elektronik sigara

 • almak istediğim ama alan bir arkadaşımın elinde patladığını duyduğumda vazgeçip ''yakar mıyız buna'' dediğim bir sigara çeşidi.
  --- spoiler ---
  korkmayın arkadaş çok açık bırakmış sigarayı haşlanmış.
  --- spoiler ---

  2
 • yeni başladım buna. aslında sigara bırakma değil azaltma yönlü başladım. ben normalde molada arka arkaya yakan biriyim, 15 dk da 3 sigara içen filan. ilk sigaramı içiyorum kesmezse buna dönüyorum. şimdilik iyi görünüyor. kokmuyor, yormuyor, yani umarım öyle sonradan bilmemnesi bilmemne yapıyormuş gibi şeyler çıkmaz da biraz tadını çıkarabiliriz.

  patlama olayı yanlış pilden genelde. o sıklıkta cep telefonu da patlıyor yanlış pil yüzünden.

  ama penis-vibratör eşleştirmesi doğru sayılır. yerini tutmaz ama yokluğa şifa olur :))))

  2
 • patlıyor

  Edit:
  300 içimlik olanını kullanıyorum iç at

  elektronik sigara

  1
 • sarjli tuhaf bir sey icmistim normal sigara gibi cektim icime hoop dudaklarimi yakti tadi fena degildi ama deli gibi icesim geliyordu ve iciyordum kesmiyordu. sigara yakiyordum falan filan

 • bu elektronik sigara caselerinde uyuşturucu da kullanılabildiği için birçok yerde yasak. amerikadayken alacaktım ama kullanmak problem olacağı için almadım.

 • 2 broke girls dizisinde güzelce dalga geçilen zamazingo.

  hipster: Relax, it's not a cigarette. It has a battery.
  Max: Yeah, so does my vibrator, but... can't use that in here either.

  https://www.youtube.com/watch?v=M63ahYRWYAo

 • @pitivarmipiti, marka model fiyat biraz anlatsana.

 • herkes bugün aldım sigara içmedim demiş, uzun zaman önce alanlar sigarayı bırakabildiniz mi gerçekten?

 • çok başarılı buldum. bugün kullanmaya başladım normal sigarayı içme isteğimi yok oldu.
  elim sigara paketine gitmiyor içimden gelmiyor. ilginç ama güzel bir durum.
  bırakmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim kullanmalarını.

 • son bir hafta içinde iki tane edindiğim. ne zamandır aklımdaydı eğrisiyle doğrusuyla düşüneyim diyordum. sigaradan daha zararlı filan diyenler kafa karıştırıyor sonuçta. neyse artık eh yeter be alıcam dedim gittim aldım. satıcının masasının üzerinde kendi elektronik sigarasını gördüm, onun marka modelini neden onu kullandığını sordum ilk etapta. bana bir kaç tane elektronik sigara modeli çıkardı aralarından bi tanesi de kendi kullandığı model. bu biraz daha pahalı ama en iyisidir filan dedi. en iyisini duyunca atladım nasıl kullanacağımı gösterdi iki adet de marlboro likitiyle beraber aldım çıktım. neredeyse 1 hafta olacak. o günkü paketim olduğu gibi duruyor. buna başladıktan sonra hiç istemedi canım. çok ama çok memnun kaldım. öyle ki şarjı bitmesine ve temizlik sonrası dinlendirilmesi gerekliliğine karşı bir tane daha alayım dedim yedek. aynı modelden alacaktım ki tasarımı ve sadeliğiyle kafamı karıştıran ama likit haznesinin küçüklüğüyle kullanımı oldukça kısıtlanan başka bir modele vuruldum. yerler işlevi hallelujah function follows form, less is more dedim gaza geldim geldim ve aldım. pişman değilim. şimdi tasarımına vurulduğumun kırmızı ve pembesini de gördüm internetten onları da alacağım <3

  işe yarasın hemen diyorsanız likitin nikotin oranının fazla olmasına dikkat edin. doyurucu olsun ki sigaradan uzak durabilin. şimdi her seferinde biraz daha nikotin oranını azaltmayı hatta bir kaç ay içinde nikotinsiz likit denemeyi de düşünüyorum. en güzel yanı da sigara kokmuyorum lan artık. hatta marlboro likiti ilginçtir ki kahve- çikolata arası bir koku yayıyor. mutluyum huzurluyum. öneririm herkese...

 • nous bir gün alır da bırakamazsam parasını senden geri alıcam :( alşskdşsdas

 • ilk gördüğümde bende "o ney laaağn? adam çıbıhtan duman çıkardı ya la!" tepkisi yaratmış bin yılın icadı.

 • ciddi ciddi sigarayı bırakmanızı sağlıyor. bugün sabah paket almıştım paketi bitirmeden sipariş ettiğim elektronik sigara geldi. öğlenden bu yana henüz sigara içmedim. işin güzel yanı sigara içmek gibi bir istegim de kalmadı. tamam belki biraz hastalıgın etkisi vardır bunda ama ben hastayken de hayvan gibi sigara içen bir insanım. şu saate ulan bu nedir dedirtmedi. her türlü gideri var. tavsiye ederim. en azından sigara kadar zararlı değil.

  bir de benim bu elektronik zımbırtı desenli mesenli. kendimi filmlerden fırlamış gibi hissetmeme neden oluyor. ehe.

 • kullanmaya başlayanların bir çoğu kullanım sonrasında normal tütünden zevk almadıklarını söylüyorlar.

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtube