shinder

 • shed simove isimli bir adamın kendine has tinder uygulamasının ismi
  ayrıca bu adam, narsist olduğnu, bunun farkındalığnı ise duygusal zeka kırıntısı taşıma göstergesi olduğunu belirtmiş.
  ayrıca "erkekler sexten başka ne düşünür?" kitabıyla 2011'in çok satanlarına girmiş (kitabın sayfaları bombooşşş)
  ayrıca kadınların hayatına ucundan kıyısından girebilmenin değerini biliyor (çünkü erkekler kadınların hayatlarının anca uçlarda kıyılarda olabilirler, farkındalık tavan)
  ve dünyayı; yaratıcılık ve kadınların kurtaracağnı ( eh, biliyoruz, ne sandın.....) söylüyo (söyleminde devamlılık tabi ki elzem)
  "kezo bize ne anlatıyosun?" derseniz, sadece bi söyleşi özetlemeye çalıştım - söyleşi okumak bu özet cümleleri okumaktan daha tatlış bir etkinlik:

  http://www.diken.com.tr/ilginc-fikirler-tanrisi-shed-simove-dunyayi-yaraticilik-ve-kadinlar-kurtaracak/

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme