küçük sikli erkeği aşağılamak

 • küçük sikli erkeği aşağılamam eğerki sevişmeyi biliyorsa karşısındaki kadının zevk almasına önem veriyorsa. aşağılayacağım tek erkek tipi sevişmek deyince sadece sikini bi yerlere sokmayı algılayan oral seks yapmayı bile beceremeyen ama iyi seviştiğini sanan erkeklerdir

 • istersem bamya pipili derim istersem de o koca yarağınla anca can acıtırsın herhalükarda adam olamazsın derim istediğim gibi aşağılarım onlar kara amlılar kıllılar sarkık memeliler folloşlar şişkolar bıyıklılar vb. diye bir çok yönden alay ediyor bunu konuşmuyoruz da onların bamya ya da kazık olan kokuşmuş yaraklarının derdine mi düşüyoruz?

 • onlardan bi farkımızın olması gerekmiyor mu? aşağılamaya aşağılamayla cevap vermek onların yaptığını da meşrulaştırmaktan öteye gitmez. "salak" diyene "sensin salak" demek gibi bişey bana göre. herkesin kendi düşüncesi tercihi tabi ama ben erkeklerin kadınları küçümserken, aşağılarken yaptığının aksine bütün herkesi insan olarak görüp kimsenin fiziksel özelliklerinden dolayı aşağılanmaması taraftarıyım.

 • normal şartlarda bu tarz bir aşağılama eğiliminin yanlışlığı son derece güzel açıklanmış. ama aslında bu sözlükteki kadınların bunu yapması bir aşağılama veya fiziksel özelliklere göre sınıflandırma amacından kaynaklanmıyor.

  bu tarz söylemler sözlüğün çıkış fikirlerinin de temelinde olan kadın üzerinde fiziksel ve psikolojik baskıyla hakimiyet kurma amacıyla üretilmiş ve toplumsallaştırılmış algıları ve söylemleri tersine çevirip erkek kimliğine uyarlayarak farkındalık yaratma eğiliminden ortaya çıkıyor. bu eğilim, yoğun ötekileştirmeye ve etkisizleştirilme çabalarına maruz kalarak haksızlığa uğramış bireylerin son derece makul, haklı tepkisi olmasının yanında gerçekten sesini duyurabilmesi bakımından da mantıklı ve etkilidir aslında. bir takım ayırt edici özellikleri çarpıtılarak toplumda bir ötekileştirme ve karalama kampanyasına maruz kalan birey kendisini hedef almış söylemleri tersine çevirerek saldırgan kesim üzerine yansıttığında aslında o kesim içinden yetişmiş seisini duyabilme potansiyeli taşıyan bireylere de kendisiyle doğru biçimde empati kurabilme şansı tanımış oluyor.

  yani bu tarz söylemlerle erkek cinsine kayıtsız şartsız bir garezi sonucu saldırırmış gibi gözüken kadınların çoğu burada aslında şunu demek istiyor bence; "biz sürekli bu aşağılamalara, bu tepkilere maruz kalıyoruz. alın size bu söylemlerin size uyarlanmış örnekleri. yaşadığınız toplumda sürekli insanların size bu gözle baktıklarını, sizi metalaştırdıklarını, ölçüp biçtiklerini, cinsiyete dair kimliğinizden dolayı bu söylemlerle saldırılara maruz kalabildiğinizi düşünün. biz her gün hayatımızı bunların kendi payımıza düşen olanlarını duyarak veya duymasak bile insanların kafasında bizi bunlara göre değerlendirerek tanımladığı bir dünyada yaşıyoruz. siz de en azından şu sözlükte entrylerle bu durumu bir görün, içselleştirmeye çalışın ki belki böylelikle bizimle biraz daha başarılı empati kurabilirsiniz"

 • her hangi gibi bir fiziksel ozellikten oturu birini asagilamak ancak asagilik bir insanin hareketi olabilir.

 • öncelikle bu sözlükte en çok kızdığım şeylerden biri, erkeklere dair ufak bir eleştiri dahi olsa birilerinin hemen atlayıp ''ama bu onların seçimi değil, onlar böyle davrandı diye biz de mi böyle davranacağız'' cevabını vermede geç kalmaması. daha fenası gidip diğer başlıklarda kendini metalaştırmaya devam etmesi.
  bu sözlüğün amacı asırlardır kadını aşağılamış, ölçüp biçmiş, nesneleştirmiş erkeğin savunulması, göklere çıkarılması mı?
  kadın yaşarken hiç umursamadığın, adeta kanıksadığın ve kendini de dahil ettiğin bu iğrençlikte erkeğe gelen en ufak eleştiride olmaz cıkk ayıp durun yapmayın demek mi?

  ben manyak mıyım burada her gün senin yaptığının tersini yapıyorum? deli miyim ben?
  kendine baksana. kadın uluorta aşağılanırken, her gün üzerinde daha fazla hakimiyet kurulmaya çalışılırken, ötekileştirilirken tek sorun bu mu oldu? azıcık eleştirince erkeği çok mu rahatsız etti?

  bak ne diyorum...

  bence oğlan çocuk utançtır. doğar doğmaz öldürülmeli, toprağa gömülmelidir.
  hele de 20 cm altı siki varsa.. hiçbir işe yaramaz..
  hayır büyük olsa ne yazacak o da yamuk, çirkin ve amılmaktan kullanılmış, bozulmuş, eciş bücüş falan oluyor.
  bak zenci erkeklerine, alman erkeklerine... onlar öyle mi? boş yere mi diyoruz türk erkekleri gitsin rus erkekler gelsin diye?
  iğrençsiniz küçük pipili erkekler, iğrenç...

 • "aşağılamak" zaten figür olarak da nefret ettiğim bir duruş olduğundan gereksizdir, madem küçük diye beğenmiyosun aşağılamak yerine yol ver gitsin kardeşim.

  5
 • eşcinseller arasında cidden baya baya yaygın durum.

  bir kere yanımda 2 slovak çocuk asyalı bir çocukla dalga geçmişlerdi pipisi küçük diye. pipisi cidden çok küçüktü. 1 cm falandı hatta.
  ben duruma üzülüp slovaklara şu an erekte olmadığı için böyledir dalga geçmeyin falan demiştim ama ben bunu diyince daha çok kahkaha attılar. çocuk bozulup gitmişti sonra :(

  ama sorun burada da bitmiyor. aşağılamasa bile beğenmiyor.
  mesela bu olaydan önce asyalı çocukla çok güzel sohbet etmiştik. slovakların da birer gerizekalı olduğunu görmüştüm. ama ben ne yaptım ? Slovaklarla threesome.

  5
 • Bebeklerim eli ayagi duzgun yakisikli komik romantik ise bana yonlendirin.
  Valla bak.
  Azi karar fazlasi zarar demisler.

  4
 • (bkz: it seni ısırdı diye sen de iti mi ısıracaksın)

  aa mujer, erilliği yüceltmeyelim kasıntısıyla lez mi olalım ampa?

 • mujerin takıldığı nokta şey sanırım, büyük sike iktidar verdiğimizi sanması
  oysa biz,
  sik benim metamdır, küçükse boktandır, erken boşalıyosa boktandır, kalkmıyosa boktandır, değilse de kullanıp, amıp atarım, her halukarda bana zevk vermek, beni tatmin etmek için vardır, benim zevk objemdir, malımdır
  diyoruz.
  iktidarlaştırmıyoruz, metalaştırıyoruz. elimize sağlık bence.

  3
 • küçük sikli, siki kalkmayan, sevişme tekniği iyi olmayan, erken boşalan, vücudu hımbıl olan, kıllı olan bütün erkekleri kınıyor ve aşağılıyorum.

 • "NE BOYU NE iŞLEVi, SAHiBi ÖNEMLi" DERLERDi ESKiLER.

 • bu güne kadar hangi insanlığımdan anlamışlar ki onlara insan gibi davranıyım?

  kaldı ki incicilere ithafen yazıyorum bunları yapmayın allah aşkına savunmayın şunları

  3
 • sikin kadar konuş sfdljasdf

 • bu sözde bile büyük siki yüceltmek yok mu yani
  erkekler öyle yapıyor ben de böyle yaparım demek ,yanlışa yanlışla cevap vermek
  hiç kimseyi doğuştan gelen özelliği için aşağılamayız..aşağılamamalıyız
  ha eğlenmek için kendi aramızda büyük küçük muhabbeti yapabiliriz ama aşağılamak ne fazla bir kelime

  2
 • Bir kadını küçük memelerinden ötürü aşağıladınız mı? Penis boyu, meme ölçütü... Bunları insanlar kendileri mi seçiyor? Hiçbir erkek seçmedi kendi penis boyunu doğduğu gibi kaldıysa cinsel organı. Insanları neden aşağılıyoruz? Bir espri konusu olabilir lakin bir şeyleri aşağılamak bizim görevimiz olmamalı.

  2
 • bununla ilgili bir anım canlandı...
  ne heveslerle beğenmiştim o adamı. boyu 190. ben zaten minnacık bir şeyim. safça bir adamdı. zekiydi ama kurnaz bir zekası yoktu. tam beğendiğim erkek tipi. arada o saflaştıkça eğitesim gelirdi... ne tatlıydı be. body falan yapıyordu. kaslarına beraberce tapıyorduk. mutluydum. sonunda beni kucağında taşıyabilecek adamı bulmuştum... gel gör ki, o heyecan çabuk söndü. 39 numara ayağı olan erkeklerin bende bıraktığı hisse benziyor. bir anda yakıştıramadım. hazmedemedim. sen küçük çüklüsün diyemedim... sik demek için bile çok küçüktü.
  aşağılamam. bağrıma basarım. zaten o saatten sonra 190'lık minik bebeciğimdi o benim. bir anne şefkati uyandı içimde.
  küçüksün...
  (bkz: diyemedim ya la)

  2
 • kupa çeksin büyür belki.

  2
 • eğer onlar aşağılıyor, küçümsüyor, kendi akıllarınca ezmeye çalışıyorlar diye biz de aynını yaparsak onları eleştirme hakkımızı kaybederiz. kendi yaptığın şeyi başkası yaptığı zaman kızamazsın çünkü.

  onlar kıllı amlı, şişko, bıyıklı, çirkin diyorlarsa biz de "sana ne benim amımdan" deriz ki doğrudur. kimsenin sikiyle taşağıyla uğraşamam, ammam gerekmedikçe. incicilerle de işim olmayacağına göre benim eleştireceğim onların bakış açıları, üslupları, zihniyetleri olabilir ancak.

  size de aynını öneririm, aksi halde bize karşı bu çirkin tutumlarını normalleştirmiş oluruz. haklıyken haksız duruma düşme olayı. sevgiler sultanlar.

 • doğalcım ampacım durumu polemiğe götürmenin manası yok ortaya tartışıyoruz amacın ne?

  2
 • Tek bi kosulda yaparim, o kosul da ayni kucuk pipili arkadas yanimda birine kucuk memeli ya da gotsuz demisse

  2
 • bir başka başlıkta amarım vb. aşağılama kelimelerini onlara karşı kullanarak empati kurmalarına yararının olacağını söyleyen sölerinizle çelişiyorsunuz ampalarım

  1
 • etafirullah ampacım istediğin yere istediğini yaz o cümleyi burada bir tek ben kullandığım için taş atıyorsun ancak tek bamya pipili diye aşağılayan ben değilim dolayısıyla mujeri üstüme alınmadım

  neyse dediğin gibi olsun ben yanlış anlamış olayım

  not: incicilerin hepsi bamya pipili, kokmuş taşaklı, sağ elleriyle evli liseli ergen piçleridir.

  evet bana salaksın diyene sensin salak diyorum

  evet it beni ısırınca iti ısırmasam da bi tekme taş felan atarım muhtemelen durduk yere ısıran it kuduzdur ve kuduz itleri biliyorsunuz ki ısırmaktan öte imha ediyoruz.

  bunları yapınca da insanlığımdan eksilen olmuyor çünkü bana sataşmayana durduk yere sataşmıyorum sadece karşılık veriyorum anladığı dilde

  1
 • ne demiş ünlü şair;
  too big too small size does matter after all
  Zu groß zu klein er könnte etwas größer sein

  ben susuyorum artık v.v

  1

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme