tanışma aplikasyonları günlüğü

 • Neden herkes nasılsın napıyosun sorularından sonra direk telefon istiyor? iki dakika sohbet et, bu ne acele öldün mü sko -_-

  (bkz: burası kasıyor msn var mı)

  1
 • bu entry sakıncalı olabilir.
  yine de görmek istiyorsanız giriş yapın ya da kayıt olun.

  3
 • Bir de sohbete giriş 101'den ömür boyu geçemeyenler var.tanışma aplikasyonları günlüğü

  3
 • @aigai, ampa ben anlamadım sen yazdın mı sanmış kendi yazdığını

 • @yumiyum, ampa, profilde 0 bilgi var, ne iş yapıyorum diye girizgah yapmış, hiddetle cevap verirken de benim içime yeşilçam kaçmış sanki.

  1
 • Merhaba arkadaşlar,
  Size mesaj yollayanları eleştirmenizi anlamıyorum, bazı mesajlar tuhaf doğru; ama siz bu uygulamaları atom parçalamak üzerine sohbet için mi kullanıyorsunuz? Yok neymiş selam, naber ne ya ne sıradan vs, ne yazacaktı arkadaşım? Göt kadar ekrana kendinle ilgili ne yazabilirsin ki? yazsanız da 2 cümleden öteye gidecek misiniz ki? Mesaj atanların seviyesi belliyse kullanma arkadaşım şu aplikeyşınları, madem bu kadar rahatsız oluyorsun. Sokağa çık ne işin var 5-6 inclik teknolojiye hapsolmana:)

 • bu entry sakıncalı olabilir.
  yine de görmek istiyorsanız giriş yapın ya da kayıt olun.

 • amcamla 2003'ter istanbul'a taşındıklarında 5 yaşında çok sevimli bilmiş bir çocuktu kuzenim. o dönem büyük kuzenim 30'larının başlarında yalnız yaşayan bir kadın ve o aralar evleri birbirine 2 sokak, dolayısıyla sık görüşüyorlar. küçük kuzenim büyük kuzenimi evlendirmeyi kendine iş edindi ve şöyle bir yöntem buldu:
  "kendine bir kart hazırlayacaksın. üzerinde telefonun adresin yazayacak. güzel giyineceksin, yeşilyurt çarışya çıkacaksın, beğendiğin eli yüzü düzgün erkeklere bu kartları dağıtacaksın." kuzenim o vakit fikirleriyle bizi çok eğlendirdi, ama gördüğünüz üzere onun çocuk hayalleri gerçek oldu. bu aplikasyonlar sayesinde normalde tanışma fırsatımız olmayacak birçok farklı kişiyle tanışabiliyoruz. ama bu aplikasyonlar akıllı telefon sahibi herkes tarafından ulaşılabilir durumda. ülkemizin de insan malzemesi ortada. tabii ki yol yordam bilmeyen öküzler, kendini daha rahat ifade eden tacizciler kol geziyor. burada ise bir önceki cümlenin öznesi olan kişilerin paylaşılıyor olmasının rahatsız edici yanı nedir??? yumiyum ampama katılıyorum, bu uygulamaları kullanma demenin kadınlar da o zaman gece 11'de sokağa çıkmasalar taciz edilmezler demekten hiç bir farkı yok.

... tümü ...

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtube