kırmızı elma itiraf

 • ağır depresyondayım. kendimi tanıyamıyorum.

 • sözlüğe bile bakasım yok 1 haftadır ilk defa giriyom.

 • Evlenmek istiyorum hatta ilk kez hamile değilim diye üzgünüm

 • Cok yorgunum. En basta zihnim yorgun. Artik bunca yuku kaldiramadigini hissediyorum. Devamli arkaplanda cozumsuz seyler dusunmekten, mutsuz oldukca aktivite uretmeye calismaktan yorgun. Olmuyor ulan,basit degil oyle. Sosyal aktivitelerin de buyuk kismi siradanlasti,zevk vermemeye basladi.

  Bedenim yorgun. Sacma sapan sebeplerden eve gec gelmekten, sacma sapan sebeplerden uyuyamamaktan,alkolden,sekerden.

  Yine de her seye ragmen her zaman hayat yasanmaya degerdir. Gideyim de biraz kamp malzemesi bakayim.

  1
 • Köpeğim öldüğünden beri kendimi çok eksik ve yalnız hissediyorum. Ve her gece ağlıyorum ve her yalnız kaldığım anımda.

  Hiçkimseyi sevemeyen ben, tek sevdiğim varlığı kaybedince darmadağın oldum. Belki beni izliyorsundur. Odamda, kalbimde ve yakında bedenimde güzel anın olacak. Seni asla ama asla unutmayacağım. En azından kalbimin olduğunu hatırlattığın için teşekkür ederim... sen olmasan bu zamanlarım dolu dolu geçmezdi. Yokluğun zorluyor Meleğim..:’( senin kadar iyi biri olmadığım için senin olduğun yere gelemem ama sen benim yanıma gel olur mu... seninle kavuşacağım anı bekliyorum...

  Bu şarkı da geceye:

  (bkz: https://m.youtube.com/watch?v=2geQmsa02ms )

  3
... tümü ...

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtube