yaşlanmak

 • ben ilk kez geçen yılın sonunda fark ettim bunu. hem fiziki hem ruhani dünyamda. ama daha çok fiziksel olarak hissetmemle başladı her şey.

  normalde göbek bölgem yağ tutmazken, hayatımın en hareketli döneminde yani haftada 6 gün çalıştığım (2-3 gününde ankara icra dairelerinde koşturduğum) dönemde göbeğimin yağlandığını gördüm. ki bu dönem hayatımın en sağlıklı beslendiğim dönemiydi de. çikolata filan çok az yiyordum, dışarıdan yemek yiyemiyordum o kadar param yoktu. evde de sebze ağırlıklı yemek yapıyordu sevgilim çünkü bağırsak problemim de vardı.

  neyse bir gün aynaya bakıp göbek çevremin yağlandığını görmem çok etkiledi beni. 1 ay filan kilo almışım diye ağlayarak geçirdim.

  sonra memlekete gittim orada tartıldım. 1 kilo falan fazlam vardı. yani neredeyse kilo farkım yoktu. ama o an iyice emin oldum. vücudum yaşlanıyordu artık. yaklaşık 24 yıllık geneli yatarak geçen tempoda yağ tutmayan göbeğim, en çok hareketli olduğum dönemde yağlanmıştı.


  yaşlanıyor olduğunu hissetmek çok kötü bir his. insanın buna takılmaması için gerçekten kendini geliştirmiş gerçekleştirmiş özgüvenli biri filan olması gerekiyor bence. ama ben öyle değilim. ruhen etkiledi beni çünkü o güne kadar yaşlanmak sadece kelime anlamını bildiğim bir şeyken o andan sonra artık hissettiğim bir şey de olmaya başladı. belki bu durum benim psikolojik olarak sıkıntılı biri olmamdan dolayı öyle geliyordur. bilemiyorum bunun tespitini bir doktor yapmalı tabi ama sonuç olarak yaşlanmak 24 yaşıma girerken his olarak da bildiğim bir şey olmaya başladı.

  aslında yaşlanmak demem yanlış. daha doğrusu gençlik döneminin sonunu görüşüm ya da fark edişim olmalı. neyse 24'ten itibaren ben o gençliğe veda ettim. yaşlanmaya başladım. hadi bakalım görelim neler olacak :d

... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme