mezarlık

 • olmaz da eğer olursa bir zombi istilasında uzak durulması gereken mekan.ve evet fazla film izliyorum.

 • çarpık kentleşme ve çarpık mezarlıklaşma arasında +1 korelasyonlu ilişki var sanırım. Evet ben denizde ölürüm ne gerek var mezara diyorum ama gözüm şehitliklerdeki ve buffy'deki mezarlık intizamını görünce gönlüm çekiyor be, en azından diğerleri adına. Dedemin mezarına ulaşacağım diye kaç mezar çiğniyorum!

 • dans edilecek, ölülere ölmenin hiçte öyle övünülecek bir şey olmadığını anlatmanın, sevilenlerin ziyaretine mutlu halde çıkmanın en anlamlı olduğu yerdir. ölülerin yaşayanlara en büyük nasihati olsa olsa, "acı çekmek hüner değil"dir.

  1
 • mezarlıklardan korkanlar için şu sözler çok söylenir. " bu devirde ölülerden değil dirilerden korkacaksın."

 • yarın ilk kez gideceğim babamın yanına. babamın yanı mezarlık olmasaydı, dünyanın herhangi başka bir yeri olsaydı. keşke sevdiğimiz insanın toprağına çiçek ekmek yerine oracıkta sarılabilseydik. keşke annem bilmediği bir dilde dua etmek yerine, bildiği dilde sevebilseydi babamı. şart değil, keşke sevdiğimiz insan dünyanın herhangi bir yerinde nefes alıyor olsaydı. insanın kalbi çok kırılıyor. keşke hepsi kötü bir rüya olsaydı.

  1
 • Ben şortla giremiyorummuş ama pipililer girebiliyor.

  2
 • Ben şortla girmiştim. gerçi içerde şortumu da iç Çamaşırımıda çıkardım ama onun konumuzla ilgisi yok sanırım ahdfjkls

  1

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme