sizin amınız hangisi ampalar kesin bakın

  • burada yok şu numaraya ameliyat masrafları benden, aman böyle amım olsa seksten soğurum vb. entriyler giren arkadaşlar

    sizin bu yaptığınızın "bıyıklı kızlara bir permatik de sen bağışla" tarzı facebook sayfaları açan karaktersizlerden ne farkı var?

    şimdi bu kötü diye adlandırdığınız ama sahip bir kadın es kaza burayı okusa durduk yere kompleks sahibi olur ve bunu kafasına takar belki seks hayatına kötü şekilde etki de eder

    ve yine benim amım şu numaradakinden ya da ötekinden ikisinin karışımından vs. gibi kendi amınızı numaralara sokmanızın ne alemi var?

    yani bir amımızın şekli kalmıştı karışılmadık buna da müsaade edip hatta katılıyorsunuz ya ben ne diyeyim size :/

... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme