• 16

  başlık

 • 355

  entry

 • 17

  geçen ay

 • 15

  bu ay

 • 1

  dün

 • 2

  bugün

high hopes

5. nesil yazar mesaj takip etson 20 entry

 • @sancho panza en azından bir ilişki başlams evresini yakalayabiliyormuşsun ampa

 • Bu benim kesin. Mesela duygusal bir söylemde bulunayım diyorum. Elime yüzüme bulaşıyor. Güzel bir şey söylediğimi zannederken konu bambaşka hal alıyor.

  2
 • Sevgili yapabildim de tatilimiz eksikti. Ah ah.

  5
 • Sözlükte çoğu kişinin öğrenci, benimse yaşlanmaya başladığımı göstermiş başlıktır. Yaş: 27

  Finallere çalışıyorum demek isterdim, öyle bakınıyorum.

 • Ben böyleyim. Net olayım diyorum ama bunu beceremiyorum. Formülü de yok sanırım. Huy meselesine dönmüş gibi. Gri yaşıyorum.

 • Uzun zamandır sevdiğim biri var ama hiç ilişkimiz olamadı. Olsa ona çok sadık davranırdım, kimseleri görmezdi gözüm. Bugün çok tuhaf bir şey yaşadım. Pek samimi olmadığım karşı cinsten arkadaşımla buluştuk ve birlikte olduk. Aramızda hiçbir duygusallık yok, gram keyif almadım. Anladım ki ben karşı cinse hiçbir zaman cinsel olarak da bir şey hissedemiyorum. Evet denedim ama bir kadınla olmak gibisi yok, bunu o da fark etti. Hiç etkilenmediğimi anlayıp bu hali kesin garipsedi. Garip garip bakışlarını da yakalamadım değil. Sonra düşündüm. Hiçbir kadın tarafından sevilemeyeceğim ben, umutsuzluğa düştüm. Zaten genellikle umutsuzum.

  1
 • Bazen ne yapmaya çalıştığını hiç anlamıyorum. Biraz ilgi de duyuyorum sana. Biraz deyince de tuhaf oldu ama ilgim yok değil. Sadece üzerine düşmüyoruz bu konunun. Senin de bana duyduğun ilgi arkadaşça mı yoksa duygusal boyutta mı bunu bilmeyi çok isterdim. Korkmuyor değilim.

 • Tekrar hoş gelmiş. Geçen yıl dertleştiğim süper bir insandır kendisi, bana çok desteği oldu. Sağ olsun. Sevgiler morevna.

  1
 • Bu arada entryi sildim, yumiyum gibi kendini düzgünce ifade eden insanlara binaen sildim. Asla diğerlerinin linçleri yüzünden değil.

  2
 • Yumiyum siz efendi gibi fikrinizi söylediniz. Teşekkür ederim ama benim fikrim değişmeyecek. Ben kadınları genel olarak aşağılamıyorum. Müdürlük yapamadıklarını defalarca gözlemledim, net düşüncem budur. Sizin yaşadığınız olayda da kesinlikle siz haklısınız elbette saygım sonsuz. Kabul de edelim, gün boyu kimse başlıklara entry girmemiş ve beni linç etmiştir. Bu da bir gerçek.

  2
 • Eleştiren kişiler bunu daha çok yapıyor. Aman bir hata yaptınız diyelim paldır küldür, dur ben de gerekeni yapayım modunda ilerlerler. Maalesef toplumdaki örnekleri burada da görüyoruz, konuşacak bir şey bulamayınca toplaşıp 1 kişiye saldırma meraklarımız bu yüzdendir.

 • Vallahi ben şahsi fikrimi söyledim. Dikkat ettim şimdi; kimse pek entry girmemiş sözlüğe fakat benim yazdığım tek cümle linçliğe uğramış. Başlık: müdür. Herkes fikrini söyler lakin benden sonra başlığa yazan herkes benim fikrimi lanetleyip durmuş. Bana hep böylesi denk geldi dedim. Bu kadar basit. iyisini görmedim kardeşim. Tek yapabildiğiniz şey entry girmekten öte gün boyu beni eleştirmek olmuş.

  2
 • @bir küçük, haklısın ama ben hangi kadın müdürle çalışsam anlaşamıyorum. Yöneticilik yapamıyorlar şahsi fikrim. Acayip de sinirliydim açıkçası.

  8
 • Bazen çok kızıyorum. Ben seni bu derece sevip haddinden fazla özlerken "o beni nasıl özlemez? Yokluğum onu nasıl üzmez?" diye kızıyorum. Bu esnada sen yokken savruldum biliyor musun, bir başkası flört eder gibi arada yazıyor bana ama ben hep aynıyım. Hiç adım bile atmıyorum çünkü onların boş olduğunu ve sadece zaman geçirmekle orantılı olduğunun farkındayım. Kimse yerini tutmuyor, yerine birini koymayı da düşünmedim gerçi...

 • Geçen yıl erzurum demiştim. Sıradaki şehir konya olur. 2.5 üst.

  2
 • Beni şu ara karşı cinste yoran kısım şudur ki ısrarcı olmaları. Karşımdaki erkek, bir şeyler için sürekli çabalıyor mesela. Bende gram ışık ve gülümseme yok. Ona rağmen daha fazla soru ve daha gereksiz konulara girmek için uğraş verenler var. Bunu egosal yönde anlattığım düşünülmesin, ben birinden miniminnacık ışık almadım mı hayatta yanaşmam karşı tarafa. Lan bu yüzsüzlük değil mi? Bu kadar mı utanmazsınız diyesim geliyor bu tiplere.

  Bu sabah başıma çok saçma bir olay geldi. Daha önce bindiğim otobüste benimle tanışmak için soru sorup duran bir herif vardı. (Herif diyorum çünkü çok sinirliyim). Normalde abazanlıklarından ötürü erkeklerin yanına oturmam çünkü illa başıma bir olumsuzluk geliyor. Diğer hemcinslerim de bu konuda hep hikayelerini anlatır. Neyse bu adam bugün benim otobüs durağının önünde durdu birden, gideceğim yere götürebileceğini söyledi "hayır" dedim. "Olsun sıkıntı olmaz" gibi cümlelerle tam 3 kere ısrar etti. Yine aynı cevabı aldı fakat bu beni korkutmaya yetti. Neyse ki gitti.

  işin özü şunu söylemeliyim; sevgili erkekler, eğer bir kadın size bakmıyorsa zaten ilgilenmiyordur. Onu arabayla ya da başka mevzularla ilginize yöneltmek için çabalamayın. Sonra da her kıza "kezban" diyorsunuz. Sırf böyle ısrarcı, üstüne düşmeleri yüzünden bizler de tripli ve somurtkan olmak zorunda kalıyoruz. Çünkü kadınlara haddinden fazla anlam yüklüyorsunuz. Bir kadın sizi istiyorsa bir yolunu bulur, her türlü tarafınıza yönelir. Tabirlerince kezban davranışlarımız işte bu yüzden. içimi döktüm, biraz da rahatladım. Çünkü karşı cinsten ilgi gördüğümde sinirlerim zıplar oldu.

  3
 • Önemli değil efendim. Bu ağlak entry girenlerde başı çekenlerdenim ama hiç şu kadar like almışım diye düşünmedim. Ha birileri okumuşsa mutlu olurum. Herkese ucundan kıyısından yazdıklarım dokunmuşsa benden iyisi yok, o denli oy durumunun bunu netleştirdiğine hiçbir zaman inanmadım. Bilakis öyle güzel insanlae var ki şurada, özel mesaj yoluyla da birbirimize destek olabiliyoruz. Hep var olun efendim. Sevgiler...

  2
 • Haftanın mesai yorgunluğundan ötürü kendimi cuma gecesine saklayıp çıkmıştım. Maalesef bir kere o yorgunluk sonrası gün boyu uyumak istiyorsunuz, çok fena bir duygu. Sevmediğiniz pazar günü de geliyor, bir bakmışsınız hafta çoktan bitmiş.

  1
 • En iyi, en samimi arkadaşlarım hiçbir zaman hemcinslerim olamadı. Neden bilemiyorum ama bir nokta tıkanıyor. Ortak nokta bulmayı hiç beceremiyorum. Çekincelerim de olmuyor değil. Fakat erkek arkadaşlarla çok rahatım, hani böyle daha huzurlu sohbet edebiliyorum. Genellikle birbirimizi yanlış anlamalarımız da olmuyor. En samimi dostlarım hep erkekler olmuştur, yıllardır birbirimize hiç sırtımızı dönmedik. Anlayamadığım şekilde hemcinslerimden de samimi arkadaşım olsun diye isterdim lakin bu hiç mümkün olmadı. Anlamlandıramıyorum.

  1

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr