en beğenilen 20 entry


... tümü ...
 • Bu da bizim kaltak koli.

  Evet adı koli çünkü neden olmasın.
  sözlükçülerin kedileri

 • Canım geyler masraflı değil.sen fakirsin bil istedim.

  Ehehehe

 • bu entry sakıncalı olabilir.
  yine de görmek istiyorsanız giriş yapın ya da kayıt olun.

 • sığ insanlar tarafından bok sikmek olarak algılanan seks türü.yine bu sığ arkadaşlara göre oral seks yemek yenilen yeri sikmek,vajinal seks sidik çıkan yeri sikmek,çocukları beslemek için yaratılan memeyi sapık erkeklere emdirmek gibi tanımlarda yaparlar.
  bilimsel ve sığ olmayan tanım ise anüse penis veya çeşitli meteryaller sokularak yapılan sesk türüdür.sanıldığı gibi pis yada korkutucu değildir.gerekli temizlik yaptıktan sonra gayet nezihdir.anal seks hem heteroseksüel hemde homoseksüel bireyler tarafından gerçekleştirilir.erkek anatomisi üzerinden konuşursak anüsden giren penis veya türevleri prostatı uyararak zevk verir.hem kadın hem erkek bedeni üzerinden konuşursak,anal kaslar vücudun diğer yerlerine göre çok fazla damar ve sinir barındır.uyarılması zevk verir.belirtmekte fayda var eşcinsel erkeklerin hepsi anal seks yapmaz. yani burada eşcinsel erkekleri bok sikmekle itham ederek aşağılamak yada dalga geçmek amacındaysan hepsi için geçerli değil.

  daha fazla açıklama yapmak isterdim ama boşuna parmaklarımı yormaya değmez.

 • Kadını metalastiran soylemdir.sirf anatomisi üzerinden pozitif ayrımcılık talep etmek yada işlediği suçtan dolayı kadın kimliği nedeni ile hoş görmek abesle iştigaldir.kadinlar ekstra korunması gereke zorunlu zavallı yaratiklar değildir.erkek cinsi ile eşittir.hak talebi değil eşitlik istenmelidir.kadinlari bu şekilde hak verilmesi gereken yaratıklar olarak görürsek erkekleri hak veren üstün yaratıklar olarak görmemize sebep olur.su anda hatırlamadığim bir eşcinsel oluşumun basın açıklamasinda çok güzel bir cümle vardı; sizin lutfununuzu istemiyoruz bunlar bizim hakkımız ve alacağız diye.mevzu tam olarak budur.kadinlar kimsenin lutfuna yada hak vermesine muhtaç değildir.erkeklerin tüm haklarına sahiptirler ve bunu almalıdırlar.
  Kadını alt tür olarak görüp pozitif ayrımcılık vermek yada sırf cinsiyetinden dolayı mahzur görülecek yaratiklarmis gibi söylemlerde bulunmak baştan arızalı bir yaklaşım.

  Kadınlar erkeklerle ile eşittir.kimse cinsiyetinden dolayı üstün yada alçak değildir.

 • Eşcinsel olunmaz doğulur!!
  Eşcinsellik bir moda trendi değildir.escinsellik kimliktir.
  Kişi eşcinsel olduğunun her zaman bilincindedir ama bastırmasindan dolayı kimliği ile yüzleşemez.er geç ortaya çıkar.
  Eşcinsel olmak istiyorum demek,bilmeden veya bilerek homofobiklerin encisellik tercihdir savina destek olmaktır.

 • Aslında ikinci tercihimdi.puanim düşük olduğu için eşcinsel oldum.
  Yoksa 4 yıllık heteroseksüel fakültesini istiyordum.

 • En aptal homofobiklerin başında gelir.kopek gibi akşama kadar çalışır,eve dönerken bir milyon insanla otobüsde üst üste gider, çocuğuna et alamaz, kirasını zar zor verir,ev diye ahırda oturur,bırak tatil yapmayı memleketine bile gidemez ama onur yürüyüşune karşı çıkar.48494 taksitle aldığı akıllı telefonundan katlimizin vacib olduğunu söyler,proteinsiz yavrularının ahlakını bozduğumuzu düşünür.her şeyi düşünür eleştirirde bir tek boktan hayatına sebep olanları düşünmez.patronuna ses çıkaramaz,babasına ,polisine tüm otoritelere boyun eğer ama gücü bir tek eşcinsellere yeter.şivesine sictigim comari sen önce aç karnını doyur sonra lgbt bireyleri eleştir!!!

 • Büyük konuşmamak lazım bu hayatta.biseksüellerden hoşlanmıyorum diye ortalarda gezerken sabah uyandığımda yattığım adamın kız arkadaşı olduğunu öğrendim.
  Kendimi kandirilmis hissettim.bir de kadınla tanıştım.
  Gavatlık seviyem yine arşiala da.

 • Aşkım 50-60 yaş grubu için tâbi ki twinksin.

 • @aigai,ampa sen şeytanı taşlmaya değil baştan çıkarmaya gelmişsin.
  sanco bacım ve ben iki mümine huşu içinde umre farziyemizi yerine getirdik.

  allah sana ıslah bize zengin koca versin.
  selam ve dua ile

 • recm etmek gibi niyetim yok.sadece kelime seçimlerine dikkat etmeni rica ediyorum.anal seks geyler akla gelmesi gayet normal ki biz vajinal seks yapamıyoruz.kaldı ki bu memleketin kadınları zar zor vajinal seks yaparken.anal seks?

  ben bu szölükte yazarken dilime hiç olmadığım kadar dikkat ediyorum''sikmeli,koymalı,sokmalı' yazmıyorum.çünkü bunun doğru olmadığını düşünen insanlar var.onlara olan saygımdan ve eril dilden kurtulmak istediğimden dolayı bu cümleleri kullanmıyorum.
  eşcinsel bireyler için değerli olan bir şeyi bok sikmek olarak tanımlaman hoş değil.şimdi diyeceksin bok sikmek eşcinsel kimlikle ne alakası var diye?
  var bacım bizim kimliğimizin büyük kısmı olmasa bile götümüz ve penisimiz. kimliğimizin bir parçasına böyle hakaret vari söylemde bulunman homofobiye giriyor.

  9
 • tanışma aplikasyonları günlüğü

  Yaa keşke beni engellenmeseydi.gilişdarin sskyi bastırmasini konuşacaktim. :(

  9
 • Yüz yılın tespiti ektedir;
  biseksüel

  9
 • Uydurulmuş bir kavram.feminizmi sulandirmak için uyduruldugu belli iken 'erkekleri öldürmek istiyorlar:( ' diye hafiften arka çıkmak tamamen saçmalık.biyolojik bir erkek olarak erkeklik ile ciddi sorunlarım var.o 'erkeklik' benim ve diğer lgbt bireylerin hayatını zindana çeviren şey.hayatimiz boyunca 'erkeklik' olgusuna ters olduğumuz için kapanmayan binlerce yara aldık.hala zaman zaman kanıyor o yaralar. Abimden ilk tokadimi yeterince 'erkek'; olamadığım için yemiştim.iste o erkeklik yüzünden hala dört duvar arasında ve buralarda anonim olarak saklaniyoruz.
  Sırf sikim var diye i erkekliği savunursam gücün yanında olan yalakalardan, düşmanına aşık bir kurbandan farkim kalmaz.
  Feminazi,iktidarın bunlar çapulcu, bunlar ayyaş,bunlar terörist diye muhalefeti karalmaya çalışması gibi.feministler erkek düşmanı,feminstler sikimizi kesecek, feministler erkekleri öldürmeye çalışıyor... Hep aynı sulandırma, kavramların içini boşaltma argümanlari.
  Ey sikli ibneler sistemin çarkının dişlisi olmayın,sistemi bozacak çıkıntılar olun!

  9
 • ''bu ülke bizim ülkemiz değil, bizi öldürmek isteyenlerin ülkesi''

  8
 • bugün 19 yaşında bir çocukla arabada kısa bir şeyler yaşadım.bana 22 yaşındayım dedi sonra itiraf etti.o yaştaki bir çocuğun pahalı bir arabası olması ve benim ona oral seks yaptırmam kendimi fakir ve sübyancı hissetmeme neden oldu.

  8
... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr