kırmızı elma itiraf

 • Bu gün kahroldum bir kez daha..

  Hep şımarıktım ben. Kendini beğenmiş, ilgiye doymuş biriydim. Aptalın tekiydim belki de.. Evet kendime çok kızıyorum. Hayatımda ilk kez birini şeffaflığımla sevdim. Sadece oluru var mı hep onu merak edip durdum. Ve öğrendim sözlük. 'Oluru asla yok, senle ben olmayacağız' dedi... Bu gün son kez ağladım belki de senin için. Ama çok sadık biriydim ben, kalbimi söküp aldın sanki içimden..

  Üzmek istemiyorum dedin ama üzdün beni işte. Benim gibi şımartılarak büyümüş bir insana bu dersi vermen gerekiyordu. Vazifeni yaptın. Sahi ben nasıl unutacağım şimdi seni?. Nasıl..

  Kalbimi parçalayabilsem, yok olsa keşke. Acı çekiyorum..
  Tanımasaydım keşke hiç seni. Nasıl unuturum seni.. Bir yol bilseydim. O kadar aptalca haldeyim..

  1
 • "Sen çocuk sevsen takım elbiseyle seversin", "sen bazen Şurup'la (kedi oğlum) konuşurken bakanlıkta bir iş yapıyormuş gibi hissediyorum" gibi cümleler çok duyuyorum. Ve hatta bazen ciddiyetten öleceğimi düşündüklerini de itiraf ediyorlar. Halbu ki ciddi olmam soğuk olduğum anlamına gelmiyor. Yine de açıklayamıyorum, anlatamıyorum derdimi. Sanki sevmek için ya da samimi olmak için bunları yapmamam gerekiyormuş gibi hissediyorum. Ama bu, benim. Üstelik tüm bunlara rağmen ben aslında çok çabuk bağlanabiliyorum insanlara. Uyuyacağım zaman uzun süre o gün o insanlarla iletişimimi ölçüyorum yeniden. Hata yaptığım bir şey varsa bildiriyorum en kısa zamanda. Ya da tatlı bir ısı yayılıyor bedenime. insanlarla iletişmeyi çok seviyorum. Ve onlara bir şey olacak, başlarına bir şey gelecek diye ödüm kopuyor.

  Sanırım bu itiraftan sonra bir süre azami miktarda iletişeceğim.

  4
 • zenci çocuğu daha rahat amabileceğim kendi evime çıkınca. özledim gerizekalıyı, galiba küsmemiş bana.

  4
 • Hala kalbim ağrıyor..

  Nasıl bir ağrıysa bu. Çok kolay sevdim seni, çok kısa zamanda. Kolay sevdirdin kendini, peki kolay unutsam?. Olmaz mıydı.. Mümkün değil miydi..

  Seni sevmeseydim, tüm dünyayı en baştan sevebilirdim belki.. Sesini duymayı bile özledim. Hala yutkunuyorum, boğazım düğümlü. Lanet olsun..

  2
 • Mutauzum ve kiskancim. Kiskancligim beni mutsuz ediyor kendi elimdekiyle mutlu olmayi yettirebildigimi kabullenmeyi ogrenmem lazim, en acilinden.

  2
 • Yine pek çirkin bir planım var hadi bakalım.

  1
 • Gelmiş i love you diyo deliricem

  1
 • Kötü olan şu;

  Sevdiğimi bildiği için bana her şeyi yapma cürretini gösteren bir aptal var karşımda. Cidden küfür edesim var. Metallica dinleyeceğim gece gece. Nasıl agresif biri oldum, pamuk gibi insan olmam lazımdı. Peh

  1
 • @yumiyum,

  ay lav you
  ay lav you
  du yu lav mi
  yes ay du

  Ahahahhajsj

  1
... tümü ...

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr