elit yazarlar sınıfı

 • deneme entrylerinde sözlüğün seviyesinin yükseltilmesinde gösterdikleri üstün başarıdan sonra mf01 sınıfına müdahil olan olan, sözlükler arasında bilgi yarışmalarında sözlüğümüzü temsil edecek yazarlardan oluşan sınıf. ilgili sınıfta herhangi bir sululuk veya şakalar komiklikler kabul görmez hatta bu tarz yaklaşımda bulunan kişiler dışlanırlar. her yazar, deneme entrylerinde başarılı olarak bu sınıfa alınma hayali kurar<3

 • dün ders ortasında atıldığım sınıftır:/ ben buralara 1-c'den geldim tırnaklarımla kazıya kazıya, ama demek ki ne oldum dememeli ne olucam demeli insan.. hem de sadece saçma sapan bir şaka yaptım diye gözümün yaşına bakılmadı, nelerle suçlandığımı ne ithamlar altında bırakıldığımı inanın anlatsam gözleriniz dolar.. ne yettoluğum kaldı ne yankeeliğim.. dünya bazen çok acımasız olabiliyor:(

  1
 • ben otis no pasaran gary mrs dalloway seda.sndr falan şu an chatte çok fena elitiz.

  1
 • çok elitiz. off elitlikten ölüyorum şuan. mükemmel şehrimdeki mükemmel yemeksepetinin varlığı şuan öğrendim. bi de düştüm chatten

  2
 • bi de sonradan elitler var ki hic hazetmem:D

  3
 • ehemeheşebelehübeşle diye gülen bir insan elit olmasın da ne olsun. Lütfen alçak gönüllülüğünüz bizi utandırıyor. sizin gibi bir zat elit değilim derken kendimizi çöplük faresi gibi görüyoruz.

 • peki :(
  o nicki normal hayatta söylerken insanın nefesi kesiliyor biliyorum

 • bir otisabla ekolü değildir.

 • bebişlerim ben bu sözlükte yönetimdenim, nişantaşı çocuğuyum , üniversite mezunuyum benide alsanıza aranıza???

 • evladiyelik jigolo elitlik başkanıydı. kimseyi almadı henüz, alımları o yapıyor.

  1
 • bir insanın elit olabilmesi için öncelikle kedisinin olması lazım, ve tabi sonra da kedisiyle dalga geçebilmesi! adsjgks

  1
 • sonuçta torosların eteğinden gelmiş bir yörük köylüsü olarak etiler çocuğu jigolonun ilgisine mazhar olduysam, ben bu oyunu bozarım!! eş kontenjanından sızarım buraya. du bakalım..

  2
 • sevgili elit yazarlar;

  ben sokak kızıyım, bana iyi davranmayın :(

  3
 • kurnaz olduğum için öncelikle onun faremle dalga geçmesine izin veriyorum, böyle yavaştan yavaştan kediye de ben geçicem inşallah.
  bu işler yönetmenin yatağından geçmiyor muydu? belki beni etiler leydilik okulunada yollar. okuluna da.. anaaam değişim geçiriyorum ihihi

 • kedim var, kedimle dalga geçiyorum, cihangir'de oturuyorum, okulum bebek'te. benden ala elit mi var? benim de bir yörük kızı olduğumu söylemeyin başgana. o beni doğuştan elit sansın. ikikik

  1
 • tercih ettiğim sınıf.
  elit bay azazeli öneririm, muamelesi iyidir.
  elit bay evladiyelik jigolo, bir kaç kere aradım, randevu ve fiyat almak için sesi seksiydi. ama fiyatı yüksek söyledi. ben de tamam haberleşiriz dedim. yine azazel'i tercih ettim.

  3
 • elit alımları başlamıştır. üyelik değerlendirmesi için zorunlu başlıklar;
  (bkz: esnaf lokantası); bu işletmelere olan yaklaşımınız elit bir gurme mi yoksa sadeliğe, gösterişsizliğe anlamsızca sempati duyan bir düz insan olup olmadığınız açığa çıkacaktır.
  (bkz: din); buna ne mesafede olduğunuz elitlik derecenizi belirlemenin en kısa yoludur. atayistler hemen sevinmesin yalnız. zira artık ateizm out. kur'anla kuantumu ne kadar güzel harmanlayabilirseniz o oranda elitsinizdir.
  (bkz: kedi); bütün sonradan olma çakma elitler hep bu noktadan ifşa olurlar. köpek seviyor kedi sevmiyorsa elithanenin kapısına bile yaklaşamaz. tabi kedileri öyle kuru kuru sevmesi de yetmez. kedileri insandan sonraki en üstün canlı türü kabul ediyorsa bir şansı var demektir.
  (bkz: etiler/nişantaşı); son olarak seçmeli başlık. final değerlendirmesinde aslan payını ise bu semtlere olan yaklaşımınız alacaktır. yok efendim tikiler, conconlar, ikoncanlar diyecekseniz sınıfta kaldınız, geçmiş olsun. bu semtlerin türkiyenin en yaşanası, en elit, en aşmış yerleşimleri olduklarını bileceksiniz.

  bunlar dışında sorgusuz sualsiz direkt eleneceğiniz kriterler;
  - behzat ç. dışında yerli dizi izlemek.
  - yün içlik veya atlet giymek.
  - çayı tek poşetle içmek.
  - filtre kahve nedir bilmemek, hala ezik gibi granül kahve içmek.
  - würze sosu, demi-glace sosu, maple şurubu, parmesan, masaj yağı, saten çarşaf gibi temel ihtiyaçlardan yoksun olmak.
  - bir kutu siyah havyarı hayatında hiç bir oturuşta ekmek bandıra bandıra hoyratça yememiş olmak.

  2

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme