salem

 • 2014 yapımı dizi. ilk üç bölümünü izledim, acayip beğendim. devam etmeyi düşünüyorum diziye. kısaca anlatayım.
  başrollerde Janet Montgomery ve Shane West oynuyor.
  korku, fantastik, drama türlerini barındıran bir dizi.
  salem cadı mahkemeleri'nde yaşanmış gerçek bir olaylardan esinlenilmiş.

  ilk sezon fragmanı: https://www.youtube.com/watch?v=xyBp01IVem4

 • Mükemmel bir amerikan dizisi. Lakin 3.sezon onayını zar zor almıştır. Fantastik ögeler düşüktü. Bu nedenle 2.sezonun başlarında seyirci kaybettiler bence ama mükemmel bir sezon finali yapmıştır kendisi....

  Essex cadılarını anlatmaktaydı en başta. Essex cadılarıda hastalıklı da olsa doğa tabanlı büyüler yapıyorlardı. Ağaç cadıları falan deniyor dizide hatta. Sonradan gerçek cadılar girdi diziye başrol Marry Sibleyi dövdü attı falan.
  Güzel bir dizi bence izlenmeli.

 • başlarda çok dandikti bence ama son sezon süperb

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtube