insanların çok boş konuşması

 • çoğu insan gerçekten kendi düşüncesini üretmekten aciz bu sebeple başınıza bir vukuat geldiyse ve çevrenizdeki insanlar duyduysa bunu %90 ı aynı rahatsız edici şeyleri sorup aynı rahatsız edici espirileri yapıyor.

  1
 • Gündüz vassaf cehenneme övgü kitabinda diyor ki "gereğinden fazla konusuyoruz. Sessizliği iletisimsizlik zamnediyoruz ve bundan korkuyoruz." Gaddemit cok dogru. Bazı insanlar konusacak kimsesi olmadigindan sürekli bir seyler anlatir. Bazi insanlar az konusunca yenilmis hissediyor diye cok konusur. Bazi insanlar laf olsun torba dolsun diye bildiklerini kendine saklayip bos konusur. Bazilari da gercekten bos konusuyor ya. Kim bu yakisikli? Aaa benmişim.

  2
 • Sonuna kadar katıldığım başlık. Bir cümleyle anlatılabilecek bir şeyi yirmibeş cümleyle anlatmak nasıl bi işsizliktir ya. Yorulmuyorlar da, anlatıyorda anlatıyor.

  1

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtube