otostopla türkiye turu yapan kadın

 • akdeniz ve ege versiyonunu @doğal kaynak suyu ile yaptık. o kadar tatlı insanlar çıktı ki karşımıza. harçlık verenler mi dersiniz, köyünde yemek hazırlayan mı, şık bir yerde karnımızı doyuranlar mı. geriye çok güzel anılar kaldı.

  2
 • Didim-Bursa yolu oldukça keyifliydi, şansım vardı sanırım :}

  1
 • özendim. imrendim. kıskandım. ve daha bir sürü şey.

 • Öl(dürül)mediyse eğer dünyanın en şanslı kadınıdır.

 • benim asla cesaret edemeyeceğim işler yapan kadın. hayranlıkla takip ediyorum.

  2
 • başına bir şey gelmesinden korktuğum için işin takdir kısmı yarıda kalıyor. yaptığı çok güzel bir şey fakat türkiye'de fazla ürkütücü. umarım ben yanılırım, karşısına hep iyi niyetli güzel kalpli insanlar çıkar. aslında çok güzel, kültürel bi coğrafyada yaşıyoruz fakat her yerde olduğu gibi, güzelliği kirleten yine kalbi kirli olan insanlar. kim istemez otostop çekip arabada saatlerce sohbet ettikten sonra inip bir köyde sıcacık çorba içmeyi, o insanlarla gülüp eğlenmeyi. ama bizim ülkemizde maalesef bazı insanların kalbi de zihni de kirli. son dönemlerde kadınlara karşı daha da kirli. hamile bir kadın gördüğünde aklına seksten başka bir şey gelmeyen insanların söz sahibi olduğu bir ülkede yaşıyoruz. en üzücü olan bu.

  umarım bu tur çok güzel sonuçlanır ve biz de ülkemizde iyi insanlar olduğunu hatırlarız.

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme