seks teklifini reddeden kadına hakaret eden erkek

 • bu coğrafyada herkes hedeftir..
  versen,
  vermesen,
  ibneysen,
  yakışıklıysan,
  çirkinsen,
  güzelsen,
  transsan,
  aseksüelsen bile hakaret yersin..


  o kadar baskı altına almışız ki cinselliği insanların cinsel organları düşünmeye evrilmiş ve bunu becerebilme yetenekleri yok.. ortaya çıkan da ancak bu tarz berbat sonuçlar oluyor.. daha geçende ibne diye yarış atını idam ettiler ya dahası var mı bunun?

  edit: başlık verme kelimesini içerdiği üzere bu kelimeler kullanılarak yorum oluşturulmuştur. başlık yenilendikten sonra bu yazının eski etkisi olmayacaktır.

... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtube