düşün ki o bunu okuyor

 • sevgili anne

  sana ilk kez burada “anne” diyorum. içim ısınıyor. neden yüzüne karşı kullanmadım bu sözcüğü? içim soğuyor. yarın sabah ameliyata girerken muhtemelen ben sana yetişmek için koşuyor olacağım. biliyorum, iyi olacaksın. bana da iyi olacağını söyledin. buna inanmak istiyorum ama gözlerinde gördüğüm kini, sözcüklerinden akan zehri yutunca inanmakta zorlanıyorum. biliyorum, çok kızgınsın. affetmiyorsun. oysa yarın önemli bir gün ve senin olası bütün kızgınlıklarından arınmış olmalısın. sana ilk kez burada “anne” diyorum. içim çalkalanıyor.

  sevgili anne

  sakın korkma! kadınlığın en muhteşem gösterisi olan iki memeyi kaybediyorum diye, sakın korkma! yanında olacağım. varlığımın sahip olduğu iki mememden soyutlanarak bütün memesizliğimle yanında olacağım, söz veriyorum.

  sevgili anne

  kızaran elma yanaklarına seslenerek “anne” demenin nasıl bir his olduğunu öğrenmedim diye kızma bana. sırtını keselediğim sabahını hatırlıyor musun? kese elimden düşüverince “anee” sözcüğünün ağzımdan fırlayınca bana nasıl şaşkın şaşkın baktığını hatırlıyor musun? ilk ve son olmuştu. ilk ve son olan şaşkın bakışlarında asılı almıştı. Kızma bana, olur mu? artık sen benim çocuğumsun. elma yanaklı çocuğum. memesiz çocuğum.

  sevgili anne

  sütten kesilinceye kadar emzirdiğin memelerin alınıyor diye sakın üzülme! yerine ben yas tutuyorum. bağcının üzümlerim hasar gördü diye dövündüğü gibi ben içimde dövünüyorum. seni emdiğim anları hatırlamayı, tattığım sütün nasıl olduğunu ölesiye hatırlamak isterdim. Seninle tek temasımız olduğumuz bu bilinçsiz anların kaybını kim ödeyecek? senin bir bedenin giderken benim çocukluğum, diğer yarım gidiyor. Sakın üzülme, kadınları kıskandıracak, göz çatlatacak harika silikon memeler alacağım, söz veriyorum. ama üzülmek yok.

  sevgili anne

  sabah güzel olacak. sabah ağrısız, acısız ve alacağım yeni memelerinle kocanın koynunda uyanacaksın. sabah beraber kahvaltı edip sana kadınlardan bahsedeceğim. anlamamazlığa vuracaksın. sen de bana söz ver. girdiğin kapıdan sağ salim çıkıp geleceksin. memesizliğini beraber aşıp bu lanet hastalığı kılıçtan geçireceğiz. sabah güzel olacak anne. sakın bana mahsus edip o kapıdan çıkmamazlık etme! söz ver mahsus yapmayacağına? söz ver!

... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme