düşün ki o bunu okuyor

  • arda'm,
    seni kucağıma aldığım an işte o an iki ömür kazandım. biri sadece o saniyeydi diğeriyse hayatımın geçen ve geçecek diğer saniyeleri. annen baya yaramaz bir kadın oğlum. gelecekte ailen ve toplum arasında büyük farklılıklar olduğunu görecek ve şoka uğrayacaksın belki. belki bu seni çok kötü biri yapacak. belki benden nefret edeceksin. bana neden diğer anneler gibi olmadığımı soracaksın. o gün sana içim yansa da şu cevabı vereceğim. "çünkü oğlum herkes kendi hayatını yaşar."

    aile dediğin şey seni bir süre bu boktan dünyadan koruyup sonra kabuksuz bir deniz canlısını asitin içine atar gibi atan şey. biz öyle olmayacağız. seni bu asitle beraber büyüteceğim. bir asker yengeç kadar dik yürüyeceksin kıyıya.

    seni seviyorum. seni henüz tanımıyorum ama seni seviyorum. seni henüz yapımına başlamadığım pasta gibi seviyorum. seni seviyorum oğlum. hayatımın sürprizi.

... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme