kırmızı elma günlük

 • Seninle mutlu olmak istemiştim. Bu kadar. Zengin,başarılı,güzel,saygın şu bu değil sadece "seninle beraber ve mutlu olmak." sen gülsen mutlu olan bi kadındım ben zaten. bu kadar yalın olan ve tutkuyla istenen bir isteğin gerçekleşememesi beni çok üzüyor hala. başka seçenekler var,başka yollar var, başka insanlar var. ama hiçbirine doğru yürümek gelmiyor içimden. oturup beni anlayamayışına içiyorum saat sabah 10 falan. cheers.

 • Kendimi hiçbir işe yaramayan biri gibi hissediyorum. Sanki ben hiçbir şeyi beceremem gibi. Özgüvenim yerle bir. Zaten pek yoktu. Biraz neşem vardı akşama doğru saniyeler içinde ağlayıp saniyeler içinde gülmeye başladım. iyi degilim. Her şey üstüste geldi ondan böyleyim diyorum ama üstüste gelen ne var sorsanız bilmiyorum. Gelecekten cok korkuyorum. Sorumluluklarımın altında böcek gibi eziliyorum. Aynaya bakıyorum, günden güne çöküyorum...

... tümü ...

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtube