanın verdiği stresten daha çok bağlanır insan. sonu hazindir dikkat.

 • ahhhh ahhhh offffffffffff :(

  çok içim acıyo çok özlüyorum. çabuk geçsin 3.5 ay

 • çarçabuk geçsin ozaman. kötü çünkü.

 • sevgili dediğin doğu-batı , kuzey - güney yönlerinde 50 km den uzak olamaz , yasası çıksa . ne güzel olur.

 • ayrıyken gün sayılır birlikteyken de dakikalar sayılır ama seviyorsundur yapıcak bişi yok oturur beklersin öylece...

 • kodları şöyledir.

  Ldr,nwo.

  Long distance relationship, never works out.. **

 • kasarsın, ağlarsın, isyan edersin. kendine zarar verirsin kısaca. sonunda ne olur 2 yıl farkında olmadan geçer. insanlar yüzeyseldir. konuşurlar hep. sonunda sen de kendine gelirsin. ne yapıyorum lan ben? dersin. "ayrılmak istiyorum" dediğinde sanarsın ki hayatın sonradan daha iyi olucak. daha mutlu olucaksın. ama olmaz işte. onsuz her gün kelimelerini duymadığın her güne lanet edersin. öyle özlersin ki ihtiyacın olmadığını sandığın o kelimeleri. o zaman anlarsın işte. hayallerini yüklediğin herifi kovmuşsundur ya hani, geri dönüşü olmadığını anlarsın. bağlantılarınız vardır bi şekilde. ortak bi arkadaş. ondan da nefret edersin. dostundan nefret edersin. dışlarsın. küfredersin. o da üzülür. onun suçudur çünkü sizi tanıştırmış olması. sigaraya başlarsın. fırsat buldukça içer sıçarsın. belki uyuşturucu. ama dönmeyi asla düşünmezsin. bu acı daha iyidir. onsuzluk daha iyidir çünkü ona dönersen rutine dönmüş olursun. o acıyı çekmeye devam edicek olursun. acın hafiflediğinde yani bi şekilde daha iyi olduğunda, ruhsuzun tekisindir. öyle de ironik bi şey işte ruhsuzsun ama iyisin. yerine de kimseyi koymazsın sonra. gülersin her gün gülersin seni mutlu sanırlar ama eskiyi hatırlayınca gülmek sadece görüntüde kalır. eğlenemezsin.


  evet merhaba. ben hay eyc seks lend. bu da böyle bi anımdır. özet geçtim ama içiniz bayılmasın olm. kırmızıcım, paranoyadan kaçamazsın onu da söyliyim. biraz da ne kadar süreceğine bağlı moralini bozmak istemiyorum. 2 yıldan söz ettim. neyse.

  2
 • kırmızım 3.5 ay hiç mi görüşemiyeceksiniz?
  o kadar mı uzaksınız :(

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme