düşün ki o bunu okuyor

 • eski sevgilim, hafifmeşrep oluşum, ruh sağlığımın standart dışı olması, herkesin aramızdaki şeye müdahale etmesi... neler neler buldun. her biri için nasıl tek tek nasıl köpekler gibi üzüldüm. nasıl sen önüme sıraladıkça bahaneleri ben oturduğum yerde eridim, bittim, öldüm. nasıl kesip atmak istedim, 'olmamış,' dediğin her bir zerremi.

  nasıl bu kadar vicdansız olabiliyorsunuz birazcık anlatsana? nasıl, beni sevmediğini söyle, yaşantıma devam edeyim, diyen bir kadına, 'sevmiyorum,' demeyip, sırf kendinizi iyi, özel, güzel ve mutlu hissetmeye devam edebilmek için onun ömrünün başını yemeyi göze alabiliyorsunuz? büyürken ne yedirip ne içiriyor size ananız babanız? nasıl kendinizden başka bir boku düşünmeden, koca bir ömrü geçirmeyi başarabiliyorsunuz?

  ben bunu haketmiş miydim? elini vicdanına koy da söyle, ben bunu hak etmiş miydim? ben nasıl güveneceğim artık insanlara? nasıl yapacağım? ben sana allaha inanmadığım kadar çok inandım sen biliyor musun? seni sevmiyorum, desen ne söyleyecektim ? peki tamam, deyip arkadaş olacaktım. üzülecektim, ağzıma sıçılacaktı ama şu an hissettiğim şu şey yanıma bile yanaşamayacaktı. hiç gerçek değilmişsin. hiç. sana baktığım zaman gördüğüm şeyin milyarda biri bile değilmişsin. hadi ben sevdim diye fazla fazla görmüş olayım. olduğunu iddia ettiğin şeylerin de trilyonda biri değilmişsin. kınadığın ve kötü bulduğun herkes ve her şeymişsin. yokmuşsun evet. bildiğin eni konu yokmuşsun.

  yazıklar olsun yazıklar olsun yazıklar olsun. sana değil, sana bakıp da canı ne istiyorsa onu gören bana yazıklar olsun.

  senin mi? senin canın sağ olsun...

  elini gördüm boş kağıt, oyun bitti.

  bitti.

  5
... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme