en çok favorilere eklenen entryleri


... tümü ...
 • çok farklı bir durumdayım açıkçası uzun zamandır böyle bir şey hissetmemiştim. elim ayağıma dolandı, ağzımı açıp iki laf edemedim.
  açıkçası ilk görüşüm değil bu kızı. ilkokulda aynı sınıfta okuyorduk. arada bir yalandan yere sohbetler olurdu. benim de biseksüel olduğumu bilirdi hatta erkek arkadaşlarımdan biriyle de (bir yerde denk gelmiştik) tanışmıştı. aslında iki arkadaş gibiydik. çok görüşmesek de arada bir karşılaştığımızda sohbet ettiğimiz sıradan bir ilişkimiz vardı. fakat aramız iyiydi hep. o nadir buluşmalar hep gülüşmelerle dertleşmelerle geçerdi. neyse bu sabah beşiktaşta karşılaştık. aa günaydın ne var ne yok görüşmeyeli tarzı standart sohbetler ve bir kahve içelim tarzı davetle ayak üstü bir yerde oturduk. biraz sohbet sonrası içimde bir şeyler hareketlendi ne olduğuna anlam veremedim. yani heyecanla karışık ter bastı beni. anlamadım da ne olduğunu hastalandım mı acaba diye sesli düşünürken aa neyin var terledin de dur bakiyim ateşin mi var diyerek elinin dış kısmıyla boynumdan ateşimi ölçmeye çalıştı derken birden irkildim. kalbim küt küt. koştur koştur eve geldim. yani böyle bir şey beklemiyordum. heyecandan sanırım bir iki defa kustum. kaç saat oldu şimdi kendime gelebiliyorum. aşık mı oldum diyorum sabahtan beri kendi kendime de bildiğin aşık oldum. deli gibi sarılmak elini tutmak istiyorum. bu böyle bir şey mi bilmiyorum ama çok garibim şu an gerçekten

  2
 • Çamlıbağ-Merlot içen başka içki tüketmez derler
  Edit : Cihangirde Çukurcuma 49'a gidin, bir adet margherita pizza bir şişe de merlot söyleyin de ne demek istediğimi anlarsınız. sonrasında teşekkürleri bekliyorum

 • bir erkeğe yapacakken dikkat edilmesi gereken birinci kural şudur; öyle pornodaki sıralama gibi pantolonu çıkart ağzına al mantığında ilerlemeyeceksiniz arkadaşlar. belli bir sıralama ile gitmek isterseniz şuna uyabilirsiniz;

  1.karşındaki erkeği eritmenin en güzel yöntemi oral sekse başlamadan önce omuzlarında dudaklarını ve dilini gezdirmektir. omuzlarını öpüp koklarken ellerinizi de kollarının sırtının ve belinin üzerinde gezdirmekten korkmayın.
  2.erkeğinizi ilk etapta tamamen soymayın. oral sekse başlarken boxerının kalması onun kafasında ne zaman başlayacak acaba diye soru işareti oluşturacaktır. bu soru işareti heyecanlanması ve sabırsızlanmasını sağlayacaktır. sabırsızlık bazen iyidir çünkü başarasız yöne doğru giden oral sekste bile ereksiyon olabilmesini sağlar. bu da sizin ve onun için işleri daha kolaylaştırır.
  3.boxerın üzerinden elinizi kullanarak okşamaya başlayın. bu elinizin biraz daha ısınması ve erkekliğini tanımanız açısından faydalı olacaktır. öpücükler kondurmayı da unutmayın
  4. boxerı sıyırın ve karşınıza çıkan güzelliğe şahit olun. beğendiğinizi gözlerinizle belli edin ve bir öpücük kondurun.
  5. adonis bölgesinde birkaç saniye nefesinizi gezdirdikten sonra penisi boyunca yalamaya başlayın. bu ağza almadan önce muhakkak yapılması gereken harekettir. dilinizi gezdirirken damarın üstünde basınç uygulamayı unutmayın
  6.elinizi muhakkak kulanın. ağzınızın içine almaya başladığınız ilk anda penisi kavrayın. fakat sert bir kavrama kesinlikle olmasın bu. sonuçta sizi bırakıp bi yere kaçacak hali yok.
  7. olabildiğince tükürük salgılayın. bu konuda zorlanıyorsanız penisi biraz daha derinlere almanız faydalı olacaktır (şahsen ben öyle yapıyorum :))
  8. arada bir penisin uç kısmının etrafında dilinizi döndürün. erkeklerin o bölgeleri daha hassastır. bunu sürekli yapmayın çünkü zevki arada bir yapmakta.
  9 dilinizi oral seks sırasında boğazınıza yaklaştırmamaya çalışın. en azından 4-5 cm penisi ağzınıza alabilmek açısından bu önemlidir. fazlası bazıları için tam bir işkence olabiliyor. bunun için dilin konumunu belirlemek önemli.
  10. asla ve asla dişlerinizi değdirmeyin. sebebi ne bilmiyorum ama erkekler bundan nefret ediyorlar. neden korkuyorlar anlamıyorum ama şahsen benim hoşuma gidiyor.
  11. penisin bittiği yere odaklanmayı unutmayın. testislerle birleştiği nokta önemli. o bölgede gezinirken dilinizi görsün.
  12. hızınızı erkeğin nefes alıp verebilmesine göre iyi ayarlayın. bir elinizle de testislere masaj yapın. bu onun daha geç boşalmasına yardımcı olacaktır.
  13. asla sonuna kadar almaya çalışmayın. bunu erkekler çok istese de eğer güçlü bir mideniz yoksa bu sizin için zulum olabiliyor. ve sizin için zulum olmuşsa geri kalan hiç birşey önemli değil.
  14. en çok zevk aldığı zamanlarda göz kontağı kurmaya bakın. gözlerinin kayması sizi de tahrik ediyor.
  15. oral seks arasında sıcak bişeyler içmeyi deneyin. yanınızda bir çay bardağı dursun ve bir yudum alın. sonrasında nasıl bir hisse büründüğüne dikkat edin.
  16. bitirici hamleleri asla hızlı yapmayın. unutmayın onu boşaltmayın sizi deli gibi istesin.

  6
 • oha be resimler süper hakikaten böyle şeyler çıkacağını tahmin etmemiştim

... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr