lüzumsuz burç paylaşımları

 • "Hiçbir burç paylaşımı lüzumsuz değildir." Cevabını hakeden başlık. Aşığım ulan astrolojiye <3 ölenedek burç yorumu okuycam oley

  2
 • @balmumluolan, @littlebunnyfoofoo, ankara buluşması mı? ne zaman ampalar?

  1
 • okurken inecegim duragi kacirdim -.-

  2
 • @ellenripley, ampa henüz değil. şubatın 2. haftası geleceğim.

  2
 • @ellenripley, ampacım şubatta olacak duyuruyu yapacağız :)

  2
 • @peynirekmek, ikizleri okuyaydın sadece diyeceğim ama bir ikizler olduğundan merak ve öğrenme aşkına yenik düşmeni de normal karşıladım. .dd

  1
 • @littlebunnyfoofoo, once ikizleri okudum sonra kapattim dayanamayip hepsini okudum amacsizca sanki hatirlayacagim. sorsalar hatirlamam ikizler haricini o derece.

  1
 • Koç ve yükselen koç

  Bu hafta koç ve yükselen burcu koç olanlar iş konularında ve toplum önündeki, sosyal çevrelerindeki isimleriyle ilgili olarak gelişmelere açık durumdalar. iş arayan yahut çalıştığı alanda ilerleme/ gelişme bekleyen koçlar için iyi haberler gelebilir. Üzerinde emek sarf ettikleri ve beklemede olan konularıyla ilgili gelişmeler söz konusu olacaktır. Daha hırslı, atak, olayları sonuca bağlamak isteyen bir yapı göstereceklerinden çevrelerinde de ufak tefek sorunlarla ilgilenmeyi bırakacak büyük resme odaklanacaklardır. isteklerini gerçekleştirmek, yaptıklarını kalıcı hale getirmek teması ön plana çıkacağından koç burçları bu hafta özellikle düzeltebilecekleri, yeni bir forma sokabilecekleri konulara odaklı davranışlar gösterecekler. Başkalarının kontrolüne bıraktıkları işleri artık kendi kontrolüne alacak, başkalarıyla ortaklaşa yapacakları işlerde daha başarılı bir profil çizecekler.

  Boğa ve yükselen boğa

  Bu hafta boğa ve yükselen burcu boğa olanlar beklentilerini gerçekleştirmek adına hareket edecekleri, enerji israfından kaçınıp, belli konular dışında çevrelerine ilgisiz davranacakları bir süreçte olacaklar. Bazı işlerinde yardımcı olmaları için arkadaşlarından ya da yapacakları işten iyi anlayan kişilerden yardım alabilirler. Bununla beraber sonucu başka kişilerin devreye girmesine dayalı olan çalışmalarında başarı elde edebilirler. iş ve kariyer konusunda hareketli bir tutum gösterip öne atılacaklardır. Meslek hayatı aktif olmayan boğa burçları ise daha sosyal ancak belli gruplar dışına çıkmayacak durumdalar. Bazı tanıdıklarıyla iletişimlerini kesebilir, sevdikleri insanların işleriyle uğraşabilirler. Bununla beraber bu hafta içten ve yakın davranışları çevrelerinde bulunan kişilerin yanlarında rahatlamalarına ve bazı sırları açmalarına vesile olabilir. Bilgi almak istedikleri, şüphelendikleri konularla ilgili olarak havadan denebilecek şekilde bilgi gelebilir.

  Bu hafta boğa ve yükselen burcu boğa olanların dikkat etmesi gereken konuların başında ise baş ağrıları, endişeler ve hata yapma korkusu geliyor. Yaptıkları her işi sonradan uzun uzadıya düşünüp değerlendirmeye alacak ve kendilerinde kusur bulmaya yatkın davranacaklarından tedirginlikleri sağlık alanında gerilimli durumlara sebep olabilir. iyi ve kötü olayları peş peşe yaşayacakları bir süreçteler ve buradan olabildiğince planlı şekilde çıkmak için çalışmalarını öneririm.

  ikizler ve yükselen ikizler

  ikizler ve yükselen burcu ikizler olanlar yaşadıkları alanı değiştirmek, mevcut yaşam koşullarından farklı olana geçmek, düzenlerini ilerletmek adına oldukça şanslı etkiler altında olacakları bir haftadalar. Bulundukları çevreden yeni bir çevreye geçebilir, yaşadıkları alanda değişiklikler ve düzenlemeler yapabilirler. Ayrıca cinsel anlamda enerjileri fazlasıyla yüksek olacaktır ve diğer yandan aşk ve duygusal konularla ilgili hata yapma ihtimalleri fazlasıyla yüksek. Bir anlık boşlukla normal şartlarda istemedikleri ilişkiler içerisine girebilirler, bu nedenle ilişkiler anlamında gelişme yaşanması durumunda koşulları iyi değerlendirmeli ve ona göre hareket etmeliler.

  Bunların dışında ikizler burçları için şüpheler ve endişeli durumlarda yaşanacak gerilimler öne çıkıyor. Durdukları yerde, sebepsiz şekilde sıkıntılı durumlar içerisine girebilir, hem kendi hem de başkalarının canını sıkabilirler. Özellikle duygusal anlamda şüpheler ve beklenmeyen durumlar oluşabileceğinden olabildiğince sakin davranıp durumları uzaktan izleyemeye dikkat etmeliler zira anlık sinirle hareket edip yanlış kararlar alma ihtimalleri yüksektir. Bazı sırlar öğrenebilir, öğrendikleri konuların üzerine çok fazla gidebilirler.

  Yengeç ve yükselen yengeç

  Yengeç ve yükselen burcu yengeç olanlar bu hafta iletişim konusunda oldukça başarılı durumda olacaklar. Duygularını iyi ifade edecek, kendilerini ortaya koyma konusunda sıkıntı çekmeyecekler. Duygusal anlamda yakınlaşmalar, yeni tanışmalar, mevcut ilişki veya flörtü ilerletme durumları söz konusu olabilir. Uzun süredir görmedikleri kişilerle görüşebilir, eskide kalan ilişkileriyle ilgili gelişmeler yaşayabilirler. Bunun dışında eğer iş ve kariyer anlamında beklentileri varsa bu konuda yeni durumlar, başvurular ve kabuller olabilir. Ayrıca, başkalarıyla ortaklaşa yürüttükleri işlerde başarılı olabilecekleri bir süreçte olduklarından tamamlanmamış projeler gerçekleşebilir, birlik sağlanamamış konular varsa iş birleşmesi gibi mesleki ve önemli konular uyumlu şekilde hayata geçirilebilir.

  Bunların dışında yengeç ve yükselen burcu yengeç olan kişilerin dikkatli olması gereken önemli bir konu aile ve aile fertleriyle olan iletişimleri olarak görünüyor. Aile içerisinde ani tartışmalar veya yanlış anlaşılmadan kaynaklanan sorunlar gündeme gelebilir. Ayrıca Ev içerisinde eşyalarla ilgili arızalar veya tadilat gerektiren durumlar ve ufak tefek kazalar yaşanabilir.

  Aslan ve yükselen aslan

  Aslan ve yükselen burcu aslan olanlar için maddi konuların, kazanımlar ve harcamaların doğru değerlendirilmesi konusunun önemli olacağı bir hafta. Mesleki anlamda kazançlarını artırmak ve yeni girişimler, ellerindeki miktarı artırmak adına çalışmalar yapabilir ve kendilerini ileri taşıyacak yeni projeler üretebilirler. Ayrıca öncelikleri aniden değişebilir ve bu döneme kadar gittikleri yolu değiştirme gerekliliği ortaya çıkabilir. Ne istediklerini belirlemeleri, nereye nasıl ulaşacaklarını anlamaları ve buna göre hareket etmeleri önemli olacaktır zira özellikle duygusal anlamda sürekli yön değiştirme ve kararsızlıkların oluşması aslan burçları için zorlayıcı bir durum olarak ortaya çıkıyor. Sağlık konusunda sıkıntıları varsa çözüme kavuşabilir ancak uzun süredir ihmal edilmiş sorunların gündemlerine yerleşmesi ve kaçınılmaz şekilde düzeltilmesi gerekliliği de ortaya çıkabilir, bu nedenle ufak büyük demeden sorunları için uzmanlarla görüşmeler önemlidir.

  Aslan ve yükselen burcu aslan olanların bu hafta dikkat etmesi gereken önemli bir konu iletişim biçimleri. Kendilerini ifade etmekte ve başkalarını dinlemek konusunda fazlasıyla hataya açık ve olayları saptırma potansiyelleri taşıdıklarından uzlaşılmaz sorunlar yaratmaları da mümkündür. Dolayısıyla iki kez düşünüp bir kez konuşmaları ve iyice detaylandırılmadan hiçbir konuya yorum yapmamaları, düzeltilmesi gereken sorunlarda doğru iletişim kurmaları önemlidir.

  Başak ve yükselen başak

  Başak ve yükselen burcu başak olanlar oldukça karmaşık ve istekleri konusunda karar vermekte zorlandıkları bir süreçteler. Etraflarında ve kendilerinde sık sık değişim meydana gelirken, iyi ve kötü olaylar birbirine karışır durumda ilerliyor. Duygusal anlamda oldukça şanslı ve olumlu etkiler altındalar, daha dikkat çekici ve yeniliklere açık durumdalar. Yeni kişilerle tanışabilir, hayatlarına yeni birini alabilirler. Bunun dışında eğer ilişkileri veya flörtleri varsa daha önemli bir duruma geçebilirler. Uzun süredir bırakamadıkları, üzerlerinden etkisini atamadıkları bitmiş yahut bitmesi gerektiğini düşündükleri ilişkileriyle ilgili de karar almaya yatkınlar. Ayrıca fiziksel değişiklikler ve kendilerinde yapacakları yenilikler de söz konusu. Genel görünüşlerinde farklılık arayışında olacaklar.

  Başak ve yükselen burcu başak olanların bu hafta dikkat etmesi gereken konu ise harcamalar, geciken ödemeler ve maddi durumlarında oluşacak dengesizliklerdir. Almaları gereken ödemeleri alamayabilir, yapmaları gereken ödemelerde de zorlanabilirler. Ayrıca öncelikleri aniden değişebilir ve maddi anlamda yükler altına girebilirler.

  Terazi ve yükselen terazi burcu

  Terazi ve yükselen burcu terazi olanlar bu hafta zihinsel olarak oldukça karmaşık durumdalar, üzerlerine bir anda rehavet çökebilir ve yapmaları gereken işlerden uzaklaşabilirler. Bir anda hareketlenip pek çok işi bir arada yapmaya çalışabilirler ancak bu durumun iyi yanı şanslı etkiler beraberlerinde olduğundan son anda başladıkları işleri başarılı şekilde sonuçlandırabilmeleri olacaktır. Ayrıca sık sık şiddet içerikli, gerilimli ve beraberinde cinsel içerikli rüyalar görebilir, bölünen uyku sorunu yaşayabilirler. içsel endişe halleri yerini sebepsiz rahatlama ve sakinleşmeye bıraktığından hareketsiz şekilde, etrafta olana bitene katılmak yerine çevrelerinde olan biteni izleyebilirler. Özellikle aile içerisinde kendilerini anlatma, sorunları düzeltme açısından başarı gösterebilecekleri bir hafta. Gerilimli durumlar oluşsa da başa çıkabilecek moral yapıda olmaları beraberinde olumlu ortamın da oluşmasına olanak sağlayacaktır.

  Terazi ve yükselen burcu terazi olanların dikkat etmeleri gereken konu ise otoriter kadın figürlerle olan iletişimleri ve yaşadıkları alanda oluşabilecek ufak tefek kazalar. Ani olarak taşınma, tadilat gibi kararlar alabilir, ev içerisinde giriştikleri aktivitelerde sorunlar yaşayabilirler.

  Akrep ve yükselen akrep

  Akrep ve yükselen burcu akrep olanlar bu hafta özellikle duygusal ilişkilerini, duygu durumlarını değiştirecek olaylara açık yapıdalar. Varsa mevcut ilişkilerinde değişiklikler ve yenilikler yapabilir, ilerleme kaydetmek adına önemli adımlar atabilirler. Daha kararlı ve ne istediklerini bilen bir varlık göstereceklerinden hareketlerini de buna göre sistematize edeceklerdir. Ayrıca, yeni kişilerle tanışabilir, yeni flörtlere başlayabilir, flört durumunu ilişkiye döndürme kararı alabilirler. Çocuk sahibi olmak isteyen yahut hamilelik ihtimali bulunan akrep ve yükselen burcu akrep olan kişiler bu konuyla ilgili gelişmelere de açıklar.

  Spekülatif işler, şans gerektiren konularda da talihli sonuçlar elde edebileceklerinden hamlelerini doğru yapmaları önemlidir. Bunun dışında dikkat etmeleri gereken konu ise zihinsel dağınıklık ve yeni oluşan olayları, fikirleri, yeni durumları olumsuz görme eğilimleri olacaktır. Ayrıca baş ağrıları, iletişim problemleri, sindirim sistemi sorunlarına dikkat etmeliler; hafta boyunca olabildiğince düzgün ve hafif beslenmeleri sağlık alanından gelebilecek sıkıntıları önlemek adına yararlıdır.

  Yay ve yükselen yay

  Yay ve yükselen burcu yay olanlar bu hafta kendilerini dahil oldukları toplum önünde göstermek için çabalayacaklar. Meslek hayatı aktif olan yay burçları birim değiştirebilir veya farklı birimlerle ortaklaşa projelere girişebilirler. iş hayatı aktif olmayan yay burçları ise çevrelerinde arkadaşlarıyla farklı işler yapacak, sevdikleriyle bir arada vakit geçirmek için çabalayacaklar. Tuttuğunu koparan, isteklerini takipte başarılı ve hırslı olacaklarından uzun süredir planladıkları ya da amaçladıkları hedeflerin bazılarına ulaşacaklardır. Yay burçları bu hafta kaybetme konusunda takıntılı davranacak ve ellerindekileri kaybetmemek adına zaman zaman taviz vermeleri gerekse de muhafazacı ve korumacı olacaklardır. Kalıcı olabilmek adına planlama yapıp harekete geçeceklerinden bu hafta aldıkları kararlar hayatlarında fazlasıyla önemli bir yer tutacaktır. iletişim becerilerinin güçlü olması nedeniyle yaptıkları konuşmalardan verimli sonuçlar elde edebilir durumdalar, önemli konuşma ve paylaşımlarını bu süreçte yapmaları iyi olacaktır.

  Yay ve yükselen burcu yay olanların bu hafta özellikle dikkat etmesi gereken durum çevrelerinden gelecek maddi sıkıntılar, beklentilerin karşılanmaması ve maddi konularda ani değişimler yaşanması riskidir. Planlarını başkalarından gelecek ödemelere bağlamamaları, planlı olmaları önemlidir. Aynı şekilde yapacakları işleri de başkalarının sözlerine göre ayarlamamalılar.

  Oğlak ve yükselen oğlak

  Oğlak ve yükselen burcu oğlak olanlar bu hafta kendileri üzerinde değişikler yapmaya, yeni eğitimler almaya, kişisel gelişim anlamında ilerlemeye yatkınlar. Duygusal anlamda hareketli ve hayatlarına yenilik katmaya istekli oluşları ilerlemelerini sağlayacaktır. Yeni girdikleri ortamlarda paylaşımda bulunabilecekleri kişilerle tanışabilir, hayatlarına yeni hobi ve eğlence anlayışları katabilirler. Uzun süredir hayata geçirmek istedikleri projelerle ilgili olarak yenilikçi adımlar atabilirler. Yeni dil, öğrenmek istedikleri ama vakit ayıramadıkları konular bu hafta oğlaklar için daha öğrenilebilir ve basit olacaktır dolayısıyla bu tür konularla ilgili başlangıçlar yapmak için zamanları uygundur. Maddi kazanımlarını artırma konusunda yeni planlamalar ve projeler üretmeye yatkın olacaktır.

  Bunların dışında oğlak ve yükselen burcu oğlak olanların dikkatli davranması gereken konu, iş ve toplumsal çevrelerinde abartılı hamlelerde bulunmamaktır. iş yerinde ve sosyal çevrelerinde dikkatsiz sözler sarf edebilir ya da kendilerinden beklenmedik dikkatsizlikler yapabilirler.

  Kova ve yükselen kova

  Kova ve yükselen burcu kova olanlar bu hafta şüpheleri, endişeleri ve içsel gerilimlerinden kurtulma yolunda adımlar atabilecek durumdalar. Sezgisel rüyalar görebilir, içlerine doğan olayların gerçekleşmesine tanık olabilirler. Cazibeleri ve etkileyici tavırları yüksek olacağından çevrelerinin ilgisini çekeceklerdir bu nedenle yeni flörtlere başlayabilir, mevcut ilişkilerinde iyi ve sağlam adımlar atabilirler. Bunun dışında, uyku sorunları yaşayabilir, tatlarını kaçıracak olaylarla yüz yüze gelebilirler ancak durum onlar için hafif atlatılabilir özellik taşıyacaktır. Manevi olarak güçlü ve harekete geçmeye hazır durumda olacaklar. Bu hafta kova ve yükselen burcu kova olanların aklına sık sık eski ilişkileri, geçmişte gerçekleşen olaylar ve etkileri gelecektir dolayısıyla motivasyonlarında ani değişiklikler olacaktır ancak güçlerini topluyor olmaları ne istediklerini bilip buna göre hareket etmeyi de beraberinde getireceğinden pürüzler düzeltilemez şekilde değildir. Bu hafta Güneş'in burçlarına geçmesiyle beraber önümüzdeki bir ay boyunca kova burçları için kendilerini gösterme ve bireysel duruşlarını kuvvetlendirme teması ağırlık kazanaktır.

  Bu hafta kova ve yükselen burcu kova olanların dikkat etmesi gereken konu ise özellikle yeni eşyalar almamak, yeni işlere başlangıç yapmamak olmalıdır zira yenilikler beraberinde sorunları ve uğraşılması gereken problemleri getirebilir. Ayrıca akılları belli başlı konular üzerinde olacağından odaklanma gerektiren işlerden de uzak durmalılar.

  Balık ve yükselen balık

  Balık ve yükselen burcu balık olanlar bu hafta duygusal anlamda başkalarından destek görür durumda olacaklardır. iletişim kurmak istedikleri ancak endişeleri nedeniyle birebir iletişim kuramadıkları kişilerle üçüncü şahıslar ya da ilgi çekici konular yardımıyla iletişim kurabilir, yakınlıklar geliştirebilirler. Duygusal anlamda beraberliği olan balık burçları için beraberliklerinde sorun düzeltici şekilde davranabilir, -varsa- problemleri aşmak için çözümler üretebilirler. Bununla beraber mesleki veya sosyal alanda başkalarıyla uyumlu ve sağlam ilişkiler kurup, ortaklaşa çalışmalar yapabileceklerinden girişimlerinden başarılı sonuçlar elde edebilecek durumdadırlar.


  Balık ve yükselen burcu balık olanların bu hafta dikkat etmesi gereken konu ise çevrelerine karşı güvensizlik hisleri ve bu durumun genel ilişkilerine yansıması riskidir. Cinsel anlamda da yüksek potansiyelleri olması nedeniyle arkadaş veya iş çevrelerinden birileriyle olmaması gereken, sonradan problem ve hayal kırıklığı yaratabilecek ilişkilere girme konusuna da dikkat etmeliler.
  Gönderen Nurçin Biran zaman: 17.1.17

  1
... tümü ...

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr