şöyle kadın böyle kadın başlıkları

 • ben de aynı şeyi düşündüm biraz önce. (bkz: eveet aynı kaynım)

  yani sözlük formatına aykırı olması gerekiyor bu şekilde kendi cinsini eleştirmek, ki biz burda eşitlikten bahsederken, insanların ne yediği ne giydiği; bizim yargı değerlerimize karşı gelmeyinceye, kadınlığı ve insanlığı rahatsız edecek dereceye gelmeyinceye kadar, bizim eleştirebileceğimiz bir konu zaten olmaması gerekiyor.

  ve ayrıca bu başlığın 'enazından' bugün içinde alt satırlara inmesini de istemiyorum. bu konuyu bilmeyen, bilip de umursamayıp unutan yazarlarımız okuyup, bilinçlenip öyle entry girişi yapmalarını rica ediyorum lütfen!

  teşekkür ederim,
  latife şık.

  2
... tümü ...

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

redtubevidio bokepsexfilme