ev ekonomisi tavsiyeleri

 • condom ve kayganlaştırıcı ihtiyacınızı market ve gratis eczane vs gibi yerler yerine internetten karşılayın neredeyse yarı yarıya değişiyor fiyat.

  durex 12'li mutlu et(tırtıklı yani) watsons fiyatı 34,90, indirim watsons fiyatı 27,90 ben hepsiburada'dan 20,73 liraya aldım.
  Durex Play Aloe Vera Kayganlaştırıcı 200 Ml watsons fiyatı 39.90, indirim watsons fiyatı 31,90 ben hepsiburada'dan 23,92 liraya aldım. hatta duramadım iki tane aldım lazım olur genç adamım diye.

  internette daha uygun fiyata satan yerler de olabiliyor ya da ekonomik paketler olabiliyor iki şişe kayganlaştırıcı 40 lira kargo dahil vs gibi. marketlerin kar marjı çok yüksek acil olmadıkça oralardan almayın bence.


  bu arada paketin üstündeki irsaliye/fatura bölümüne prezervatif, kayganlaştırıcı vs yazmıyorlar. sağlık ürünü yazıyorlar sadece.. rahatlıkla ofise vs de söylenebilir bence.

  1
 • eve kesinlikle çikolatalı muzlu müsli alın sade sütlü yoğurtlu her şekilde yiyebilirsiniz hem öğün olarak hem de tatlı olarak yiyebilirsiniz ben geçende tüm gün sadece 3 kase sade müsli yedim baya doyurucu ama çikolatalı ve muzlu olması önemli hepsini denedim tek baymayan bu

  1
 • mumdan dildo yapabilirsiniz bence. hem nimetle oyun oynamamış olursunuz eşlfjewfjwf (salatalık, havuç, patlıcan vs. ) hem de kaygan ve içinizin sıcaklığı sayesinde amınıza götünüze göre şekil alan bir penetrasyon oyuncağınız olur. tek sorun yeterince kalın bir mum bulmak.

  2
 • @ben giderim amim kalir, parafin çok toksik bir şey kimse onu bir yerine sokmasın bence

 • @bir küçük, ay bir daha sokmayacağım temam :(

  1
 • sex shoptan dildo alırken görevliyle hemşeriymişsiniz gibi taklit yaparsanız indirim kazanma ihtimaliniz olabilir

 • yıllar önce bir yerde okumuştum. su kıtlığı olduğu zamanlar, klozetin rezervuarına 1 litrelik şaşal su attım içine. her sifon çekildiğinde hazne de 1 litre az su depoluyorum.

  işe gitmek için işe arabayla giden arkadaşların binalarının önüne yakın duraklara gidiyorum, görünce alıyorlar yol parasından yırtıyorum ;)

  3

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme