• 1

  başlık

 • 18

  entry

 • 0

  geçen ay

 • 0

  bu ay

 • 0

  dün

 • 0

  bugün

uranuskafasi

5. nesil yazar mesaj takip etson 20 entry

 • @scum, über gereksiz yorumun için teşekkürler. Yazımın tamamında olduğu gibi orada da ironi vardı sanırım noktalama işaretleri kullanmayınca anlamakta güçlük çekiyorsun. Komşuma gelince, kendisini çok seviyorum ciddi anlamda, benim sitemim onun kafa yapısına. Bu kadına Kocası el kaldırıyor, üstelik hamile. Bu sabah beni telefonla uyandırdı çok kötüyüm dedi, koştum gittim yanına Kocası ona küfür etmiş ve vurmuş yine sonra da evden gitmiş. Aradan 3 saat geçmedi tekrar bakmaya gittiğimde "kocamla yemek yapıyoruz ::):))::))" Tarzı bir şey söyledi, iyi kolay gelsin deyip evime döndüm. Bu kadın, yaşadıklarını ailesine anlatıyor ve ailesi göz ardı ediyor çünkü onların gözünde o artık evlenmiş ve babasının evine dönemez. Nedenini söylememe gerek yok sanırım, babasının gözünde bekareti olmadığı için artık çatısının altında yeri yok. Hiç böyle hayatlar duymadın değil mi gerçekten, görmüyorsun Etrafında falan hiç? Benim kızgınlığım bu kadının zarar gördüğü zihniyete karşı çıkmak yerine onlardan biri olması. Onu seviyorum, beni evine çağırıyor, ama normalde dışarı çıktığım şortumla, atletimle gidemiyorum, ister istemez üstümü değiştiriyorum. Diyeceksin ki neden gidiyorsun o zaman evine. Bu Şehirde annemden ve benden başka kimsesi yok. Onu yalnız bırakmaktansa kendimden taviz veriyorum evet. Kocası geldiğinde gidiyorum. Sigara ve soruları soran o değil, misafiriydi (94 doğumlu olan) soruyor, çünkü merak ediyor. Dövme yaptırmak istiyor, alkol kullanmak istiyor. Hayatında bir kez kullanmış Heyecanlı Heyecanlı anlatıyor, özeniyor bunlara. Ama "ben buyum!" Diyecek cesaretleri yok. Daha doğrusu bunu yapma hakkı olduklarını bilmiyorlar, özgürlüğü hiç tatmamış bir kadın özgürlük için nasıl savaşabilir ki? Ego tatmini falan bunlar gerçekten komik Şeyler. Tartışmayacağım sizinle.

 • Ben sevmezdim, ne handjob ne blowjob hep bana hep bana derdim ama yaptımmı da hakkını verirdim ampalar şimdi olsa da yapsak be anacım ya sağ kolum roberto Carlos'un bacağı gibi oldu

  5
 • Alın hadi bu kıyağımı da unutmayın kaltaklar :)
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=925706870820722&id=163940083664075

  Ayrıca sonradan aklıma geldi, bir yerde okumuştum Erkeğin koltuk altı teri kadının dudaklarında sürüldüğünde menstrüel döngüsünü düzenlermiş. kaynak tabii ki götüm, hatırlamıyorum şimdi.

 • iş bu entry, Kıllar uzadığında editlenecektir.
  Niye almadan önce söylemediniz :( 2 ay ellemediydim

  3
 • Tesettürlü ev kızları lobisi tarafından etrafım sarıldı. Beni bırakın, kaçın kendinizi kurtarın :(

  Biri 92 doğumlu gebe, diğeri 94 doğumlu 1 yaşında kızı var. Tek eğlenceleri kocaları işteyken buluşup (buluşmak dediysek dışarıda falan değil birbirlerinin evinde) kaynanalarını çekiştirmek ve pasta yapmak. Onun dışında geçen hafta dayak Yediği Kocasını (kendim aldım Kocasının elinden, polis çağıramazdım, adam zaten polis) öve öve bitirememe, "kızlık anıları(?)" nı anlatma falan fıstık..

  Peki ben buraya nasıl geldim, niye geldim, kim getirdi lan beni buraya! Annemin şehir dışında olması nedeniyle yan komşum (hamile olan) sen şimdi becerip yemek yapamazsın aç köpek, zaten börek yapmasını da bilmiyorsun kesin yuvan dağılır senin ileride demedi de şey dedi, gel kurabiye yapalım. Çünkü yeni evli ve tesettürlü ev kızı olmak bunu gerektirir! (Evet var böyle bir cemiyet)

  Bu cemiyete katılmanın şartları:
  • Gözlerini dört aç ve etrafında evde yalnız kalan genç kızları tespit et
  • onları evine çağır, (abart) emrivaki yap, etrafta it kopuk serseri vardır şimdi kıza bişey mişey yaparlar düşüncesiyle sevap point kas ( Allah korusun eve erkek falan girer tövbe bismillah ilacıma kola katarlar neme lazım)
  • onların sigaralarından sınırsız otlanmak karşılığında onlara kısır yap
  • hmmm pki alkol kullanyomsn cnm, aa klıcı dövme mi o .s.s , dnizde ne giyiyosn myo mu bkni mi gibi absürt sorular sor
  • kocanın eve gelmesine yakın, binbir emrivaki eve çağırdığın misafirin içten içe eve gitmesini iste, e ben artık kalkayım denildiğinde de "ay yok cnm ne gzl otrydk :):):):):):)): " de.

  Bin tane amım olsa birini vermem senin kocana.

 • @sinefilozof, Ahahah cahilliğime ver ampa düzeltiyorum hemen, avatarını yerim senin! Ne kadar da femdom 1 bayan

  1
 • @sinefilozof, hem uranüsyen, hem de amlı! En sevdiğim. Burcum da yükselenim de kova, düşün artık ampa :) @amfibik, @playbunny, hoş buldum sürtükler :-* herkese benden vayt çaklıt moka

  1
 • 11 yaşındaydım, sevinçle karışık heyecan yaşamıştım koşup anneme söyledim amanda aman benim kızım genç kız olmuş tarzı bir tepki ya da en azından ilk pedimi nasıl kullanacağımı öğretmesini beklerken "banyoda çamaşır makinesinin üstünde git tak" demişti. Oysa ki abim ilk kez rüyasında kamyon devirdiğinde evde kutlama havası vardı.

  2
 • --- spoiler ---

  bazı an lar ne kadar güzel, değilmi. hangi anlar bilmiyorum

  --- spoiler ---

 • 0 erekte haldeyken ağza alıp sakız gibi çiğneyerek tv seyretmek. Ama erekte olmaması şart, yumuşacık kulak memesi kıvamında olacak kendisi. stres topu da neymiş!

  3
 • Gün gelecek, elime düşeceksin. sana söz veriyorum, taşaklarını ceviz kıracağıyla ezeceğim

  5
 • Ehehe @white russian, tarifi veriyorum ampa, not al :)

  Eser miktarda narsistlik, göz kararı özgüven, yüksek düzeyde özgür ruh ve alabildiğine dengesizlik

  Üstüne de biraz leblebi :)

 • Arabayı kullanan partneriniz ise gece tenha bir yere çektirip ona oral yapın. Ama aniden. Arabayı durdurup kontağı kapattığı an yabışın. Çok iyi oluyor çokta güzel oluyor.

  3
 • Hoş buldum ampalar :) ben geldim. Ben niye geldim? Size elmalı şeker getirdim.

  1
 • Çok eskiden bir tanıdığımızın işyerindeki garson kızlara kostüm dikerdi. Şimdi TV'de maymun olarak Çalışıyor sanırım. Zaten bir bu kadın bir de seda sayan -ki kendileri çok sıkı fıkıdır- Türkiye'de vasıfsız insanların nerelere gelebileceğinin göstergesi. Halk Tarafından da pek sevilir böyleleri

  4
 • Benimkinin dudakları uzun. eskiden çirkin gelirdi bana, estetik olmayı falan düşünürdüm. Şu an amımla gülüyorum bu Düşünceye. Kendisi de Gülüyor, selamı var

  1
 • Kolombiya'nın sadece kokaini eroini meşhur değil imiş demek ki ne güzel memleket lan!

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr