psikoloji bozan filmler

 • hatırladığım bir tane var. alman bir aile bir gece ilaç içerek intihar ediyordu. intihar etmeden önce de tüm ev eşyalarını balyozla kırıyorlardı. gece bir komedi programından sonra kız çocuklarını da zehirlediler geceye doğru. sonra da anne baba sırayla intihar etti.

  Konusu bu kadar basit olsa da beni çok etkilemişti. intihar etmeden önce izlenilmesi gereken filmlere katılır. net. En kötü tarafı ise olayların gerçek olmasıdır. 70'lerde yaşanmıştı sanırsam ki film de bu dönemde çekilmişti.

  fakat nalet gelsin ki adını hatırlamıyorum bir türlü. almancaydı adı. imdb'yi alt üst ettiysem de bulamadım gitti.

  bilen duyan varsa bana yazsın lütfen.

  edit: buldum buldum teheyyy davulcu davul çalarken buldum yarın oruç tutucam laaynnn. Filmin adı: Der siebente Kontinent

  http://www.imdb.com/title/tt0098327/

... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme