favorilere eklediği son 20 entry


... tümü ...
 • Duydunuz iste.madem 2 tane böbreğim var birini bağıslamak istiyorum bari bir kere de olsa cinsel yönelimlerini doya doya yaşasınlar. Bunu istiyorum çünkü çok iyi empati yapabiliyorum. Dalakseksuellere de çok üzülüyorum çünkü bir tane dalağım var. Onlara dalak bağışlayamıyorum. Boş zamanlarımda oturma organımı da bagışlasam mı acaba? Çünkü kendi kendine yönelim uydurup duruyor. Dayanamıyorum. Lütfen masaseksüelleri de unutmayın eski masalarınızı bağışlayın. Birazcık empati sadece. Empati. Em pa ti.

 • bu entry sakıncalı olabilir.
  yine de görmek istiyorsanız giriş yapın ya da kayıt olun.

 • müzikal anlamda ikizim olabilir. araştırmalarım devam edecek.

 • Ahtapot yapçam sana demiştim, gözleri büyümüştü. iğrendi sandıydım, sonra bana dönüp dedi ki: "denizkestanesi de yer miyiz?"
  Boynuna sarılıp kulağına
  "Göbeğimden yemeye ne dersin?" Diye fısıldadım...

  5
 • Tabloda 2 erkek olduğu için artıları ve eksileri pek önemli değil. Erkek yani afedersiniz duygusal yönden ne kadar tatmin edebilir? Bu olay bu yaz başıma geldi. Biri balık diğeri akrep 2 adama aşığım. Balık ruhumu anlıyor, edebi zevklerimi okşuyor fakat diğer kadınlarda da gözü var. Akrep bedensel zevklerin doruğuna çıkarıyor fakat diğer kadınlarda gözü var.
  iki tarafta poligamist olamam diyor.
  Yapmam gereken bir tercih var fakat daha 20 yaşındayım böyle radikal kararlar neyime deyip kenara geçiyorum. Regl döneminden önceki hafta olan azgınlığımı akreple, diğer 3 haftayı da balıkla geçiriyorum.
  Bundan ikisinin de haberi yok ama ikisi de bunun farkında :)
  Orospu sıfatını kendime alıştırdım fakat bu işten para kazanmamak canımı sıkıyor.

 • Benden çok sevemezsiniz, ay hoşt ulan! Ahsjdkd

 • ben hiç bir kölenin bu sözlüğe yakıstıgını düşünmüyorum. Bana asılan bir köle olmadı. Rahatsız eden de ancak ben birebir diyaloga girdiğimde özelden, bir süre sonra konuşmanın rahatlığına göre gercekten bilinçaltlarını ortaya döken potlar kırdıklarına şahit oldum. Çok garip bir şekilde birbirinden habersiz olan bu adamların kurduğu ortak bir cümle dikkatimi çekti ' ben zaten iddialı değilim feminizm konusunda, bilgim konusunda kendimi geliştirmek, fikrilerimi değiştirmek için geldim' diyorlardı. Konuşmanın alt metni ' ben ataerkil kafamdan memnunuma' geliyordu. Aldığım izlenimler hep bu yönde oldu. bu adamların kendileri değiştirmek gibi bir çabaları bulunmuyor. Ve asla da bulunmayacak çünkü kendilerinde fikrilerinde bir sorun görmüyorlar. aAçıkcası buna şahit oldugumda sadece üzüldüm ve hayalkırıklığı yasadım. Keşke hiç konuşmasaydım dedim. Orgasmatron ciddi anlamda bunalımda hissettiğim hatta intiharı düşündüğüm bi Zamanda bana gercekten destek oldu arkadaşlar, o desteğini Unutamam tekrar teşekkür ediyorum kendisine. Ancak bugünki giriler ve daha öncesinde kendi gördüğüm şeyler ondan tiksinmeme sebep oldu.

  Samimiyetıme güvenip bana birşeylerini anlatmış kölelerin konusmalarını yazmayacağım. Ancak gercekten yazdıklarından bunlar cıkıyordu ve bu kişilerle sonrasında da konuşmak içimden gelmedi bu nedenden dolayı.

  7
 • @amfibik, kişisel üretimim sayılan şeyleri (pissing gibi) kullanmakta cimri biriyim ben, dağlama da yine bence "özel" niteliğe sahip olan kişiler için geçerli, nihayetinde "bize ait" olduğu mührünü basıyoruz, bu yüzden poposu için şaplak, metal ya da ahşap cane ve kırbaçlarla kızartmak estetik değerini arttıracaktır, sonra üstüne kan durdurucu sprey sıktığında poponun yangısından denize atar kendini.

  kişisel olarak her daim her boka kalkmaya meyilli çüklerinin başına iğneleri geçirip elektrik vermek istiyorum böyle ereksiyon halindeki pipilerini gönderenlere, görsen o kadar eğlenceli oluyor ki, bir pipi bu kadar mı küçülür dersin, nerdeyse içine kaçacak, o derece.

  ahkam falan deil fikir alışverişi diorus biz buna.

  3
 • Kardeşim uykusunda konuşuyor: "üç... jenaratör geldi... şu an hastayım... bir şeyciye gitmem lazım." Neyciye onu ben de anlamadım.

  Duygularım beni terkediyor galiba, şapşal mantığımla yalın ayak başı kabak kalabilirim. bisturiyle zarifçe boynundan girmek istediğim insanlar var... evet zarifçe. Damarını bir bahçe hortumuymuş gibi yakalayıp odamın duvarlarına fışkırtmak istiyorum. Bir de bunun ağır çekimlisi var: sırtı boydan boya yarıp, o kimsenin karşısına geçip çıtırdata çıtırdata djarum black içmek. "Lütfen, beş adım geride geber" demek, sakince. Derin bir nefes alıp uykuyla sevişmek istiyorum. Kötülüğüm karşımda karanlık raksını sürdürürken, şerefine tabak kırmak istiyorum ama o olmaz. Annem kızar. Tanam o zaman ben de tencere kapağını yere sürterim. Daha fazla daha fazla daha fazla karanlık! iflahım kesilene kadar, son damla irin de gün ışığını tadana kadar. Ben yine ben olur muyum? Elbette hayır! O zaman?

  Parmak uçlarım yanıyor; bu acıyı onlar da tatmalı. Gücünü yitiren tek ben olmamalıyım. Cerahatimin pastasından bir dilim yemeliler. Acımdan tatmalılar! insanın kendisini pis hissetmesinin ne demek olduğunu öğrenmeliler. Dokunduğum yere giren tırnaklarımdan çıkan kan, parmaklarımdaki ateşle alev alıp yakmalı ama canlı da bırakmalı.

  2
 • izmir'e taşınıyorum. ölecekse kordonda ölmeli insan. hayaller başkaydı fakat hayatlar da fena olmamalı.

  4
 • @bastet, uh, cennete düşmüşsün asfdgsafd.

  ne apartmanlar gördüm içinde erkek yoktu;
  ne erkekler gördüm benim apartmanda yoktu.

  2
 • Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/edepsizsozluk/public_html/system/modules/system/profile.php on line 91
 • gecenin bu saatinde infiyi online gorup sozlukte :-) takilan erkekten suphe ederim. ben gidiyorum iyi geceler der. basina yorganini ceker uyur.

  cesareti var ise de aynanin karsina gecer uckere

  infinitehorizons
  infinitehorrizons
  infinitehorizons der

  bizim mahallede bir oglan boyle cesaretine guvenmis demis. sonra pipisinde bir el hissetmis aynada ise korkunclukadin.swf yi gormus hem de hoparlor acik gibi bagiriyormus. oglan kendini balkondan atmis.

  4
 • sistemin yasal karısı olmaktansa, bir sokak orospusu olmayı tercih eden kadın! belki de paz (octavio paz) güneş taşı şiirinde bunu anlatmaya çalıştı.
  kendini bol güneşli havalarda yağmurdan korumaya alıştıran kadınlar sokakların gölgesi olmaya devam ediyor. sıfatların en beterinden, kadınlığından vazgeçme uğruna saklanmaya çalışıyor. bir kadın daha çoğalsak bu hanede ve daha çok kadın olsak. kadın buradan söze devam eder:
  orospu olur muyum? olursam ne zaman olurum? kesin olur muyum? gibi sorular her an gelir akılsız başımıza. korku kemendi boynumuzda gezeriz ha olduk ha olacağız. orospu olmadan ya da kendisine orospu denmeden ölen kadın kalmayacak. her kadın bir gün orospuluğu tadacak!
  kimler orospudur? para karılığı seks yapanlar, kadın cinselliğinin cazibesini kullanıp hayatını kolaylaştıranlar, aşksız çıkar ilişkileri kuranlar ki bu guruba erkekler de gayet rahat bir şekilde girebilir. bu insanlara ikiyüzlü, riyakar falan da diyebiliriz illa da hakaret edeceksek. çifte standart isimlendirmeden de başlıyor. kadına orospu derken aynı şeyi yapan erkeğe başka şeyler diyoruz. hastalıklara isim verirken genelde hastalığa sebep olan virüs adını kullanıyor tıp dünyası. burada kadını orospulaştıran erkek bedeninden eser yok. kelime tamamen kadınla ilgili sularda yüzüyor. orospu pembesi, orospu eteği, orospu kahkahası, hatta annemin orospu çorbası gibi. hikayesini sorduğum bir gün annem, orospu her zaman evine geç gelir ve yemek yapmak için çok az vakti vardır, en kolay ve hızlı yemek de işte bu orospu çorbasıdır, dedi. çorba da orospu gibi çabuk ulaşılan ve kolay elde edilen bir akışkan oldu evimizde.

  şimdiye kadar orospu olduğumuz durumlar nelerdir? örneğin eve babandan ya da kocandan sonra girdiğin için çat orospusun, memenin çatalını gösterdiğin için çat orospusun, adamın sevişme isteğini reddettiğin ya da kabul ettiğin için orospusun, evlenmediğin için, evlenip ayrıldığın için, bir arkadaşınla telefonda görüştüğün için, okula gittiğin için, şarkı söylediğin için, nişanlından ayrıldığın için, kendi seçimlerinle bir adamla beraber olduğun için, yani çember o kadar geniş ki birine uymasa bir diğerine şartların mutlaka uyar.

  kimi zaman toplumdaki erkek azgınlığını kontrol edeceği, emniyet kemeri olarak işlev göreceği orospunun yüzüne okunur ya da meryam'in paçayı ancak bir tanrıya peygamber doğurmakla kurtaracağını bilmek mahvolduğumuzun resmidir. kendini encak, genelev denilen resmi bataklıklarda "güçlü" hisseden kıl kurdu oğlanlarınızı kutsal aile kuruma hazırlık yapmak için gönderdiğinizde bir eğitici de olabiliyor orospu. böylesi bir işin hakaret olarak kullanıldığı ve de böylesine bir şekilde tüm kadınların nasiplendiği başka bir alan da yok gibi bir şey. biz kadınlar doğduğumuz andan itibaren müstalbel orospular olarak doğup bu makama erebilmek için sıramızı bekliyoruz. muzur bir şekilde karadeniz şivesiyle birbirine takılan kadınlar duyardım çocukken; birbirini uzun süre görmeyen iki arkadaşın ilk karşılaşmada "orospi neredeydun?" deyip sarıldıklarında kelimenin "kadim dost" anlamına falan geldiğini düşünürdüm. ne tatlı orospulardı o kadınlar.
  kelime farsçadan geliyormuş. rü spi, ak yüzlü kadın demekmiş. ak yüzlü bir kadının sokaklarda dolaşmasına dayanamayanlar kendi karalarını çalmışlar kadınlığımıza. kadınları aşağılamak için sıkça kullanılan bir söz orospu. para ve seks ilişkisi mi bu kadar aşağılayıcıdır? seks karşılığı para alınmamalıdır, alan da aşağılanmayı hak eder mi? parayı alan ve veren ilişkisinde burada parayı alan peşinen küçümsenir. bu kelimeyi en çok kullananlar kadınlarla insani ilişkisi en zayıf olan adamlar. bu adamlar haykırarak orospu dedikleri kadınlara cinsel ilişkiye girdiklerini kapıdan çıkar çıkmaz unutacaklar ve çabuk tüketilen bir teması yok sayıp, orospuluğu topluma asla unutturmayacaklar, zira orospusuz bir dünyada asıl yalnızlaşan zavallılar onlar olacaklar. her defasında orospu da olsa bu kadınlardan birinin kendilerine aşık olma olasılığı ile bari en azından insan olan orospular bu adamlara aşık olsun isteyecekler. bu yüzden de orospu olmuş kadın alternatifleri çoğalsın istiyor olabilirler. tehlikelerine göğüs germe pahasına da olsa.

  mesleğin kendisi istenmeyen bir durumdur. lakin orada çalışanı kötü yapmaz her zaman. çalışan her kadın dışarıdaki her insan kadar iyi ya da kötü, aptal ya da parlak, manyak ya da makuldür. fakat toplumsal olan orospu korkunç bir kadındır. tıpkı uzak köylerdeki aleviler ya da kürtler gibi zaman zaman kuyruklu olup olmadıkları, normal insan gibi görünüp görünmedikleri de merak konusu olmuştur. orospuluğun bulaşıcılığı da korkulan bir durumdur. namuslu kadınlar orospularla temasta bulunurlarsa bu illetli hastalık namuslu kadınlara geçebilir ki, hastalık iyileştirilse de izleri ölünceye kadar hatta ebedi istirahatında bile o ölü orospuya dinlenme şansı tanınmayacaktır. bu dünyada korkulan her şeyden, en salgın hastalıklardan, en kanlı savaşlardan, katliamlardan, doğal afetlerden, nükleer sızıntılardan daha korkunç bir şeydir orospuluk müessesesi. kadının "amı" olan bir yaratık olmasıyla alakalıdır bu direk bağlantı. kadın sadece sevgilisiyle sevişse erkeksi korkular bir tek benimle mi sevişiyor der. adamla sevişmiyorsa bu sefer de sevişmediği için orospudur. e tabi genelde erkeklerin kadınlar için kullandığı bir söylemdir. bir erkeğe hakaret edilecekse o zaman yine bir kadına saldırıp "orospu çocuğu" denir. son zamanda 1000 kadınla falan yatan adamlar için erkek orospu deniyor. ama bu marmara hamsisi gibi bir şeydir. asla asıl hamsinin yerini tutmaz yani.

  bir kadına ya da yaptıklarına sinirlenince güzel bir saldırı alanı akla geliyor. kadına orospu diye bağırmak. kadına beceriksiz deseniz, aptal deseniz, pis deseniz, gerizekalı deseniz, üçkağıtçı deseniz bunları size aynen iade ediyorum diyebilir. ama durumu cinsiyete indirgeyip "orospu" deseniz kadın olarak onu ahlaksızlığıyla sözde başbaşa bırakmış olabilirsiniz ki gerçekten sadece erkek olanlar için pratik bir kurtuluştur. ortaklaşa yapılan bu suç türünde diyelim iki kişi olduğu halde cezalandırılan ve toplum dışına itilen yalnızca kadındır. evlilik öncesi ve evlilik dışı ilişki en yasak şey olduğu için, erkeklerin bu acil ihtiyaçlarına verebilmek amacıyla bazı kadınların birer fahişe olması için yine bazı adamlar ellerinden geleni yaparlar. bu misyonun taşıyıcıları olarak fahişeler toplum ahlakını ayakta tutmak ve bazı kadınların ölene dek iffetini korumak adına ahlaksızlık yaparlar. yani ahlaklı kadınların garantörü olurlar bir anlamda.

  edilgen bir sabit olan kadın fındık kadar amı olduğu sürece potansiyel bir orospu olacaktır. erkeklere ilhamın nereden geleceğini bilemeden, bu kelimeyi fütursuzca ortalığa saçarak kullandığınız sürece etiketlediğiniz her kadın sizin yüzünüzden acı çekecektir, acı çektikçe bu kelimeyi reddedecektir ve reddettikçe başka kadınlar, diğer kadınlar da orospu olacaktır. bu negatif beslenmeyi durdurmak için bize orospu diyenlere, evet orospuyum ama dünyada bir sen bir de ben kalsak da en ufak bir şansın yok diyebiliriz. ya da evet orospunun katmerlisiyim ama kırk yıl sevişmesem tırnağıma dokunamazsın diyebiliriz, evet orospunun önde gideniyim ama sana yağmurlu havada su yok diyebiliriz, ya da orospunun tekiyim ama sinek olsam şeyine konmam, ya da ne bileyim "ı love my dildo best" diyebiliriz.

  orospuluk yaptı diye kızınızı öldürürseniz elinizde silahla bir kahraman gibi karşılanabilirsiniz, zira bir pisliği temizlemiş cesur adamsınız. aile meclisi kızkardeşlerini hastane odasında öldürmek için ağabeyleri yola salmışken devletin uykusu hepimizden derin, mahkemelerin hoşgörüsü herkesten çoktur sanki. cinayetten önceki acar, atik namus bekçileri, olaydan sonra aklını kaybetmiş deli olarak çıkarlar karşımıza. önce karısını kurşunlayan sonra kanmayıp kamyonla üzerinden geçen katil kocanın yıllarca akıllı mı deli mi olduğunu anlamaya çalışırız.

  ceza yine kolayca kadına kesilir. ezelden beri kadın taşıdı zaten kolayca kirletilmenin lanetini, cezalandırılmayı, yok sayılmayı kendi ruhuna esen geçmiş rüzgarlardan. kadın öldürme, tecavüz etme ve işkence bolca duyulmuş, başarıyla uygulanmış bir yaşam pratiğiyse aklını seven adam bunu babadan oğla geçirir. çaresiz, yardımsız, parasız ve korunmasız kalan kadın gece bankta uyuyabilecek bir adam kadar şanslı değildir çoğu kez. tücavüz sıcak bir korunaktan önce gelir başına. tecavüzü önceden haberli, biraz daha tedbirli ve paralı hale getirir sadece "orospu".

  kızın tekinin bekaretini bozdum, hiç basılmamış kara bastım, sıfır araba aldım, askerde tüm hedefleri onikiden vurdum. gel bak nasıl bir erkeğim. "ben her şeyin ilkini seninle yaşadım azgın boğam, güçlü erkeğim". nasıl bir ucube yarattı bu topraklar böyle! yaylalar yaylalar? bizim oğlan aşıksa zapt edilmesi gereken komşunun kızıdır.tombul tombul memeleri hayal ederken atış talimi yapan sperm fıçıları değil. bu yüzden tecavüzden yırtmak için görünmez olması gereken bizleriz, çünkü onların laftan sözden anlamayan, dizginlenemeyen bazı şeyleri var. toplumsal ciddiyetler açısından bir orospuyla birlikte olmak aşağılanacak bir durum olabiliyor yerine göre. ancak milli olmak için çoğu kez yırtılmış bir zar ile bu işe girişen erkek, bir başka zeminde milli olmanın gururunu bıyıklarının uçlarından akan bir şerbet gibi tadabilmektedir.

  eğer kadın satılan bir mal ise hala birinci eli tercih edilebiliyor. madem sahip oluyoruz ilk sahibi biz olalım, tüm kullanım haklarını elde edelim o zaman bu kadın bizim eşyamızdır. kadın sahiplenilen bir malsa bekarette naylonu yırtılmamış bir paket olabilir. kadınlar erkeklerden daha çok olmak üzere alınıp satıldı. hiç bir zaman tam olarak insan olup olmadığımıza karar verilemedi çünkü. insanlar, hayvanlar ve köleler kısmında ara sıra kafamızı içine batırdığımız şeylerden dışarı çıkartıp insanız yahu insanız diyebildik. demem o ki alınıp satılma çok da yabancı olduğumuz bir şey değil, ekonomiye pek bir katkımız olmadı bari direk bedenlerimizi ortaya koyalım dedik. erkeklerin yani insanlığın ihtiyaçlarına cevap verme boynumuzun borcu olmuş bir kere. kadın satılabilmişse cinsel işlevi de pekala satılabilir denmiştir. kadın köle olarak satılabilir ve erkeğin cinsel ihtiyacı kadınınkinden daha meşru ve tartışmasızdır.

  adam içeri parasını ödeyip girmiş elinden geleni ardına koymayacaktır. ceketini sandalyenin üzerine bırakıp bilmiş bilmiş kadına yaklaşsa da aynı kadından dışarıda korkar. sadece o kapalı mekan içindeki yaklaşılabilir ve korkulmazken aynı kadın adamın kendi çevresinde bir canlı bomba haline gelebilir. bir de "kerhanede orospu olsan seni çıkartır evlenirdim" tadında büyük aşklar vardır ki eğer bir er kişi o kurumdan kadını çıkartıp evlenmişse aşkının da midesinin de büyüklüğü tartışılmaz seyirci tarafından. bu da yine bir tezat durum oluşturmaktadır. zira aşık olunabilecek son kadın bir orospudur. bir orospuyu genelevden çıkartan bir kişi aşk denilen olgunun zirvesine çıkmış, hiçbir toplumsal yargıya ya da tabuya takılmadan aşık olmuştur. bu herkesin başaramayacağı bir durumdur. bu durumda, kadının "hayır be ne işim var seninle, hayatta evlenmem" deme olasılığı yoktur. her orospu kendisini bu işten kurtaracak bir cesur kurtarıcıyı bekler zannedilir.

  fahişeye tek gözümüzle ağlayıp yaş dökeriz ama orospuya gözyaşı falan yoktur gönlünüzden. yine bir alt kültür ya da tam tersine bir elit entelektüel paye olarak da yazar çizer erkeklerin kullandığı orospu değil fahişedir kavram olarak. fahişeye yüklenen misyon daha melankolik ve fantastik bir entariye büründürülmüş halidir.

  genelevdeki orospu düşmüş bir acizdir. istemeden orada bulunan da kader kurbanıdır. kadın orada kimliksiz bir sabitlik gösterir. hem sadece orospudur hem de yeri heo orasıdır. hareketli olanlar tıpkı spermler gibi oraya girip çıkan erkeklerdir. onlar fermuarlarını kapatıp açıp giren mobilize ekiplerdir. kadınlar karşı koyamayacağı pislikler yüzünden oradadır ama her nedense pislikler bütünün kurbanı değillerdir de kaderin kurbanıdırlar. kaderi bilmeyiz kimdir nedir, neye benzer. fakat pislikler kafamıza takılabilir, bulup görmek isteyebiliriz onları, hesap sorabiliriz misal. kader hesap sorulamayan bir şeydir. boyun eğeriz sadece. dışarıdaki vesikasız orospu seçme şansı olduğu için tehlikelidir. özellikle para almıyorsa bu suç ortaklığını kiminle paylaşacağı şeyinin keyfine kalmıştır. bu, kadın tarafından seçilme durumu, er kişinin hoşuna gitmez. bu yüzden de bir çok kadın daha katmerli orospudur. bazı hassas kriterlerle ve istemedikleri bir rekabete girerler çünkü rakipsiz erkekler. burada suç ortağı olmayıp elenenler gönderir çift sarılı orospu yumurtasını. bir çeşit taciz ateşidir "orospu" dilimizin altından kolayca fırlatabildiğimiz. böylece orospu olmaktan korkup onların istediği gibi oluruz. düzen böyledir. düşünmeden hep namuslu tarafına atlayacağız. kendi istediğimiz gibi olunca gerçekte onların kirlettiği ve kullanıma soktukları "orospu" olmayız asla. asıl orospu olan ve hep kızacağımız sadece ve sadece kelimenin kendisidir orospu, onların kullandığı anlamda. onun dışında genelevde titreyerek bacağını açan ve erkekleri en çaresiz haliyle görüp bıyıklarını silerek çıkan adamları izleyen kadınlar değildir orospu. orospu havada uçan bir virüs kelimedir ve ne zaman kime konacağı belli değildir. kolay elde edilen başka şeyler nedir "orospu" gibi mesela? kolay elde edilebilirliğin değersizleşmesi içinde kadının olması, paranın işin içine girmesi. peki, madem bir ihtiyaca cevap veriyor neden aşağılık gibi geliyor kulaklarımıza? en nihayetinde canımıza gelip dayandığı için mi, yani bedenimize? ruhumuzu satan, beynimizi satan, sesimizi satan, düşüncelerimizi satan ve bedenimizi satan bizler. beynimizin ürünü kendi dışımızda bir kağıda aktarılabiliyorsa, sesimizi dışarı çıkarıp hem kendi duyuşumuzu hem de dışımızdakilerin duyuşunu mümkün kılınıyor. bedenimizden çıkan fakat ona dokunmayan çıktılar. orospu kadın yan ürünlerini peşinen taşır yanında. geneleve giden de parası olmasa kimsenin yüz vermeyeceği bir zavallı olabilir. ve ancak parayla bir kadınla sevişebilecek kadar paralı ve yalnızdır. kadın da böyle bir adamla ancak para karşılığı yatabilir zaten. konuya en insancıl yaklaşan toplum bilimci "orospu da bir insandır" der ve yüzyılın yorumunu yapar. evet, bunu da duydunuz...

  biz kadınlar her zaman bedenimiz bizimdir demişizdir. beden ve biz nasıl ve berede ayrılıyoruz, biz bedene sahip olurken biz mi bedene gidiyoruz beden mi bize geliyor, yani asıl mekanımız neresidir hala düşünüyoruz. biz bedenimiziz, yani tüm kadınlar. bir yandan da sokaktaki herkes, her erkek bedeni ve kadın bedeni bir şekilde birbirine de ait olabilir. kiralandığımız ya da saçma ilişkilerden dolayı birbirimizin bedenine sahio olur gibi olduğumuz ne çok durum var. bedenimiz tüm çırpınmalarımıza rağmen tam olarak bizim olamadı. kadın doğurmak için sevişmiyorsa, iyi bir şey yapmıyordur. erkek zevkinin peşine cinselliğini yaşarken biz neslin devamı gibi ağır bir yükü karnımıza dolduruyoruz. çin'deki bir kadın bedeni bile bazen bu ülkedeki birine dokunuyor olabilir. farkında olmadan onlarla ilgili bir karara ortak olmuş olabiliriz. mesele toplumsalın da olduğu için kadın bedeni, orospu bedeni dile gelip; şey benim şeyim, ne istersem yaparım dese de şey sadece kendi şeyi değildir, hepimizin şeyidir. içten içe sevdiğimiz, hoşlandığımız adamlarla sevişmek de isteriz, nikahı ya da toplum onayını çöpe atmak gelir içimizden. sevişmenin verdiği dayanılmaz vicdan azabı zevkimizi örseler. oysa bir kaıdnla seviştiği için kendini hakarete uğramış hisseden çok az erkek vardır.

  kadın alınıp satılıyorsa, beline kuşak bağlanıp paket yapılıyorsa, saçının teli tırnağının ucu, eteğinin boyu ve bekaret kanı hepsi kendi alanında upuzun mevzularsa ahlakı da büyük meseledir, yaptığı seks de tüm toplumun tasavvurunda mühim konudur. ona buna penisiyle küfreden erkek cinsi etkin bir şekilde yaptığı eylemi dillendirir. yaptığı iş tamamen kendisine aittir. cezbolur, hazır hale gelir ve eylemini gerçekleştirir, eylemden etkilenendir kadın sadece, edilgen bir biçimde duruma maruz kalır, o kadar. bu maruzatın ara sıra da meyvelerini verir. erkek bu kadar ağır işler yaparken eylemin odak noktasındayken "orospu" olmak, edilgen olmaktan mıdır nedir kadına düşer. erkeği erkek yapan da biraz olsun orospuların varlığıdır, yoksa ne olur onların hali? "orospu" diyecek kadın yoksa ortalıkta erkek de yoktur doğal olarak. kudretini aldığı güçsüzler varlığını sürdürdükçe iktidar varlığını sürdürmeye kan emerek devam edecektir. kendisine yapılan bu hakareti kendi hem cinsi için kullanan kadın da en az bunu kullanan erkekler kadar kötülük yüklüdür. bu ayrımcılığa su taşıyan ikiyüzlü riyakar, lanettir.


  (bkz: qijikareş)
  (bkz: leyla saral)
  derginin mayıs-haziran sayısında çıkmış'tır. internet ortamında bulunamadığından yazar tarafından saatlerce süren bir uğraşla yazılmıştır.

... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr