uzak mesafe ilişkisi

 • ben güzel bi deneyim paylaşayım;

  38 ay önce sözlükte birbirimize aynı anda mesaj atmıştık. sonra ben hemen uçak bileti alıp ankara'ya gitmiştim. arkadaşlarım "dur deli mi amdı seni, böbrekleri kaptırcan" filan diyodu. neyse deli ammamıştı; ama ben deliydim biraz. esat diye bir yer varmış, ismi hiç romantik olmasa da o esat denen yerde aşık oldum. istanbul-ankara arası yüzlerce bilet aldık. aslında pek uzak mesafe ilişkisi gibi değildi, hemen her hafta görüştük.

  sonra kalktı benim hatun japonya'ya gitti eylülde. öyle uzak ki arada 6 saat zaman farkı var. epey bi özleştik. şubat ayında ben de gittim japonya'ya. 2 ay boyunca koca ülkeyi gezdik. şimdi yine ben istanbul'dayım, o japonya'da. hatta o ağustos ayında döndüğünde, ben ingiltere'de olucam.(vizem çıksın amin) muhtemelen yanıma gelir, orada da gezeriz.
  sonrasını bilmiyorum. amerika'ya başvurdum, kazanır mıyım kazanmaz mıyım, sevdiceğim nerelere başvurur bilmiyorum. evet uzak mesafe ilişkisi zaman zaman zorlayıcı olabilir, ama biz bu bahaneyle dünyayı gezcez galiba ^^

  ps: 38.ayımız kutlu olsun aşkım.

  8
... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme