• 123

  başlık

 • 1380

  entry

 • 130

  geçen ay

 • 59

  bu ay

 • 2

  dün

 • 3

  bugün

balmumluolan

5. nesil moderatör mesaj takip et

oysa insanın aklını kullanabilmesi için en başta iç güvenine, huzura ihtiyacı vardı.son 20 entry

 • @ragemore, çekicisin, hoşuma gidiyosun. Bence bu yeterli <3

 • @androjen, bir an fiyatı 500 tl anlayıp, kafamda plan yapıp işe girince almayı düşündüm bak o kadar cahilim ve garipsemedim gkljdfkgl

 • @mujer rebelde, E-devlet şifren varsa, e-nabız'a giriş yapıp geçmişte yazılan ilaçları aldığın tedavileri görebilirsin ampa

  1
 • @white russian, hakkımı yiyosun minik kuş. Fırsatım olmuyor ki sivas'ta böyle miydim? Demek ki ankara sakat.

 • Bu kadına hiçbir zaman erkekleri yakıştıramadım. Tavrına tarzına öldüğüm ya aklıma düşürdünüz yine.

  1
 • ben kendi saçımı seviyorum. oyna oyna oyna... gelinen sonuç:

  saçından sevilmek

  bilen bilir :D

  3
 • Unutmak Kelimesi Undan geliyormuş... bildiğimiz un hamur işi öyleymiş.. Unutmak için un ufak etmek gerekiyormuş. Birini bütün olarak unutamazmışsın zaten öyle pat diye böyle yavaş yavaş unuturmuşsun. Gözleri kaşı burnuyla kulağı sesini yavaş yavaş Unuttuğun zamanda o kişi olmazmış hatırlamazmış. sonra unuttuğunu unuturmuş. Ben unutmak istiyom la hergün ne zaman unutucam diye soruyom ben kendime her sorduğum zamanda herşeyi yeniden hatırlıyom ben daha net. Unutamıyom ben...

  Dedi behzat ç.

  edit: imlalarla uğraşamayacağım. bi yerden kopyaladım :*

  2
 • @lisbeth salander, bebeğim "niyet değişiyor." Allaaşgına dkfkgkfkd

 • Çok severim yapmaya doyamam ama işte niyet değişiyor sonra skflglgjk

  3
 • ya geri döner misin buralara artık. şu saatte arayıp taciz etmek istemiyorum -_-

 • dövmeyin ama ilk defa görüyorum bu kadını ben.

 • @yumiyum, ampa okurken ağladım. Artık nasıl baktıysan fotoğrafta çocuk gaza gelmiş karışma.

 • Nalet girsin hepinize yaaa -_-
  Hayır açıp izlesem de rahatlasam ama yoook ille spoiler göreceğim. Öl inş ekşi

 • Lan bi susun ya anaa. Şu öldü bu öldü demeyin arkadaş isim vermicem amaaaaa ilk bölümde ölüm vaaaar eheh...

 • ''ben çocuğumun doğumundan sonra yemin ediyorum disipline girmiş bir kadın olarak, sen kimsin beni yargılıyorsun? sen kimsin?

  sana bir tavsiyem, yazık o git kızına sahip çık önce. inşallah Allah seni kızınla terbiye etmesin. inşallah Allah seni, o geride bıraktığın karınla terbiye etmesin.

  sen çok alçak bir adamsın, çok alçak. insanlara belden aşağı vuracak kadar. senin akıl hocalarını da biliyorum. senin akıl hocaların, kendi karılarının çektiği pornolara baksın. hepsini çıkarırım! oğlum ayağınızı denk alacaksınız. herkes ayağını denk alacak!

  öyle kolay değil bu memlekette ahkam kesicem, beni hükumet..seni hüku.. kim koruyor hangi hükumet o, hangi hükumet seni koruyor! kim?? herkesten hesabını sorarım. kimse bana bu konuda konuşamaz. dört dörtlük yaşayan, bu memlekette çalışıp, köpek gibi çalışıp kraliçe gibi yaşamaya çalışan, evladını ailesini en iyi derecede yaşatmaya çalışan, aslan gibi vergisini veren, yardımlarını yapan. ne yaptınız ulan siz? ne yaptınız! nerde ne yaptın! pis! yediği kapıya pisleyen şerefsiz adam. onu bile bir adamlık sayıyorsun, o bile bir adamlık değil. git intihar et be. yediğim kaba pislemem be ne olursa olsun. git ulan kendini as. asarım kendimi, öyle bir kadınım biliyor musunuz? ekmek yediysem, o insanlar ne olursa olsun, beni ilgilendirmez arkadaş. görmedim bilmiyorum derim be!

  benim yirmi yaşındaki evladıma sen kimsin? sen onu üzebilir misin? ben onun tırnağına taş değdirir miyim? hele senin gibi bir soytarıya. soytarı. sende evlat mevhumu olsa çocuğunu barlar.., seninki kız çocuğu bi de. git çocuğunu barlardan topla. git geride bıraktığın karına sahip çık. ben aslan gibi ortadayım bak. aslanım be. valla. senden daha adamım. bi de sen kadınlarla uğraşıyorsun. çok üzülüyorum, hayır ne gibi bir sorunun var, bir sorunun var senin? var, hep kadınlarla. bu adamın ilk bana kini nasıl başladı bana anlatıyorum. bu adamın aramızda geçen bir şeye kadar…hepsi elimde!

  bi de bu hükumetin adını kullanıyorsun bu hükumet hangi hükumet kim bu başka bir hükumet daha mı var? başka benim bilmediğim bir hükumet mi var? direkt hükumet diyor! gene yazmış ’‘hükumetim var arkamda”, bizim ne var arkamızda! benim kimse yok kardeşim arkamda, kimse yok. gel ulan, gel! böyle bir şey var mı ya?

  bir tane adam çıkacak onun karısına kızına çoluğuna çocuğuna namusuna her şeyine laf atacak, biz de onun bulunduğu ortamda ay dur bulaşmayayım da bana da bunu demesin. diyorsan de hadi git! hadi git lan! git de! senin karının memeleri sen yanındayken ekrandan ağzımıza giriyordu? bulun o görüntüleri. buldururum hepsini! hepsi var. yazık o kadıncağıza da yazık. evine geldim bir kahve içtim diye bu kadar sustum, pislik.

  Popstar'da sen çıktın Gülşen'e olan aşkını ilan ettin. sonra da Gülşen'e dedin ki, bu kadar Türk halkının önünde “evliyim ama seviyorum ne yapayım” dedin, sonra da kadına dedin ki “Gülşen'in üstünden dozer geçti’’ dedin reha muhtar için. yazık. midem bulanıyor benim. midem bulanıyor.

  ben hiçbir ayrılığımın arkasından konuşmadım. hiçbiri de benimle ilgili konuşmadı. çünkü ben gerçekten kimseye kötülük yapmadım, yapmam da. hep iyiliğim dokunmuştur, hep. çünkü ruhum öyle değil benim ya. kimseye zarar veremem, vermedim. hayatım boyu vermedim. vermedim. iki üç tane bunun gibidir konuşan. onlar da zaten benle kafayı yediler. bu kadar yılların içerisinde ne mutlu Seda'nıza ki iki tane üç tane, soytarı üç taneyi geçmez dikkat edin. üç soytarıdır bu. en fazla iki soytarıdır konuşan. iki tane soytarı. işlerine baksalar belki de yol alacaklar. bunlar soytarı. bunlara prim vermeyiniz. bunların yazdığı söylediği her şey yalan.

  Erol Köse, karşındayım, bir kadın olarak. hiçbir adam senin karşına dikilemedi, ben dikiliyorum ulan. gel konuşalım, gel. gidip başka yerlerde soytarılık yapma. sen zaten soytarısın, seni türk halkı soytarı olarak tanıdı. soytarı olarak tanıdı? e soytarısın, devam ettiriyorsun. ben doktorum diyorsun beni ezmeye çalışıyorsun kültürsüzlükle. ben senin okuduğun üniversitenin beş tanesini bitirdim burda be. ben gecekondu çocuğuyum, ordan geliyorum. benim evimin tuvaleti dışarıdaydı. kurban olurum. kurban ol bütün gecekondu çocuklarına. bütün orda yaşayanlara kurban ol sen kurban ol!’'


  :*

  1
 • Aileyi sevmiyorum ben. Yalnızlık özgürlüktür ya. Ne maddi ne manevi işe yaramazlar.

  2
 • Ya destan falan hadi ona eyvallah da yıkanın olm. Toplu taşımalardaki o ter kokusu göz dolduruyor.

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr