nasıl cesaret etmişim denilen şeyler

 • Şimdi buraya çok extreme şeyler yazmamı bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

  Ufacık özel bir anı aslında da arada aklıma gelince iyi ki yapmışım diyorum.

  Eski sevgilimle internetten tanıştık. Mesafeler umurumuzda olmadı ve sevgili olduk. ilk kez birbirimizi göreceğimiz an geldi çattı. Her zaman kalabalık olan bir avm'nin önünde bekliyorum. Bana doğru gelirken yüzündeki mutluluğa karşı koyamadım ve bir kelime bile etmesine müsade etmeden dudaklarına yapıştım.

  Sevgilimin de kadın olduğunu bu arada belirteyim.

  Kadının yüzündeki şaşkınlık, ne tepki vereceğini bilememesi o kadar tatlıydı ki.

  Bazen sadece içinizden geleni yapmanız mutlu olmanız için yeterli.

  Sonra başka nedenlerden dolayı ayrıldık ama eminim ki bu anı onun aklında bir yerde olacak hep. Benim aklımda olduğu gibi :)

... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtube