bugün bir kıza aşık oldum

  • çok farklı bir durumdayım açıkçası uzun zamandır böyle bir şey hissetmemiştim. elim ayağıma dolandı, ağzımı açıp iki laf edemedim.
    açıkçası ilk görüşüm değil bu kızı. ilkokulda aynı sınıfta okuyorduk. arada bir yalandan yere sohbetler olurdu. benim de biseksüel olduğumu bilirdi hatta erkek arkadaşlarımdan biriyle de (bir yerde denk gelmiştik) tanışmıştı. aslında iki arkadaş gibiydik. çok görüşmesek de arada bir karşılaştığımızda sohbet ettiğimiz sıradan bir ilişkimiz vardı. fakat aramız iyiydi hep. o nadir buluşmalar hep gülüşmelerle dertleşmelerle geçerdi. neyse bu sabah beşiktaşta karşılaştık. aa günaydın ne var ne yok görüşmeyeli tarzı standart sohbetler ve bir kahve içelim tarzı davetle ayak üstü bir yerde oturduk. biraz sohbet sonrası içimde bir şeyler hareketlendi ne olduğuna anlam veremedim. yani heyecanla karışık ter bastı beni. anlamadım da ne olduğunu hastalandım mı acaba diye sesli düşünürken aa neyin var terledin de dur bakiyim ateşin mi var diyerek elinin dış kısmıyla boynumdan ateşimi ölçmeye çalıştı derken birden irkildim. kalbim küt küt. koştur koştur eve geldim. yani böyle bir şey beklemiyordum. heyecandan sanırım bir iki defa kustum. kaç saat oldu şimdi kendime gelebiliyorum. aşık mı oldum diyorum sabahtan beri kendi kendime de bildiğin aşık oldum. deli gibi sarılmak elini tutmak istiyorum. bu böyle bir şey mi bilmiyorum ama çok garibim şu an gerçekten

    2
... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme