düşün ki o bunu okuyor

 • beni terk edeceğini biliyordum. neden biraz daha durmadın?

  3
 • Her canın yandığında bana koşman bildiğim en güzel aidiyet göstergesi benim için hep böyle kal olur mu ben de seni alıp göğsümün taaa içinde saklayayım dünyanın bütün kötülüklerinden..

  2
 • Sahte hesaplardan attığın mesajları anlayacak kadar zekaya sahip olduğumu bildiğini varsayıyorum. düşündüğüm kişiysen eğer, keşke bi arasan da noktayı koysam.

 • cidden bana bu kadar saçma bir şey yüzünden bozulduğuna inanamıyorum yalan söylemek için bir sebebim yok yani her şeyin bir ilki vardır

 • you know nothing hornet yakışıklısı.

 • astral efendi ben sizi eskisi gibi sevmiyorum diyeli tam 5 yıl oldu, otogara kadar götürüp "annenin yanında olman lazım bu kötü günlerinde" diyip beni ilk otobüsle bursaya gönderdiğin gecenin üzerinden tam 5 yıl geçti..
  her gözümü kapadığımda, her başkasına sarıldığımda hep senin kokunu aradım..

  bilemezdin tabi nereden bileceksin ki..
  şimdi her taşın altından sen çıkıyorsun, her daim seninle ilgili birileri konuşuyor..

  öldürdün beni daha ne istersin?

... tümü ...

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtube