yaşlanmak

  • Hayata anlamlar yüklemeyi bıraktım ama bu yaşlanmakla mı ilgili acaba. Galiba yaşlanmakla ilgili. Çunku bunu yapmayı bırakmama yol açabilecek ekstra bir şey yaşamadım.

    Yaşlanmaya başladığımdan beri konforlu huzurlu bir hayat yaşamaktan ve kubbede hoş bir sada bırakmaktan başka bir derdim kalmadı. Bir ev alalım kirayla uğraşmayalım, eş dost ahbap takılalım, gülelim eğlenelim mesut olalım vs

    2
... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme