düşün ki o bunu okuyor

 • baba,
  siktin attın hayatımı, benim de annemin de. hiç mi düşünmüyorsun neydik ne olduk diye. senki fifi kızını kaybettin, senki bana artık yabancı gibi bakıyorsun , hazırlıklı ol bundan sonra bende seni hüç sevmiyorum. ama bildiğin hiç şakadan değil.

  anne,
  yanlızlıktan bana sardın, kendi sorunlarınla beynimi ve hayatımı bir kerede sen siktin. ama sana kızgın değilim, hiçbiri senin suçun değil ve benden başka kimsen yok. işte yine de hayatımı sana indeksliyip yaşamaktan bıktım, çok sıkıldım aynı şeyleri konuşmaktan, beni biraz sal artık yordun beni. büyüdüm anne sayende kızın yaşında değil, senin yaşında hissediyorum kendimi. bunları duymak seni çok üzer biliyorum özür dilerim.

  ve sen,
  hırsım ile sevgim öyle bir karışmış ki birbirine sana ne söyleyeceğimi bilmiyorum. tarihler geliyor aklım karmakarışık. temelli döneceksin diye duydum. dönme Allah aşkına dönme ! beni öldürme. hep beraber gittiğimiz bir cafe var ya oraya gittim hani hep beklerdim seni sen gelene kadar yemez içmezdim garsonlar tanırdı beni işte oraya. bir saat gelmediler yanıma nasılsa kızarım hala öğrenemedin diye. ama baktılar uzun uzun gelmekle gelmemek arasında kaldırlar. en sonunda cesaret aldı birisi geldi, hoşgeldiniz arkadaşınızı bekleyelim mi yoksa size menü getireyim mi dedi. hiç ses çıkaramadım gözümden bir damla yaş süzüldü.karnım aç menü getir dedim. iyi misiniz dedi. arkadaşım gelmeyecek o öldü dedim. yalan söyledim. ayrıldığımızı bilmesinler onlar bizi çok severdi dedim yalan söyledim. senden sonra çok değiştim. parfümümü değiştirdim.ve artık hiç gelmiyorum oralara. olaki seni bırak babanı anneni görsem bi terbiyesizlik yapar ağzımdan bişe kaçırırım diye. son görüşmemizden bu yana açlık grevinde gibiyim, 6 kilo verdim. senide çok özledim.

... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme