düşün ki o bunu okuyor

  • Birlikte geçirdiğimiz 4 ay içinde çok güzel anlarımız da oldu, senden nefret ettiğim anlar da. O zaman sorsan keşke hiç bitmese derdim ama iyi ki bitmiş. Keşke bizi daha iyi bir sona layık görseydin. Senden sonra çok güzel insanlarla tanıştım, çok sevdim, çok sevildim. Bana attığın kazıktan sonra asla aynı insan olamadım. Derdimden o kadar aptalca şeyler yaptım ki. Herkese, her şeye inancımı kaybettim senden sonra. Beni sen büyüttün biliyor musun?

    Sayfalarca seni yazdım. Herkese seni anlattım. Şimdi bakıyorum da neredeyse bir yıl olacak. Sana söyleyecek hiçbir şeyim kalmamış artık. Sen benden vazgeçtikten sonra benim seni tüketmem aylarımı almış ama bitirmişim sonunda seni. Artık seni başkalarında aramıyorum.

    Bana güçlü diyorlar biliyor musun? En savunmasız anlarımı hatırla. inanır mısın, senin sayende artık saklayabiliyorum hislerimi.

    En çok seni sevmiştim, en büyük hayallerime seni katmıştım. Ama sonunda bitmiş. Her şey için teşekkürler, sen canımı bu kadar acıtmasan bugün olduğum insan olamazdım.

    8
... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme