ihsan eliaçık

 • şu an aykırı sorular'da canlı yayında, enver aysever'in sorularını yanıtlamakta.

 • az önce bir soruya enfes bir cevap vermiş yazar.

  kızının 1 mayısta tutuklanması sonrası gelen soru üzerine şöyle diyalog gelişir,

  -siz de tutuklanmaktan korkuyor musunuz?

  -ne korkacağım, gelsinler buradan çıkışta tutuklasınlar, bu badem bıyıklı takunyalardan mı korkacağım.

  2
 • karadeniz tv'de bana dinden bahset adında bir program yapmaktadır, sabah onbir sularında.

 • "bir insanın gırtlağını acımasızca kesen "dindar"a bakıyorum. bir de gazdan boğulacak kediye ağlayan "dinsiz" kadına bakıyorum. beynimde depremler oluyor…"

  1
 • gogol bordello yu google diye okuduktan sonra ihsan eliaçık'ı insan eli açık diye okumamı yadırgamazsınız umarım .biliyorum allah bir ben tekim :/

 • CHP ve ulusalcılık olmasın AKP iktidarı üç ayda yıkılır. - ihsan Eliaçık

  geçenlerde böyle bir cümle eden ve sonuna kadar haklı olan insan.

  2
 • @sorunsaldüsünceler, bu konuda hemfikir değiliz.. açıkçası ihsan eliaçık konusunda bazı komplo teorilerim olsa da onlara değinmeden sadece konuyla ilgili yorumda bulunmaya çalışacağım(ancak anladım ki sanırım onlara girişmek zorunda kalacağım) an itibariyle chp de mhp de akp de anlaşılması zor olmayacak şekilde abd güdümünde ve çıkarında domino dizimi yapar hale gelmiş parti ve oluşumlardır.. ancak değişen dinamik ülke haleti ruhiyesi nedeniyle ülkenin sömürülesi ve amaçlananların başarıyla elde edilmesi için dönem dönem yeni aktörler ile devam etmek gerekiyor ve bu abd için çok daha kolay oluyor.. zira halka umut ver umutlarını kendi menfaatine kullan ve zamanla umutları sönsün kendilerini güçsüz köleler olarak görsünler stratejisi çok uzun yıllardan beri süregelen bir durumdur..

  kısacası an itibariyle olayları bir mini analize tabi tutacak olursak sadece akpnin yıkılması hiçbir faydaya sahip olmayacaktır.. yeni bir kukla yahut yeni kuklalar ile insanlar sömürülüp yönetilip yönlendirilmeye devam edilecektir durum böyleyken akpnin yıkılması aslında hiçbir sonucu olmayan bir şeydir..

  1
 • gözaltına alınmış.

 • Zamanın şeyhülislâmina ters düştüğü için tutuklanan ilahiyatçı.
  Görüşleri yorumları yobazlari çıldırtan adam.
  Kendisinin bazı düşüncelerine katilmamamkla beraber dincilere tercih ederim.
  Ayrıca zulümden korkmadığını zalime direnişin farz olduğunu kendisi bilir.

  1

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme