düşün ki o bunu okuyor

 • Iyi bir insan değilim belki. Hatta iyi bir insan değilim. Ama bu ilişki için kendimi veriyorum bunu görmeni istiyorum. Bu ilişki için de iyi bir insan değildim, seni üzen kahrolası bir kadındım ama hepsini telafi ettim. Karşılıklı kırdık birbirimizi yok yere, değmeyen insanlar için. Seni ve ilişkimizi üzen her şey için yeterince acı çektim. Hayatının kadını diye bahsettiğin kadın olmak için çabaladım. Bana sarıldığın bir gece için nelerimi vermezdim şu an ah bilsen.

  Yalvarırım aldatma beni bu gece. Yalvarırım aldatma.

  Tabii ki bedenin sana ait, benim malım değil. Başka bir kadınla yatsan sana kızmam. Ne haddime sana kızmak. Ama bunu yaparsan ne hissedebileceğimi bilen tek kadın sensin. Bir başkasını tekrar öpersin korkusuyla yaşamak çok kötü. Sana asla sesimi yükseltmem ne zaman yükselttim? Sevdiğim kadına nasıl kızabilirim ben? Sen benim sevgilimsin.

  Benimle her şeyini paylaşamadıktan sonra, aklından geçen her şeyi söyleyemedikten hatta benden korktuktan sonra ben ne diye nefes alıyorum burada aşkım?

  Sana olan hislerimi anlatamam. Umarım anlarsın. Uykum vardı artık yok. Seni düşünmek tüm saatleri alabilir inan bana. O kadının evinde olman umurumda değil benim sevgilim sensin. Benim sonsuz bir güvenim var sana. Ama yalvarırım aşkım. Yalvarırım beni aldatma. Ben kahroluyorum. Ben ölüyorum. Bunun ne kadar aşağılık bir his olduğunu sana anlatabilsem ah. Avuç içlerini tutup kalbime koyabilsem.

  Parmak uçlarını tek tek öpmek istemiyor muyum sanıyorsun? Gözlerine bakarken günler geçebilir. On saniye yüzüne bakınca gözümün dolduğu bir sen varsın. Benim kimsem yok senin dışında. Bir sen varsın. Ah aşkım, gözlerinde ağaçların orman olduğu kadınım. Seni çok özlüyorum bazen.

  Biliyorum yapmayacaksın. Çünkü ben alışveriş yaparken telefonda sana "Bir gün seninle çıkarız." dediğimde ağlayan bir kadınsın sen. Çünkü beni kaybetmemek için benden bir şeyler gizleyen bir kadınsın.

  Yapma aşkım. Aklından geçen her şeyi söyle bana çünkü bilmek istiyorum. Nerede ve kiminle olduğum önemli değil. Buradan çıkınca sana koşmak istiyorum. Buradan çıkınca sadece senin için var olmak istiyorum. Saçlarında kaybolmak istiyorum. Benim için ne demek olduğunu bilmiyorsun. Belki bir gün, izin verirsen gosterme imkanım olur. Çünkü ben sadece seni affettim bu hayatta. Kendimi affetmedim asla ama seni affettim. Aşkım. Seni ve sadece seni sevmek istiyorum. Senin ve sadece senin olmak istiyorum. Bir kuzu yeni doğmuş da seket gibi etrafında dolaşmak istiyorum. Yapmayacaksın biliyorum. Beni seviyorsun.

  Bir şey diyeyim mi? Belki bunu bilmeyeceksin uzun bir süre için ama senin beni daha çok sevdiğini düşünüyorum. Sevgi kıyaslanamaz elbette ama bilmiyorum sadece bir his. Sırf bu his yüzünden seni yeterince sevemeyecekmişim gibi hissediyorum. Belki bunu da bilmiyorsun ama ben seninle yaşıyorum.

  8
... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme