kırmızı elma itiraf

 • bugün eskiden hayatımda olan insanın aldığı, artık eski sevgilim demek istemeyecek kadar sevgi sözcüğüyle bir aidiyet kuramadığım insanın aldığı ve uzun bir süre ünvye giderken taktığım yüzüğü bozdurmaya gittim kuyumcuya, hem artık bir gereği yoktu hem de yeni sevgilimin yanına gidip gelmek için uçak parasını çıkarmam gerekiyordu. kulağa zalimlik gibi geliyor anılara saygısızlık gibi geliyor biliyorum, kaldı ki öyledir de anılara saygısızlıktır evet ama geçmişe takılı kalanlardan olmaktan çok daha iyidir.

  taşsız sadece altın kısmını tartmak için gözümün önünde parçaladı kuyumcu yüzüğü, ne kadar eskiye dair en ufak hissim kalmasa da vicdan mı nedir bilemediğim adlandıramadığım bir burukluk hissettim. boşa harcanan zamanlarımı parçalıyor gibiydi karşımda.

  1
... tümü ...

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtube