• 8

  başlık

 • 79

  entry

 • 0

  geçen ay

 • 0

  bu ay

 • 0

  dün

 • 0

  bugün

chatnoir

5. nesil yazar mesaj takip et

i'm the only gay in the village :)son 20 entry

 • to s'agapo bori - dimitra galani dimi phaze remix

 • başarı neye göre kime göre o ayrı da

  (bkz: prayers for bobby) bir duygu sağanağı olarak beni benden almıştır.

  1
 • ilerleyen yaşına rağmen hala çok niteliki işlere imza atan, orijinal bir yorumu ve sesi olan yunan şarkıcı. rock da söyler, laika da, hepsini de yakıştırır. kadının şarkılarını elektronik bile yapıyorlar onlar bile mükemmel.

  asla itiraf etmedi, ama lezbiyen olduğunu bir geyin bir lezbiyenin anlamaması için ileri derecede miyop olması lazım :)))))

 • feminizm ile ilgili bir şeyler konuşmaya düşünmeye başlayanların bence ilk okuması gereken insan. tartışmalı olsa da beyin gıdıklayıcı görüşleri olduğu kesin. toplumsal cinsiyet kavramının en ünlü teorisyeni sanırım. kendinizi sokakta erkek, yatakta kadın, ama ilişki yönetiminde yine erkek niye görüyorum sorusunun cevabı buralarda gizli, okuyunuz, okutunuz efenim.

  2
 • şimdi yatmak derken kastettiğimiz nedir? sexdate olarak geçen şeyler ise baya az, ama ne bileyim barda, sinemada, hamamda, saunada filan yapılan şeyler gibiyse eh yani hatırı sayılır diyelim. bende pek öyle coffee sex türü dating olmuyor, dating olan şeyler hep ilişki ya da ilişki denemesine döndü, ondan tırsıyorum o konuda :)

 • bahçeli'nin varmaya çalıştığı yaştayım, gırh yani :)

  2
 • yat geliyorum
  çünkü seni seviyorum gibi bişi vardı

  bi de 'pantolonunu sevdim çıkar onu bebeğim hadi gel bize gidelim 'vardı.

  seks davetli olanlar da sayılıyorsa bunlar on numara örnek :)

 • geek olamayacak kadar çabuk sıkılıyorum. nerd'e sanırım daha yakınım, bu maymun iştahlılıkla ona da şükür :)

  1
 • post ejaculation syndrome deyin bundan şikayetçi partneriniz varsa, hakkaten bilimsel açıklaması varmış

  "refractory period olarak geçen zaman dilimidir. bu süre, aşırı oksitosin salgılanması ile birlikte cinsel arzuyu sağlayan dopamini bloke eden prolaktinin de salgılanması sonucunda geçici olarak cinsel ilgisizlik durumunun oluştuğu ve bir erkeğin sekse yanaşmayacağı zaman dilimini temsil eder "

  yani olay işini bitirdi döndü yattı uyudu değilmiş canlarım:)))

  4
 • bal rengi :) bu kendi tabirim değil sevgilim öyle dediği için diyorum yoksa açık kahverengi de derim yani mahzuru yok :)

  1
 • ceylan ertem'in son albümünden güzel bir sıla şarkısı .

  zor buldum şehrin yolunu
  dura dura yaşattım kendimi
  ah nasıl bir kalp ağrısı
  inşallah bulunur çaresi

  şöyle uzunca boylu yağız bir delikanlı
  kara kaşlı kara gözlü
  kalbi kendinden de esmer
  kandırmacaymış meğer

  yarın olsun gün doğsun (hayırlı olsun)
  bu gece hayırlısıyla bitsin
  allah aşkına düşüncelerimin
  hepsi kiraya çıksın

 • ceylan ertem'in geçen hafta çıkan son albümü. kendi söz ve besteleri de var, 2 sıla bestesi ve 1 yıldız tilbe bestesi de mevcut. albüm ceylan ertem seven kulakların sevebileceği bir albüm olmuş. esmer, nilüfer ve efsunlu dünyayı ilk etapta tavsiye ederim, zamanla diğerlerine de ısınacağını tahmin ediyorum.

  daha jazzy olmuş sanki bu sefer ama onu diyeyim.

  1
 • telefon kartı ile üniversite yurdundan evi arardım, iyiyim sağlığım yerinde, harçlığım bitti filan o da. ev dışında zaten kimi niye nasıl arayabilirsin ki, o zaman daha sevgilimiz filan da yok.

  o yüzden sanırım bana gereklilik dışında telefonla konuşmak çok zor geldi uzun yıllar, 99'dan beri cep telefonu kullanıyorum hala sevmem goygoy muhabbetini telefonda.

  1
 • gay ikonu olarak bilinen şarkıcılar içerisinde en çok sevdiğim isimlerden biri budur. dinleyin, dinlettirin derim, müthiş bir sesi var.
  buraya ünü nasıl gelmedi bilmiyorum ama sanırım bugünün ispanyasının en iyi pop ismi. en azından duyduklarımın içinde en iyisi.

  jamas ile başlayın, gerisi gelir zaten. lubna albümü harika bir albüm olmuş.

  1
 • ajda bir model olarak vardır türk popunda, özel kılan odur, türk popunda hemen her kadın şarkıcı onu taklit ederek başlamıştır, sezen de dahil.

  ama sezen aksu gerçek bir yorum ustası ve sanatçıdır. bence kulvarları farklıdır. mesela ajda'nın bir satır sözü, bir nota bestesi yoktur. sezen aksunun sadece hit olarak pek çok şarkıcının diskografisinden fazla bestesi vardır.

  öte yandan ajda stil ikonudur, güzel şarkılar seçmiştir, kendini güzel yenilemiştir,kadınlara model olmuştur vs o ayrı.

  sezen aksu dünyanın en kötü giyinen şarkıcıları arasında olabilir, ama kimsenin umrunda değildir o da ayrı :)

  4
 • i love you philip morris' te benim diyen gay'den daha gay bir rol -oynamamaktadır- adeta yaşamaktadır.

  bir de shallow grave, bir de moulin rouge. adam neye koysan yakışıyor mübarek!

  1
 • evet bunu izah etmek çok zor ama aslında iki aktif ya da iki pasif de gayet güzel bir cinsellik deneyimi yaşayabilir, yeter ki o seksi girme çıkmaya indirgemesin, her şey o değil.

  bana en az bir düzine insan 'ya senin tipinde bir insan more bottom nasıl olur ya' yazmıştır, onlara göre benim tipimdeki bir erkek hardcore fucker olmak zorunda çünkü.

  sen o gece kendini hazır kıta erekte bir penise hazırlamışsın, ama benim o türden bir yakınlığa gelmem için en az on kere biriyle sevişip fiziğini ruhunu tanımam gerektiği kısmı seni çok ilgilendirmiyor haklı olarak :)

  6
 • Bilinçaltın hem aşk hem cinsellik diyor! Seçtiğin Kamasutra pozisyonları bilinçaltının oldukça dengeli olduğunu gösteriyor. Senin bir ilişkiden beklentin hem tutkulu bir aşk hem de ateşli bir cinsel hayat. Bunları birbirlerini tamamlayan parçalar olarak görüyorsun ve biri olmadan bir ilişkinin eksik kalacağını düşünüyorsun. Sadece aşk ya da sadece seks seni tek başına tatmin etmiyor. Ruhun her alanda olduğu gibi yaşadığın ilişkide de dengenin ahenginden yana ve seçtiğin pozisyonlar senin aşk ve cinselliğin harmanlanmış olmasını arzu ettiğini gösteriyor.

 • her sevdiğim bir kere versin, ama karım bakire olsun demeleri.

  kadın yatakta kötü ise kezban, iyi ise orospu gibi görmeleri.

  kız olsam verirdim demeleri, ama bu tarz tepkileri bir kadın gösterse hafif bulmaları.

  aldatma konularında erkek için çok normal, kadın için ise namus meselesi olarak görmeleri, hatta tek gecelikleri aldatma olarak görmemeleri, 2-3 sevgilileri filan varsa da 'bizim ortanca hanım' gibi şeyler demeleri.

  Valla çok var da ilk aklıma bunlar geliyor.

  3

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr