parfüm kullanmayı bırakmak

 • parfümler inanılmaz pahalı gelmeye başladı. zaten etrafımda güzel kokumu hak edecek hiçkimse yok. gerizekalı iş arkadaşlarım özellikle haketmiyorlar ki vaktimin çoğunu onlarla geçiriyorum zaten.
  bıraktım gitti.
  artık sadece haftasonları olmak kaydıyla sadece biraz traş kolonyası sürücem.

  2
 • asla.
  her gün, sahneye çıkan seda sayan gibi bir şişe parfüm sıkar dışarı çıkarım.

  2
 • hayatımda hiç kullanmadım.
  deodorant sıkarım nadiren (evden çıkarken yani, nadiren evden çıkarım çünkü)

 • Deodorant kullanıyorum, parfüm annem ve benimki pek hoşlanmadığı için mimimum seviyede tutuyorum.

  Ayrıca geçen gün ev yapımı deodorant kullanan bir arkadaşımdan tarifini aldım. Portakallı ve Hindistan Cevizliydi. Daha maliyetli malzemeler ama bir kutusu 3 ay falan yetiyormuş. Yani dolaylı olarak kâr demek. Bakalım denersem tarifini yazarım.

 • Ben bakkala giderken hatta evde otururken bile sıkıyorum. Güzel kokmak çok aşırı keyifli bişi

 • bu ara ben de bıraktım. onun yerine rebul'un kolonyalarını kullanıyorum. parfüm kadar sentetik kokuya sahip değiller ve güzel kokuyorlar. zaten buram buram parfüm kokmayı sevmem. bu kullandığım ürün ise ancak birisi yakınınıza gelirse kokusunu alacağı türden bir etki bırakıyor. bana göre bu daha etkileyici.

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme