mehmet murat somer

 • nasıl olur da başlığı açılmamış dediğim bir hop-çiki-yaya polisiye roman serisi yazarı. sağlam yazıyor. kurgusuyla, diliyle, olguları ile insanı etkileyen, içine çeken romanlar hepsi. birçok kitabı yabancı dillere çevrildi ayrıca. Türkiye'de yazılmış polisiye roman yazarları arasında esteemed ve reputable olmasının yanısıra onu özel kılan özelliklerinden bir tanesi de lgbti+ edebiyatı üzerine yazan nadir yazarlardan olmasıdır. tek kelime ile "başarılı"as hell. özellikle burçak veral karakteri inanılmaz derecede bana @pisuvardaki siyah kil 3, yazar arkadaşımızı hatırlatıyor. yalan yok. kız yoksa sen mehmet murat somer'sin de bizi mi yiyorsun. doğru söyle. kitapta karakterin aşık olduğu adam tiplemesi bile seninkiyle uyuşuyor. iyice kıllandım valla.

  ayrıca yazar tam bir lubunya bence. dedikodu gibi olmasın. yazarın biyografisinin yazıldığı kısma şunu yazmıştı: 1959 doğumlu olup haala 27 yaşındadır. "

  keşke daha çok yazsa...

  https://www.amazon.com/default/e/B001JRUS0A?redirectedFromKindleDbs=true

  2

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme