sorunsaldüsünceler

  • ben mutlu oldum olayların bu raddeye gelmesine. şöyle ki; artık abidik gubidik başlıklarla açılmış şiirler görmeyeceğiz*, sorunsalın kişisel bilgileri kendisi tarafından gözümüze gözümüze sokulmayacak, herhangi bir başlığın tanımı yapılırken kuzenimin işi gibisinden bir açıklama ile karşılaşmayacağız*, erkekmiş bu entryleri olmayacak, daha az hakaret ve ayrımcılık olacak. sözlük için küçük sorunsal için büyük bir adım.

    * elbetteki sözlükte herkes kişisel deneyimlerini yazıyor buna kesinlikle karşı çıkamam, ama bir işin tanımı yapılırken kuzenimin meslegi gibi bir açıklama yapılmaz. hayır olay kural getirmek vs değil çok absürd duruyor.

    6
... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtube