yaşlanmak

  • Karakter oturması yaşamıyorum bence kesinlikle fiziksel olarak yaşlanmaya adım attığım anları yaşadım yani gençliğim son buldu. Yetişkinlik dönemine girdi vücudum. Bundan sonra artık dikkatli beslenmezsem kendime iyi bakmazsam vücudum buna tepkisini hemen gösterecek. Mesela yağ tutacak hemen. Bunu biliyorum bunu hissediyorum. Karakterim daha oturmadı oturamaz da çünkü kendi başıma başarmam gereken bir kaç şeyi ya tek seferde başararak ya da bir iki yenilgi sonrası ayağa kalkıp başararak atlatmadan karakterim oturamaz. Bunlar ne mesela maddi olarak aile desteği almadan hayatta kalabilmek. Çalışmak çalıştığımla ona göre yaşamam yani.

    Kilo konusunda da zaten pek bi özgüvenli olmayan bir insan olarak fiziksel görünüşümde sevmediğim özellikler olursa buna katlanamayacağım için bir iki hafta berbat uyku düzeni ve pek doğru dürüst yemek yemeyerek 2 kilo verdim o bölgedeki yağlar eridi. Çok şükür. Kendime iyi bakmam gerekmama bakmıyorum böyle kötü yollarla bazı sonuçlar elde edip oh iyi oldu yağların gittiği falan diyorum. Ama ne yapalım zaten sağlıklı yaşamak çok zor bir iş. Bu arada yaşıma gireli çok oldu ya yine de teşekkürler :)

... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme