eti az pişmiş yiyen insan

 • Gözlemlediğim kadarıyla en az Veganlar kadar cool bulunan davranış.

 • Cool fakan değil.
  Et biraz sulu ve kanlı olacak ki protein değeri minimum kayıp olsun.
  Ayrıca çok seviyorum böyle eti.saatlerce çiğneye bildirim.

 • Et zaten öyle yenir hafif pembe olmalı tam ortası suyunu kaybetmemeli kendine has aroması üstünde olmalı terbiyesinde kullanılan baharatlar (kekik biberiye karabiber gibi ) ile pişirme esnasında kullanılan odun meşe mesela kokusunun içinde etin kendine has o muhteşem kokusu da olmalı bunlar birbirine dengeli olarak dağılmalı hiç biri baskın yada çekinik olmamalı ki lezzeti alabilelim hiç bir tat diğerinden fazla dilimize çarpmamalı et zaten az pişmiş yenir dikkat çiğ değil az pişmiş. Zaten tam da o kıvamda pişirebilen şeftir hele de t-bone (bonfile ile kontrfile arasındaki o mucizevi parça) ise tadından yenmez.

 • az pişmiş çok pişmiş pişmemiş hiç fark etmez. hepsi de ceset, hepsi de cinayet. eti nasıl tüketirsek tüketelim canilik oranımız eşit yani. törenlerle ve dualarla dana, inek vs. kesen insanlar olarak işkenceye uğrayan kediye köpeğe papağana duyar kasmamız da ayrı bir komedi filmi aslında da hadi neyse.

  bir de şeye çok hayret ediyorum. hunharca dana yer, tavşan yiyeni vahşilikle insafsızlıkla suçlar, köpek eti çok lezzetli diyeni akıl hastası ilan eder, birinin kedi yemesi onu ömrünün sonuna dek görmek istememe nedenidir falan.

  insanlar olarak çok şeyiz yeminle. allah şayet varsa hepimizin belasını versin inşallah.

  1
 • eti gaz olarak bile ciğerime çekerim.
  ne durumda olduğu farketmez.

  1

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme