plank

 • 26 gündür düzenli olarak yapıyorum en fazla 1 dakika yapabildim şu an 40 saniye arada başka hareketler ve 46 saniye tekrar yapıyorum. hala bazen yanlış yaptığım oluyor eğer kendinizi yeterince eğmezseniz hiçbir işe yaramıyor. çok eğerseniz de beliniz ağrıyor ama doğru yapınca tadından yenmeyen hareket. övünmek gibi olmasın ama karnım şimdiden dümdüz.

 • Ben de bir ara 3 hafta boyunca her gün plank ve squat yapmıştım. 1 dk - 1 dk - 80 sn . Son hafta bu durumdaydı. Ama karnım filan düzleşmedi yani karın yağımın azaldığını hiç hissetmedim :( squat konusundaysa sevgilim etkisi görebildiğini söylemişti ama ben yine de göremiyordum. Sonra bıraktım. Çalışmıyorum da şu an düzensiz beslenme uyku derken 60lara yaklaşacağımdan korkuyorum. Hiçbir giysimi giyemem o zaman üstsüz kalırım ya :(

 • şekilli bir karın için de öneriyorlar; Plank Top, Plank Up.

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme