kırmızı elma itiraf

 • ev arkadaşıma ileride iyi bir gelecek ya da istediği özgürlük alanını sağlayamayacağına inandığım sevgilisinden ayrılması için gaz verdim. bu duruma müdahil olmak istemedim ama inatla fikrimi sordu. şimdi düşünüyorum da yorumsuz mu kalsaydım acaba. ama saat kaçta eve girip çıktığını sorgulamasından ya da içki içmesine bile müdahale ettiğinden doğru bir karar olduğuna inanıyorum. tartışmaya açık ama hayatın her alanında pragmatik olma yanlısıyım artık. ileride mutlu olacaktır.

  4
 • Bu bölümü kazanmak için kaba etimi yırttım şimdi de bitirmek için aynı eylemi tekrarlıyorum hayat ne garip.

  1
 • bir arkadaşım ile senede bir saat görüşebilirsek mutlu oluyorum.
  yalnızlık bir seçimken süper de zorunluluk olunca yıpratıyor.

  5
 • Sevişirken ağladım. Ortam loş olduğu için görmedi. O an orda olmak istemiyordum sanki. Ruhum daralıyordu. Neden yüzüme bakmadın ki neden ruhumla da ilgilenmedin?

 • o kadar bitkin hissediyorum ki. bu bitkinliğin yanı sıra ve aksi şekilde sayfalarca belki ağlayarak belki kendime kızarak nefretimi dökmek istiyorum. hiçbir zaman bazı şeyleri çözememiş olmanın, kendime anlatamamış ya da anlayacak cesarete sahip olmayışımın yorgunluğu var üzerimde. biri geçenlerde çoklu kişilik bozukluğu olabilir sende demişti. olabilir. o da olabilir. sorunlar ve onları yaratmak konusunda hiçbir zorluk yok zaten. insanın kendisiyle olan savaşı bitmediği sürece yaşamaya da barış ilan edemez ya? "olur öyle, takma kafana, geçer zamanla, siktir et, düşünme boşver" bunları duymamak için kimseye anlatmıyorum. doydum.

  1
 • orta yaş krizi geldi kapıma, iyi bir kadın bulup evlenip yurtdışına yerleşme planı yaptım geçen. hayatımda ilk evlilik hayali, evlenmek de istemiyorum ama merak mı ümitsizlik mi bilemedim. neyse ki kısa sürdü hemen boşandım.

  1
 • ağır depresyondayım. çoğu kez yataktan kalkıp mutfağa yürümeye bile halim yok. hiçbir şey istemiyorum. sadece yatmak istiyorum ve günlerim böyle geçiyor. yatağım muhteşem güzelliklerle dolu bir okyanus, 10 metrekarelik odam uçsuz bucaksız bir bahçe gibi geliyor. gerçekten hiçbir şeye karşı ne ilgim kaldı ne isteğim. bu hale getirenlere çok teşekkür,öpt,kib,bay. Mümkünse hesap numarama psikolog paramı da yatırın.

  2
 • varlığın da yokluğun da yetmiyor...

 • Hem çok kızgınım, hem de çok seviyorum seni. Hem birden karşına çıkıp suratının ortasına yumruğu geçirmek, hem de koşup sarılmak istiyorum sana.

  Artık ne hissettiğimden emin değilim ama bildiğim tek bir şey var ki eğer yanımda olsaydın bütün bunlarla baş edebilirdim. Eğer yanımda olsaydın iyileşebilirdim.

  Sağlık olsun.

  2
 • planlamam gerekenler üzerinde, saptama yapamıyorum. yüreğimde bi kurt, her bir yandan böyle maddi yandan da manevi yandan da hop hop hop ettiriyo. öfff son 8 entariyi okudum da , kalkın bana gelin çay içek "yaşam koçu afet" okuyak birbirimize oldum...

 • itiraftan sayacak bişe buldum nihayet. telefon tuşlarına rasgele basarak 20 haneli bi telefon numerası(ymış gibi) kaydedip ona içimi döktüm mesajla. rehberimde "arkadaşım" olarak kayıtlı. bikaç ay önceydi. hala mesaj atmıyorum ama hala kayıtlıymış.

... tümü ...

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr