tanışma aplikasyonları günlüğü

 • bu entry sakıncalı olabilir.
  yine de görmek istiyorsanız giriş yapın ya da kayıt olun.

 • @yumiyum, ilişki aramıyorsan tek gecelik amılır bence. Hoşsa tabi.

 • Bir de ben hala amaçları sadece sevişmek olan insanların, uzun ilişki aradığını belirten insanlara yazdıktan sonra "ama ben sadece seks için kullanıyorum burayı :/" demelerine anlam veremiyorum. Hetero erkekler baştan dürüst olsalar sevişecek insan bulamıyorum diye ağlamazlar bence.

  1
 • @messalina, yakın çevrem türk erkeği ammıyorum. Enerjime yazık oldu bugüne kadar.

 • Ön iki dişi biraz üstte olan bir arkadaşa, bu tanımı olmayan cisim "dişler lens mi?" diye mesaj atıyor. Arkadaş "bunu yazarken neyi amaçladın?" diye soruyor. Bu cisim de "bir reaksiyon amaçladım, naber yazsam cevap verecektin sanki" diyor. Arkadaş haklı olarak "bu kadar mı çaresiz durumdasın?" şeklinde cevap veriyor. Karşılığında yazılanlar ise şunlar:

  tanışma aplikasyonları günlüğü

  hem kendin gelip insanın dış görünüşüne laf atıyorsun durup dururken hem de sana laf söylenince böylesine çirkinleşme cüretini kendinde bulabiliyorsun ha? Senin gibi cisimlerin çoğalmasının yasaklanması lazım. Normalde kullanıcı adını saklardım ama sana bu müstahak. O pipin çürür de bir yerlere sürtünmekten iyice aşınır ve yok olur umarım. Belki o zaman o pipinin verdiği cüretin yaydığı pislikten kurtulur insanlar.

  Çok sinirliyim sözlük.

  Edit: sinirden yazılan bazı ifadeler düzeltildi.

... tümü ...

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr