ofansif mizah

 • Özellikle kendime; mezhebimdir, ideolojimdir, kimliğim veya yönelimimdir yaptığım, yapana güldüğüm ama benim çerçevem dışında başkalarının tabularını yıkmaya yönelik mizaha ilk başta "ofansifmiş, başarılı ama gülemedim." Diyerek vicdan yapıp burun kıvırdığım ancak sonra köpeği olduğum mizah türü.

  Kara mizah ile karşılaştırılıyor ikisinin arasında dağlar kadar fark var. Hiç gerek yok.

  Ofansif mizahı başkalarına laf atıp, incitmek için yapan insanlar malesef mevcut. Onları görmezlikten gelip benim gibi yalnızca gülüp geçmek anlayışıyla yapan insanlara selam olsun.

  Kendisiyle dalga geçmekten keyif alan biriyim. Eğer karşımdaki de bunu sorun etmezse yapar yaptırır ve gülerim. Çok net.

 • Arada yapıyorumdur ama insanların arkasından yaparım sevgilimle. Zaten bu tür mizahı sevmeyen kaldıramayan çoktur öyle milletin içinde yapıp kimseye tartışacak halim yok enerjimi harcayamam buna. Ama bana yapılmasın ay ben kırılırım üzülürüm :(( arkamdan yapmak serbest :)

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme