eşcinsellik

  • Başlıktaki entyleri başından şöyle bir inceledim ve entrylerin çoğunda yanlış bilgiler var. "cinsel tercih" diyenler var ki mesela bu benim inanılmaz öfkelenmeme sebep olan bir söylem. bir de "tercihtir saygı duyarım" "yapmam yapana da bulaşmam" muhabbeti yapanlar olmuş ki aman tanrım. biri böyle söylüyorsa aslında içten içe eşcinsellerden tiksiniyor demektir bence ki homofobi denilen şey budur.

    bu arada, bu başlıktaki entrylerin yazarlığa terfide etkili olduğunu sanıyordum, dolayısıyla bunlar zaten yönetim kadrosunun gözünden geçmiş entryler mi oluyor ?

    7
... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtube