en beğenilen 20 entry


... tümü ...
 • selamlar. sözlükte erkeklerle ilgili merak ettiğiniz bütün soruları elimden geldiğince cevaplıyorum. bugünkü konumuz; ''bir erkeğin patlatılmış olduğunu nasıl anlarız?''

  bir erkeğin patlak olduğunu dışardan anlamak, her zaman kolay değildir. şimdi aşağıdaki, okuduktan sonra bana teşekkür edip, allah senden razı olsun infi, az kalsın her tarafına am değmiş, üzerine kova kova attırılmış, ellenmedik iki cm yer kalmamış, namussuz, yüz karası bir oğlanla evleniyordum sayende kurtuldum diyeceğiniz maddeleri okuyun ve derhal uygulamaya geçin.

  uyarı: ampa benim sevgilim öyle şeyler yapmaz, sik kılıklı bir şey zaten benden başka kimse de ammaya tenezzül etmez, imkansız, ihtimal bile vermiyorum demeyin. ihtimalsizlikten kanıt, kanıt değildir.
  uyarı2: unutmayın, ölmüşle amılmışa çare yoktur.

  madde 1) sevgilinize inanmayın. gerçekten sen ilksin cevabı; oldukça inandırıcı, fakat söyleyenin nezdinde. bunu geçin. sevgilinize inanmayın.
  madde 2) önlerine bir am koyun. hemen atlıyorsa amılmıştır. aa bu ne falan deyip ne olduğunu anlamadıysa amılmamış olabilir ama siz yine de inanmayın, evlendikten sonra ben sana yalan konuştum, daha önce beni amdılar agzıma bile verdiler diye bir itirafta bulunabilir. bu tür vakalar yaşanabiliyor.
  madde 3) pipisine iyice yaklaşın, kulağınızı dayayım. tısss diye bir ses geliyorsa böyle hafiften kesin patlaktır.
  madde 4) su dolu bir küvete sokun. ağzından üfleyin, suda baloncuklar çıkıyorsa, lıkır lıkır sesler geliyorsa patlaktır.
  madde 5) öpüşmeyi biliyorsa patlaktır, bilmiyorsa gerizekalıdır. siz her iki durumda da terkedin.
  madde 6) daha önce benden başkasına verdin mi diye sorun, verdim diyorsa patlaktır.
  madde 7) son olarak da şey. amılmış pipiler böyle bir çirkin olur. baktığında anlarsın, pörsümüş, kullanılmış, eskimiş, yamulmuş vs. miden kalkar zaten direkt anlarsın.

  hadi ampa kolay gelsin, şimdilik bu kadar o/

 • anaları okusun diye gönderiyor bunları. nerden bilsinler orada oğullarının sikine koyuldugunu, bakir, tertemiz bedenlerine am suyu attırıldıgını. kadın bilse namusun diye anlattıgı oglunun agzına am dayıcaklarını, sikine koyucaklarını gönderir miydi onu üniversiteye?
  anası oglum okuyor kadın olacak diye seviniyor, allahın yollusu altımda inliyor, taşaklarını, götünü her yerini avuçlamışım, dayamışım. ya ben de kendime kızıyorum ama ne biliyim. ne işi var ki benim altımda onun da?

 • babamla abimi sokağa salmıorum. siz de yapın ohh tertemz dünya :d

 • Şimdi pipi kalkıp gidiyorsun.. git.
  taşakların durur mu onlar da gidiyorlar.. gitsinler.
  oysa ben yarraksız edemem bilirsin
  oysa allah bilir bugün iyi amışmıştık
  sekseydi ilk açılışı gözlerimizin sırf onaydı.
  bir kuş konmuş amıma uzun uzun ötmüştü
  bir sevişmek gelmiş bir daha gitmemişti
  yoktu dünlerde evvelsi günlerdeki yarraksızlığımız
  sanki hiç olmamıştı

  oysa amım işte şuracıkta çarpıyordu
  şurada amımdaki elin, güzel parmaklar
  şurda da sikin kalkıyordu dokundukça lafların dünyaların
  öyle şiddetli öyle şiddetliydi ki orgazm
  ki sizin ev sel olmuş giderken
  bıraksalar gökyüzü ikiye bölünecekti
  çünkü iki kişiydik

  oysa elini tutmak yetiyordu amımı ıslatmaya
  iki taşak bir sik başınaydı doymam
  seni bir kere amsam ikinin hatrı kalıyordu
  iki kere amayım desem beşin boynu bükük..
  göbeğinin bitip bel altının başladığı yerde
  sikin vardı sikin amılmalıktı sonra
  sonrası amış güzellik..

  infinite horizons **

 • şöyle bir şey görmüştüm sözlükte çok gülmüştüm;

  devam et ampa dinlioz pthyyy thhh pffff (alt dudağa yapışan çekirdek kabuğundan kurtulma şeysi) :ddd

 • okuldaydım, erkek arkadaşlarımdan biriyle ders çalışıyordum. bu böyle sıkmış güzel güzel kokuları, tatlı tatlı ders anlatıyor. ama bayada tipsiz bir çocuk. beni etkileyen nefes alıyor olması idi. çektim bunu tenhaya sevişmeye başladım. dur infi benim sevgilim var, dur infi burda olmaz diye zırvalıyor. eehhhh kapa çeneni bee ıslanmış amın imanı olmaz bilmiyor musun sen???? diye sinirlendim. sonrada amdım öldü.

 • uyarı:
  1) bu hikaye ağır seks içerir.
  2) bu hikayeyi okuyan insanlar her nerede bardakta mısırcı görürlerse akıllarına infi gelir.
  3) bu hikaye ağır seks içerir.

  hikayemi anlatıyorum ampalar...

  seks siyahı bir akşam vaktiydi. her zaman olduğu gibi sağanak yağışlı libidomu omuzlayıp evden çıkmış, mısırcımı arıyordum.
  aslına bakarsanız her gün aynı yerde, aynı kıyafetleriyle, aynı bozuk yumurta koklamış yüz ifadesiyle duruyordu. olsun, sevmek ya işte hep onu bir daha görememe korkusunu göze aldırıyordu. ya da yüzyıllardır böyle kandırılmıştık.
  öte yandan pipisini daha hiç görmemiştim ama kocaman olduğunu çok iyi biliyordum. biliyordum çünkü rus, italyan kırmasıydı sikine sağlı sollu koyacağım günü sezdiğim mısırcım.
  çok geçmeden her gün aynı yerde, aynı kıyafetleriyle, aynı bozuk yumurta koklamış yüz ifadesiyle duran mısırcımın koskoca bir yumak olmuş can sıkıntılı varlığının karşısındaydım. pipisi işte o pantolonun içinde bir düş sessizliğiyle duruyordu. biliyordum hiç amamayacaktım onu, kendi yıkımımı hazırlıyordum umutlarımın gözleri dolmuş bakışları altında.
  birden pembe pipili rus, italyan kırması mısırcımın am gıdıklayıcı sesiyle irkildim.
  ''hanfendi???''
  ''efendim''.
  ''neyli olsun mısırınız?'' (pipili olsun diyemedim. o an pipisinden başka bir şey de düşünemiyordum)
  ''mısırsız olsun'' dedim.
  yüzündeki bütün sevecenlik tasını tarağını toplayıp kaçmıştı. yüzü, bakışları matlaştı. o an suçlulukla kız kardeşinin beni hiç sevmeyeceğini düşündüm. haklıydım. çünkü bir kız kardeşi yoktu. olmayan biri beni nasıl sevemezdi ki?
  elleri ve dolgun dudakları, ağzından çıkacak ''çattık yaa'' kelimeleri için şimdiden sağa doğru kaymaya başlamıştı. o an yavaş çekimdeydik sanki. içimdeki tren yolu beni gitgide içine çekiyordu, oysa ki bu fizik kurallarına bile aykırıydı.. mutluydum ama. hayat buydu. anlamıştım.
  hemen koşarak eve gidip, o anı düşünüp mastürbasyon yaptım...

  anlatacaklarım bu kadar. hem siz nerde gördünüz benim seviştiğimi yaa??? :( ben anca 30 çekmek :(

 • evet. erkek değil bay demekten yanayım. çünkü;
  1) kibarlıktan kırılacağım. erkek, adam gibi kelimeler bana çok kaba geliyorr :/
  2) bay kökü baymaktan gelen bir kelime. erkekler gerçekten çok bayıyor :/
  3) adam kelimesi bende ellenmiş, kullanılmış imajı yaratıyor :/

 • selam ampalar. bugünkü konumuz; ''amılmalık bakir erkekleri nerede bulabilirim?''

  hepimizin isteğidir, daha önce patlatılmamış, dipdiri, semsert bir pipi ammak. kirlenmiş, amılmış, ellenmiş bir pipiyi hiç kimse ammak istemez... bu yüzden bakir ve namuslu oğlanlar her zaman birinci tercih olacaktır. şimdi.. bana en çok gelen sorulardan biri; ''ampa, amılmalık bakir oğlanlar nerede yaşar?'' oldugu için canım ampalarıma yılların amıcısı olarak bazı tüyolar vermek istedim. bu konuyla ilgili, merak içerisindeki ampalar aşağıda yazdıklarımı okumaya başlayabilirler;

  sevgili ampa, önce seni tercihinden dolayı kutlarım. hem amılmalık hem de bakir oğlanları tercih ettiğin için sen on numara bir ampasın. çok doğru bir karar vermişsin. namuslu ve bakir erkekler en çok, maç izlenen kahvehanelerde ve stadyumlarda olur. yapacağın şey, maç çıkışı bu mekanların etrafında bulunup bol miktarda göt belli edici eşofman giymiş güzel götlü, yanından geçtiği an buram buram amış kokan, kafası hariç veya dahil yakışıklı olup da beğendiğin oğlanları ammak. baktın yollu gibi mi? hemen yanındakine bak, onlarca yüzlerce oğlan arasından bakir bulamazsan beni ara, birlikte arayışa çıkalım. ben bakir oğlanı taaa 300 kmden hissederim.

  ''ama ampa, namuslu beybicik bir oğlanı ammak, oğlancagızın hayatını karartmak biraz şey degil mi ne bileyim yaa ben kötü olurum, içim acır'' falan diye sakın düşünmeyin. bir sözüm vardır; ''gecenin bir vakti dışarı çıkan oğlan, amılmayı haketmiştir''. tamam mı ampacım? am. am ve arkana bakma.

  şimdilik bu konuda söyleyeceklerim bu kadar, hadi ampa bol şans o/

 • götüne koyayım ifadesi, cinsiyetçi bir söylem olmasının yanında homofobik bir söylemdir.
  şimdi saldırıya geçmek, ama ben o amaçla kullanmıyorum ki demek, bana bok atmak için çıldırıyorsun biliyorum ama ben tekrar tekrar aynı şeyleri söyleyeceğim. çünkü senin çıldırman, benim bulunduğum ortamda cinsiyetimi ve yönelimimi aşağılamandan, rahatsız hissettirmenden daha önemli değil..

  sözlükteki ''amına koyayım'' küfrünün yasak olmasından rahatsızlık duymayan biri kalkıp da götüne koymak ifadesinden ötürü birilerinin rahatsızlık hissetmesinden rahatsızlık duyuyorsa, takdir edersiniz ki, bu fevkalade çelişkili olur. şu tanıma giriyorsanız eğer, bana kendinizi savunmaya başlamayıp, başlıktan uzaklaşmanızı dilerim. zira çelişkili düşüncelerin bir işe yaradığı henüz görülmedi.
  onun dışında ben ''amına koyayım'' küfründen de rahatsız değilim diyorsan, buraya koskoca bir cinsiyet kitlesini aşağılamaya geldiysen eğer, üzgünüm dostum. sen kocaman bir çılgınsın. delisin :) erkek egemenliğine meydan okumak, bir insana cinsiyetinden, cinsel yöneliminden duyulan nefrete karşı çıkmak, direnmek için burada olan insan o bokumsu, yaratık dili kullanarak kendini aşağılamaya devam ediyorsa kısılıp kaldığı müphem döngüsünde kendisine biraz akıl, mümkünse de biraz fikir dilerim...

  diğer bir konu.
  ''ben homofobik bir insan degilim, ben cinsiyetçi degilim, ben o amaçla kullanmadım'' diyen,

  senin ben taaa amına koyayım. ağzını götünü sikeyim de orgazm ol. zevkten dört köşe ol emi. bak normal bir cinsel ilişkiden bahsettim şu an. tabii ki iğrenç bir tahakküm, aşağılama, baskılama, yetersiz hissettirme amacı gütmedim. çok naif çok şeker bir şey söyledim. bunu en çok da nasıl ifade ettim biliyor musun? ''orgazm ol'' ''zevkten dört köşe ol'' diyerek. cinsiyetçi, homofobik ve tahakküm üzerine inşa edilmiş o sıçmık ve başka türlü ifadesini bilmediğim * kelimelerin sonuna bunlar seks, bunlar sevişirken olan şeyler görüntüsü verecek kelimelerimi koyunca ben oldukça masumane oldum ve hiçbiriniz bana sesinizi çıkaramazsınız. tamam mı götüne koduklarım?

  son olarak arkadaşlar, ben bencil, katı ve kaba biriyim. içimde sonsuz bir nefret barındırıyorum. işsizim ve bir köşeye çekilip, biri bir şey yazsa, haksızlık etsem, saldırsam da tatmin olsam diye bekliyorum. birçok kadın bunu yapıyoruz. pusu kurup masum yazarları linç falan ediyoruz. ayıp yaptığımız.

 • yıllardır bu evde yalnızım... hem de çok yalnızım... ahh şu duvarların dili olsa da oral seks yaptırsam. şu kapı kolu pipi olsa da amsam. çok şey mi istiyorum?
  uu beybi. güzel bi hareketlenme oldu bende.

 • öncelikle atalantanın dediği gibi, türk kadını hakkında türkiye cumhuriyeti vatandaşı ve toplumsal cinsiyet rollerinden ''kadın'' grubuna giriyor olması olması hariç söylediğiniz her şey kendi düşünceleriniz olacaktır. bakmayın kendi düşünceleriniz dediğime hiçbir insan hemcinsini öylesine aşağılamaz. toplumumuzda türk kadınını aşağılamak, bugün neredeyse alışılagelmiş bir olgu olmasından dolayı pek fazla sorgulamıyoruz.

  başlıkta yazılan türk kadınını aşağılayıcı yorumlara önce sinirlendim, sonra eğer sizlere kızarsam sizlerin yapmış olduğunu yapmış olacağımı farkettim. yani bir hemcinsimi empati kurmadan yargılamış olacağımı... yeni yazar olmanızdan ve öfkeye öfkeyle cevap vermekte haklı olacağınızdan dolayı yazmak için biraz sakinleşmeyi bekledim. yazdıklarımı ''bunun doğrusu budur, her şeyin en iyisini ben bilirim'' şeklinde değil de fikir, düşünce paylaşımı olarak göreceğinizi ve beni anlayacağınızı umuyorum.

  şimdi annelik kavramına şuradan bir göz atalım;
  (bkz: annelik/@gajo)

  dilerseniz bir de buradan;

  http://www.feminisite.net/news.php?act=details&nid=901

  bu ilk belirsizliğimizdi. ikincisi ise, bir kadını prangalarından kurtulmamakla suçlamak. bir kadının şiddete öylesine katlanması, kendisine dayatılan ev işlerinden sorumlu birey rolünü, toplumun yanlış ve kirli algılarını bilmeden benimsemiş olması onları anlamayı bir kez bile denememiş olmanızdan daha kötü değildir.

  bununla ilgili şöyle bir video var. aile içi şiddet kurbanları neden eşlerini terketmiyorlar? bence bir bakın;

  http://www.ted.com/talks/lang/tr/leslie_morgan_steiner_why_domestic_violence_victims_don_t_leave.html

  üçüncü konu, ışığı kapat meselesi. düşün, sen bir kadınsın. sevişsen orospusun, sevişmesen kezban. sevişsen bozulmuşsun, sevişmesen vermeyen kevaşe. seksten zevk alırsan orospusun, zevk almazsan sevişmeyi bilmeyen odun kezban. ne yapacaksın? vücudum güzel olmadığında, kilolu olduğumda, selülitlerim olduğunda karşımda beni beğenmeyen çirkin ötesi bir varlık var. benim vücudumun tasarrufunu bana bırakmıyor. güzel olacaksın diyor. kadın dediğin erkeğe güzel görünmeli diyor. nedense erkek kadına değil, kadın erkeğe güzel görünmeliymiş. neden peki? bu bir kural mı? istediğim gibi yer, içer, giyinirim. göt benim am benim istediğimi yaparım. benim dışımda hiç kimse benim vücudum hakkında söz sahibi olamaz. olmamalı. fakat oluyor. ataerkil dünya bana insan olma hakkı vermiyor. kadınsın sen, annesin diyor. erkeklere güzel görüneceksin görevin bu diyor. ve güzel görünmesi gerektiğini zanneden kadın ışık açık sevişmekten bile korkar hale geliyor. ve en saçması, yine kriminalleştirilen kadın oluyor!

  aşağıladığınız şeyler aslında bir kadın değil, ataerkil sistemin bir kadına dayattıkları. bunların içinde çaresiz kalmış insanlara bir de siz vuruyorsunuz. siz bari kadına görsel bir tatmin aracı, çocuk doğurma makinesi muamelesi yapmayın. bilgi edinebileceğiniz kaynaklardan uzak olsaydınız, sizlerde o eleştirdiğiniz insanlar gibi olacaktınız. bilinçlenme şansı olmamış kadınlara tanımadığınız şans, kendinize tanımadığınız şanstır. yeni gelen yazarlar umarım okumuştur. bu konulardan sözlükte uzun uzun bahsedildi, henüz karşılaşmamış olabilirsiniz. ben sade bir şekilde anlatmaya çalıştım.

 • inik hali böyle jelibon gibi çaresiz, pembe ve komik olan pipişim var ya. senin onunla şikeyimm haa!! (ataerkil içses: korktu mu ki? ula bundan ben bile korkmam. işalla korkmuştur)

 • bir baya en yakışmayan şeydir. sevişeceğim bir bayın koltuk altının kıllı olduğunu farkettiğim an, her zaman yatağımın kenarında bulundurduğum demir sopamla hafifçe döverek kovalıyorum. çünkü iğrenç. koltukaltı kıllı olan baylar küçük pipilidir, sevişemezler ve erken boşalırlar. tavsiyemdir, sevişeceğiniz bayın koltuk altı kıllı ise kibarca gitmesini isteyin, ben döverim bana bakmayın sinirliyimdir ben. gitmezse allah ne verdiyse dövün, kafasını gözünü yarın. bir daha kıllı koltuk altıyla sokağa çıkmaması gerektiğini öğrensin deve.

  unutmayın baylar çiçektir, kıllı çiçek olmaz.

 • Sana zaafim var ama ben ve egom agzina sicmaya karar verdik.

 • pardon da adamlar güzel güzel giyinip süslenip, parfümler sıkıp, feromon yayıyorlar gel beni am diyorlar resmen.
  sen götünü sikini sergile, sonra da tecavüzden kork bu ne yaman çelişki? uğramasaymış onlarda tecavüze canım.
  yollu herifler, namussuzlar zina yapmışlar vallahi. bence tecavüz eden kadın evlenmeyi kabul etmezse hapse girmeliler...

... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr