fiskobirlik nuga

 • kakaolu fındık ezmelerinin tadına meyyal olmağla birlikte aşırı tutkun değilim ancak bu şey şayet tüketilecekse hem f/p hem de lezzet olarak fiskobirlik nuga diğerlerinden üstündür.
  fiskobirlik fındık ezmesi'ni aşırı şekerli bulmamdan ötürü başta çekinceli olsam da nuga'sıkesinlikle başarılıdır
  fındık oranı %16'dır (nutella %13; banada %13.5) dolayısıyla içindeki fındık aroması görece baskındır.
  diğer büyük avantajı, muhteviyatında palm yağı ve türevleri bulunmaz. yağ olarak fındık, ayçiçek ve pamuk yağı içerir. (yağlar nutella ve torku banada'da palm yağından müteşekkildir ancak konyalı "zeki" bilim insanları torku'da bunu "hurma yağı" diye niteler ki bir farkı yoktur, hurma=palm)
  hiçbiri nbş içermemektedir ancak şeker oranı nutella'dan daha düşüktür; t.banada'nın durumu ise belli değildir (bazı paketlerde %49 bazılarında %33 yazar -ki çok ciddi bir fark)
  lif oranında ise t.banada burada üstündür (%5 - kayda değer bir lif oranı)

  hülasa, torku'nun başarılı ürünleri mevcut ise de "banada" en iyisi değildir

  nutella'yı tercih etmek ise fisko-nuga var iken gereksizdir

  ülker çokokrem ise pişmanlıktır

... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme