motosiklet kazası

 • bir ay önce geçirdim, şimdi evde yatıyorum, motosikletle giderken üstüme zirai ilaçlama uçağı düştü.
  yok be şaka, yol çalışması vardı asfaltta çimento tozu vs falan birikmiş virajda kaydı motor.

 • çok geçmiş olsun @androjen. benimde parmak kırıldı. platin falan koydular daha çıkarttırmadım üstelik birazda eğri duruyor.

  (bkz: bedelini ödedik içimiz yana yana)

 • sağol ben de kırık çıkık iç kanama vs olmadı neyseki, ekipmanlarım çoğunlukla tamdı korudular. bi tek dizliğim eksikti (tek parça bi dizliğim var eklemsiz hareket ettikçe aşağı kayıyor bir boka yaramıyor o yüzden takmamıştım) o yüzden dizde derin büyük bi sıyrık vardı yirmi gün falan pansumanlı gezdim. onun haricinde işte klasik küçük sıyrıklar kesikler, morluklar kas ağrıları vs falan. ama artık büyük ölçüde rahat hareket edebiliyorum benim de başparmağın birisi kötü incinmişti onu tam bükemiyorum hala. motorda da baya masraf çıktı, yaptırınca satacağım zaten kazalı motora tamir edilse de binmeme müsade etmeyecek ailem. yenisini de alacak param olmadığı için şimdilik motosiklet olayını rafa kaldırmak durumundayım. ilerde belki tekrar alım gücüm olursa yeni bir şey alabilirim.

 • @androjen, geçmiş olsun ampa bence de bir süre ara vermen ailenin de korkusunu geçirir iyi olur

 • @babydoll, teşekkürler, bakacağız artık hayırlısı diyebiliyorum şimdilik (:

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme