düşün ki o bunu okuyor

 • anne,
  senden neden nefret ettiğimi kendime sorduğumda hep seni sevmemin nedeniyle aynı oluyor cevap. bir yerlerde içimdeki birçok şeyin katili olsan da içimdeki pek çok şeyin de ebesi oldun.
  bugün ne varsa bana dair kötü veya iyi her şey temelde senin eserin.
  ve seni seviyorum. o denli sevemiyorum ama o denli seviyorum.
  bu yazıyı asla okuyamayacaksın ve sana hislerimi asla açamayacağım. sana sarılmayı çok isterdim. bunu gerçekten isterdim. sen de isterdin, ama şimdi kaybolan ve yitip giden çok şey var anne.
  sarılmak çözemiyor.

... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme